چارلز ریش تراش: اتاوا باید درآمد-تثبیت منافع به تمام کانادا پزشکان


وزیر فدرال امور مالی لایحه Morneau. جاستین Tang / کانادا مطبوعات

نظر: اکثر پزشکان باید مداوم هزینه های سربار در طول بیماری همه گیر. علاوه بر این نزدیک به نیمی از کانادا دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان به حال بدهی حداقل $120,000.

به تازگی یک کلینیک در اورلئان شرق اتاوا اعلام کرد که بسته شد برای همیشه ترک 9,000 یتیم بیماران. من در یک گروه 12 درمانگاه و بیش از نیمی از آنها به طور موقت بسته شده است. مشابه تعطیلی هستند اتفاق می افتد در سراسر کانادا — همه مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

پزشکان ممکن است به نظر می رسد بعید اقتصادی قربانیان این بیماری همه گیر و نمی واجد شرایط کنونی دولت فدرال برنامه های امداد رسانی. با این حال بسیاری از پزشکان به طور مستقیم درگیر در درمان COVID-19 بيمار در بيمارستان و دچار کاهش عمده درآمد به عنوان روال بازديد دفتر تشخیصی و اعمال جراحی هستند به تعویق افتاد و غیر COVID-19 اورژانس باید به نصف کاهش یافته است. توسط اواسط ماه ژوئن حدود 400,000 اعمال جراحی الکتیو در سراسر کانادا را تحت تاثیر قرار شده است. در هفته های اخیر این عملیات را به آرامی از سر گرفته شد در تمام استان ها به جز استان کبک و نوا اسکوشیا.

اکثر پزشکان باید مداوم هزینه های سربار در طول بیماری همه گیر. علاوه بر این نزدیک به نیمی از کانادا دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان به حال بدهی حداقل $120,000. بیش از چند سال گذشته دولت های استانی را شکسته قرارداد چیتی پشت, billings, و کاهش هزینه ها. این کاهش باعث شده بسیاری از پزشکان قدیمی تر برای به تاخیر انداختن هر فکر بازنشستگی تا به خوبی به خود 70s.

بریتیش کلمبیا است که هنوز در کار اختیاری قرارداد یاداش دادن به MDs پیش بینی پایین تر بیمار جلد است. نوا اسکوشیا به تازگی توافق برای ایجاد ثبات پزشک نیروی کار ارائه شده توسط هزینه برای خدمات MDs گزینه شرکت در درآمد-ثبات برنامه. این امر پرداخت 80 درصد از آنها 2019, billings, به علاوه درآمد اضافی برای COVID نقل و انتقال کار می کنند. نیوفاندلند و لابرادور موافقت کرده است به پرداخت 80 درصد از میانگین قبلی billings به پزشکان که موافق به انجام عادی خدمات و متعهد به در دسترس خواهد بود به ارائه “خدمات اضافی” بدون هیچ گونه نیاز به بازپرداخت. ساسکاچوان و جزیره پرنس ادوارد نیز باید محدود موافقت نامه به جبران پزشکان از نظر مالی در این بیماری همه گیر. کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت خواست خود را به پزشکان کمک در understaffed مزمن و مراقبت از امکانات و حدود 2000 MDs موافقت به انجام این کار. در عین حال این واقعا نیازهای اکثر کبک پزشکان.

انتاریو ارائه کرده است تنها یک وام بدون بهره که صرفا punts بحران پول نقد در پایین جاده. آن را “بالا” بیلینگز به 70 درصد از متوسط در طول ماه مه و ژوئن و ژوئیه اما خواهد شد و سپس بازگشت همه پول از نوامبر تا مارس است.

بیشتر استانها را تشویق همسر MDs برای کمک به, در حالی که دانستن که آنها در معرض خطر ابتلا شدید و یا حتی بیماری کشنده و معمولا نمی توانند کافی بیمه از کار افتادگی گذشته سن 65. بریتیش کلمبیا در حال حاضر فراهم می کند یک “قرنطینه جایگزینی درآمد سود” را پوشش می دهد که MDs ثبت نام کرده و در دولت بودجه پزشکان بیمه از کار افتادگی طرح است.

انتاریو و بسیاری از استان های دیگر به هیچ وجه از کار افتادگی یا مرگ مزایای. در مقایسه با نزدیک به 40 سربازان تست مثبت برای COVID-19 اتاوا موافقت کرده است به ارائه “hazard pay” به CAF افراد مشغول به کار در دراز مدت مراقبت از امکانات. فرماندار نیویورک اندرو کومو نیز نامیده می شود در دولت فدرال ایالات متحده برای ارائه به خطر پرداخت به کارگران خط مقدم و مورد نیاز تمام ایالت نیویورک و شهرداری دولت برای پرداخت مزایای مرگ به خانواده خود را اگر آنها درگذشت COVID-19. می تواند ما را نیست درمان پزشکان ما نیز هست ؟

یک استاندارد طلا ممکن است در سال 2003 انتاریو “سارس درآمد ثبات برنامه است.” این پرداخت حداقل 80 درصد خسارت به پزشکان که در قرنطینه بودند و یا بیمار مبتلا به سارس که در بیمارستان های مبتنی بر شیوه قرار گرفتند بیمارستان اقدامات (برای مثال لغو عمل جراحی انتخابی) یا کسانی که درآمد از دست رفته به دلیل کاهش حجم خدمات در جامعه بر اساس شیوه از آنجا که بیماران مبتلا به لغو قرار ملاقات و یا اجتناب مراجعه به پزشکان به دلیل نگرانی در مورد سارس.

در علاوه بر این به شدت افزایش بودجه برای مراقبت دراز مدت اتاوا باید درآمد تثبیت منافع به تمام کانادا پزشکان با هدف انتقال به استان ها و مناطق. پس از همه, وزیر دارایی لایحه Morneau انجام تعهد “ما قرار نیست یک کلاه بر روی آنچه که ما ممکن است نیاز به حل این مشکل است.” به دلیل تعداد بیشتری از موارد انتاریو و کبک پزشکان ممکن است نیاز به درآمد تثبیت بیشتر از همکاران در بریتیش کلمبیا و دیگر استان ها. فرانسوا ایتالیایی, توالت و دیگر premiers نباید اعتراض نفوذ به یک منطقه از استان حوزه قضایی است. هنگامی که اتاوا خواسته شده بود CAF پرسنل بودند بی درنگ فرستاده شده به کمک understaffed خانه های پرستاری در کبک و انتاریو نشان دادن یکی از بسیاری از مزایای استفاده از بخشی از کانادا.

اتاوا پزشک دکتر چارلز ریش تراش متولد مونترال و فارغ التحصیل از دانشگاه پرینستون و دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی. او در گذشته-صندلی از بخش General Internal Medicine انتاریو انجمن پزشکی. دیدگاه ها در اینجا خود را.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>