شارژر اعلام 2020 تک بلیط بازی دیگر معتبر

برای بسیاری از طرفداران NFL, آیا ریشه برای شارژر و یا در برابر اجتناب ناپذیر خبر بد وارد سهشنبه هنگامی که شارژر اعلام کرد که بازی تک بلیط برای سال 2020 فصل شد دیگر معتبر به دلیل انتظار کاهش ظرفیت در SoFi ورزشگاه میان coronavirus بیماری همه گیر.

اگر شما یکی از طرفداران با بلیط برای دیدن این شارژر باز SoFi ورزشگاه در برابر کانزاس سیتی در هفته 2 یا میهن پرستان جدید انگلستان فن که به ثمر رساند بلیط برای دیدن لایحه Belichick پیاده روی حاشیه در حالی که مربیگری در برابر شارژر در هفته 13, انتظار بازپرداخت کامل در سه تا هفت روز کسب و کار.

“ما باید قادر به میزبان طرفداران در SoFi ورزشگاه در این فصل ما را انجام خواهد داد تا در کاهش ظرفیت” این تیم گفت: روز سه شنبه در یک ایمیل ارسال به فصل بلیط اعضای. “از همان ابتدا اولویت ما همواره سلامت و ایمنی جامعه ما است. که بدون تغییر باقی می ماند. نگه داشتن پیچ Fam اعضای بازیکنان و مربیان و کارکنان و هر کس دیگری در اطراف ما امن است و نه چیزی است که ما در حال حاضر به مصالحه است.

“با توجه به نیاز به کاهش گنجایش به جای دولت های محلی و اجتماعی فاصله رهنمودها و فرامین بلیط خریداری شما دیگر معتبر نیستند. به این ترتیب شما خواهد شد دریافت هزینه کامل در حدود 3 تا 7 روز کسب و کار.”

این به روز رسانی همزمان با ایمیل Ticketmaster فرستاده شده به کسانی که خریداری شارژر تک بازی بلیط از طریق سایت خود.

قوچ خواهد شد که سهم SoFi ورزشگاه با شارژر ساخته شده مشابه اعلام سهشنبه در مورد 2020 نجومی بلیط تک و بلیط بازی.

دو هفته پیش این شارژر رو پیش رو اجتناب ناپذیر زمانی که آنها خود پرده برداری کرد “اتهام رو به جلو” برنامه که به طور خودکار به جلو 2020 نجومی بلیط برای پرداخت 2021 فصل است. همچنین اعضای این برنامه را دریافت کنید اولین dibs اگر 2020 تک بازی بلیط در دسترس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>