اتهامات: اعمال جنسی ارائه شده به عوامل مخفی در دیترویت لیکز کسب و کار

که با توجه به شکایت کیفری در زمینه بکر شهرستان دادگاه منطقه در برابر Jinlan Li, 60, یکی از صاحبان آفتابی آسیایی, ماساژ درمانی در دیترویت لیکز.

با توجه به سوابق دادگاه اجرای قانون بوده است گرفتن گزارش های متعدد از امکان فحشا-فعالیت های مرتبط در کسب و کار پس از 2015.

در دو گزارش افراد بستری برای دریافت, دستی, تحریک آلت تناسلی خود را-مناطق تناسلی در پایان پرداخت می شود ،

با توجه به اسناد دادگاه در سپتامبر. 10, 2019, مخفی BCA عوامل پرداخت می شود برای ماساژ در کسب و کار برای دیدن اگر نعمت جنسی ارائه شد به عنوان بخشی از پرداخت ،

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

یک عامل داده شد 200 دلار در قبل از محرم خرید پول و پرداخت Li 140 دلار برای یک “چهار دست” یک ساعت ماساژ.

Li تماسهای مکرر عامل در عقب پایان به عنوان او را به رهبری او را به پایین راهرو به اتاق که در آن او بود به کارگردانی برهنه کردن و دراز کشیدن بر روی یک میز ماساژ, با توجه به شکایت کیفری.

Jin Lan Li (Becker County Sheriff booking photo)

جین های شبکه Li (Becker County Sheriff رزرو عکس)

حدود 10 دقیقه بعد Li در آمد و شروع به مالش عامل روی شانه ها و پشت. سپس یک دوم که نگاه به در 30s اولیه در آمد و شروع به ماساژ خود را به عقب پایین تر و لخت و باسن. آن دو از او خواست به نوبه خود بر روی پشت خود را با او تناسلی, مناطق تحت پوشش با یک حوله با توجه به شکایت.

زن دوم که به نام شکایت, مالش پا و منطقه پایین تر و شروع به خود را لمس ناحیه تناسلی و سپس پرسید: اگر او می خواست آلت تناسلی خود را ماساژ در حالی که مالش آلت تناسلی خود را در راه طراحی شده برای نصب شود.

در همان زمان Li شد مالش افسر بازوها و قفسه سینه خم شدن بیش از او را چندین بار به او اجازه سینه مالش در برابر افسر ، افسر کاهش ماساژ آلت تناسلی مرد و مدتی بعد زن دوم نشان داد که ماساژ و افسر لباس پوشیدن و سمت چپ اتاق.

در حدود همان زمان یکی دیگر از BCA عامل خریداری کردن و نیز ارائه شده نعمت جنسی با یک متفاوت زن کارمند در یک اتاق جداگانه.

یک حکم جستجو در کسب و کار اعدام شد پنج شنبه, فوریه. 13 و لی دستگیر شد و به اتهام دو فقره جنایت از درخواست القا و یا ترویج فحشا و یکی ناخالص بزه مسئول حفظ نظم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان