شارژر RB جاستین جکسون ساخته شده صدای او را شنیده ام اما همچنان به مبارزه با

جاستین جکسون پس از آن در حال اجرا در شمال غربی تصمیم به فشار برای تغییرات پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016. او قول داد برای انجام تحقیقات خود را و تبدیل به لحاظ سیاسی درگیر قبل از مسابقه بعدی به کاخ سفید است.

چهار سال بعد پس از تبدیل شدن به شمال غربی تمام زمان حمله کننده پیشرو و پیش نویس توسط شارژر جکسون بیشتر از آماده به مبارزه برای آنچه که او معتقد بود.

جکسون توسعه سیاسی صدا در رسانه های اجتماعی این offseason و بسیاری از آنها گوش و پشتیبانی می کند. او تا به حال بسیاری از توییتهایی فراتر از 1000 رسانهها.

جکسون حمایت سخنان خود در ماه فوریه با ضربه زدن بر روی درب در لاس وگاس و تشویق مردم به رای دادن برای برنی ساندرز در حزب دموکرات مقدماتی.

“من رفتم و درب به درب” جکسون گفت. “من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم هر چیزی مانند آن را به طوری که واقعی بود چشم باز تجربه است.”

جکسون نامزد برنده نشد با حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری برای رفتن به جو بایدن. اما این تغییرات جکسون قول داد به فشار برای در سال 2016 شروع به رخ می دهد در سراسر کشور.

این کشور نبوده است همان پس از ماه گذشته مرگ جورج فلوید 46-سال-پیرمرد بود که به کشته شدن یک نوجوان سیاه پوست به مینیاپولیس افسر پلیس پس از زانو زدن در گردن او برای هشت دقیقه و 46 ثانیه است. فیلم ویروسی رفت و آن را منجر به تظاهرات در سراسر جهان است.

این کشور بزرگترین شرکت های دیگر به دنبال راه های دیگر انتشار بیانیه در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و پایان دادن به نژادپرستی و خشونت پلیس. بزرگترین ستاره های ورزشی بودند دیگر سکوت. طرفداران خواسته ورزشکاران به صحبت در مورد نژادی و بی عدالتی و چوب به ورزش است.

ورزش جهان است و در نهایت گوش دادن و ایجاد اقدامات در هفته های اخیر از NFL کمیسر راجر Goodell عذرخواهی برای گوش دادن به بازیکنان دیر به نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن حوادث است.

Jackson طبقه با خبرنگاران در روز شنبه و لمس در بسیاری از مباحث خود را در طول 30 دقیقه زوم مصاحبه. او دریافت یک فوتبال سوال.

او پرسید که آیا او قصد دارد به زانو زدن در طول سرود ملی برای این فصل آینده. جکسون مردد بود چرا که او مطمئن بود اگر بود که بهترین راه برای ساخت در های اخیر پیشرفت به خصوص در حال حاضر که بسیاری از مردم درک کنند که چرا khezri تصمیم به زانو زدن چهار سال پیش.

“نقطه (Kaepernick) در اعتراض به توجه به موضوع خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی) و حتی اگر آن را اریب به دلیل بسیاری از عوامل است که به دلیل” جکسون گفت. “بود که انگیزه اعتراض. در حال حاضر که نور تابیده و آن را در معرض شده … بهترین روش این است به انجام همه چیز ما می توانید با پلت فرم ما را تحت تاثیر قرار است که تغییر مثبت است. من نمی دانم اگر انجام آن (زانو) را لزوما دارای بیشترین net نتیجه مثبت. … مردم منحرف پیام واقعا به دلیل آنها نمی خواهند به بحث در مورد مسئله واقعی است.

“اگر ما با استفاده از پلت فرم ما مانند ما در حال حاضر به ادامه افشا و مدافع برای آنچه ما می خواهیم به تغییر و آنچه ما می خواهیم در جامعه من فکر می کنم که ممکن است بهترین روش رفتن به جلو, اما ما به شما را ببینید. من هرگز نگاه کردن بر هر کسی انتخاب برای انجام این کار (زانو) به این دلیل است که اول خود را اصلاح مناسب و حمایت است که تظاهرات مسالمت آمیز.”

آن زمان Kaepernick سابق 49ers کارفرمایی چهار سال برای دریافت این نوع از توجه او می خواست و آن را هزینه او کار خود را در NFL. جکسون گفت: Kaepernick باید احساس توجیه و توضیح داد که چرا این کشور شروع به گوش دادن به پیام خود را.

“در حال حاضر ما تظاهرات علیه خشونت پلیس که در آن پلیس در حال brutalizing مسالمت آمیز معترضان پس از آن مانند خیلی واضح و آشکار و در صورت” جکسون گفت. “شما که اضافه کنید coronavirus … هیچ فوتبال یا بسکتبال به نیمه شما منحرف کردن اذهان از مواجهه با این واقعیت به خصوص اگر آن چیزی است که نمی گذارد شما شخصا و به طور مستقیم.

“من فکر می کنم این نوع از یک طوفان کامل. بسیاری از مردم در حال مضطرب و بی قرار از cooped در داخل و سپس شما دیدن تمام این تصاویر و همه چیز اتفاق می افتد به طوری گسترده و بنابراین من فکر می کنم مردم در نهایت شروع به دیدن, مانند, ‘وای او (Kaepernick) درست بود.’ آنچه که او صحبت کردن در مورد در آن زمان ما را درک نمی کنند چرا که ما نمی آن را ببینید و یا ما تصمیم به آن را ببینید اما در حال حاضر آن را واقعا یک انتخاب شما می توانید در حال حاضر. بنابراین من فکر می کنم او باید احساس بسیار توجیه بدیهی است. و بسیاری از ما که تجربه کرده اند (پلیس آمریکا) می دانست که دقیقا آنچه که او صحبت کردن در مورد می دانستم که دقیقا همان چیزی است او اعتراض شد و از آن حمایت کرد.”

جکسون می خواهد برای ایجاد این تغییرات اخیر با تشویق مردم به رای دادن اما “رای همان قدیمی همان قدیمی.” جکسون نامزد نمی شود در رای گیری ریاست جمهوری رای می آیند نوامبر اما او انجام می شود نه جنگ.

تاپیک های زیادی برای مبارزه با برای.

“این جنبش به ویژه در حال حاضر به خصوص سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست فقط در مورد خشونت پلیس,” جکسون گفت. “این واقعا یک عمده فروشی چیزی. ما می خواهیم بیشتر تغییر اساسی برای جوامع ما است. جوامع ما شده اند منکوب برای راه بیش از حد طولانی است. رفته ایم از طریق روسای جمهور جمهوری خواه, دموکراتیک, رئیس جمهور, سیاه, رئیس جمهور. مهم نیست. جوامع ما هنوز هم به نظر می رسد به همان باقی بماند. هیچ شغل وجود دارد فرصت های آموزش و پرورش است که واقعا بد است. هیچ پول وجود دارد که در آن قرار داده. بنابراین ما می خواهید تغییر دهید و آن را واقعا خوب برای دیدن افراد تماس خود را محلی و سیاستمداران است. ما در حال انجام با عکس ops و pandering و تمام است که BS. مردم نه سقوط برای آن دیگر که من فکر می کنم واقعا عالی است. آن را واقعا مهم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>