شانس پیدا کردن جوان سیارات مشابه زمین بالاتر از آنچه قبلا فکر می کردم: مطالعه

لندن: محققان در انگلستان دریافتند که شانس پیدا کردن سیارات مشابه زمین در مراحل اولیه شکل گیری است بسیار بالاتر از آنچه قبلا تصور.
این تیم از محققان از دانشگاه شفیلد مورد مطالعه گروه های جوان, ستاره ها در راه شیری به دیدن اگر آنها معمولی در مقایسه با نظریه های قبلی و مشاهدات در دیگر تشکیل ستاره در فضای مناطق و به مطالعه اگر جمعیت از ستاره ها در این گروه ها تحت تاثیر احتمال پیدا کردن تشکیل سیارات مشابه زمین.
تحقیقات منتشر شده در مجله اختر فیزیک در بر داشت وجود دارد که بیشتر ستاره ها مانند خورشید بیش از حد انتظار در این گروه که افزایش شانس پیدا کردن سیارات مشابه زمین در مراحل اولیه شکل گیری است.
در مراحل اولیه خود را از تشکیل این سیارات مشابه زمین به نام ماگما اقیانوس سیارات هنوز در حال ساخته شده و از برخورد با سنگ ها و سیارات کوچکتر است که باعث می شود آنها را به حرارت تا آنجا که خود را در سطوح تبدیل به سنگ مذاب.
“این ماگما اقیانوس سیارات هستند آسان تر برای شناسایی در نزدیکی ستاره مانند خورشید که دو بار به عنوان سنگین به عنوان متوسط جرم ستاره است. این سیارات منتشر می کنند گرمای زیادی است که ما قادر خواهد بود برای مشاهده تب و تاب بودن از آنها را با استفاده از نسل بعدی مادون قرمز تلسکوپ گفت: رهبری محقق دکتر ریچارد پارکر.
این پژوهش شامل دانشجویان مقطع کارشناسی از اول به آنها فرصت به درخواست مهارت های آموخته شده در طول دوره خود به پیشرو در تحقیقات منتشر شده در این زمینه است.
“مکان های که در آن ما را در پیدا کردن این سیارات به اصطلاح” جوان حرکت گروه که گروه ستاره جوان که کمتر از 100 میلیون سال پیش – که جوان برای یک ستاره است. اما آنها به طور معمول تنها شامل چند ده ستاره و قبلا آن را دشوار است برای تعیین اینکه آیا ما پیدا کرده بود همه ستاره در هر گروه به خاطر آنها مخلوط را به پس زمینه از کهکشان راه شیری است.
“مشاهدات از تلسکوپ گایا کمک کرده اند ما برای پیدا کردن بسیاری از ستاره ها در این گروه است که ما را قادر به انجام این مطالعه گفت:” پارکر.
یافته های حاصل از پژوهش کمک خواهد کرد درک بیشتر از اینکه ستاره شکل گیری جهانی است و خواهد بود یک منبع مهم برای مطالعه چگونه سنگی قابل سکونت سیارات مانند زمین شکل. این تیم در حال حاضر امید به استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری به توضیح منشا این جوان در حال حرکت گروه از ستاره. (سازمان)

مقاله قبلیمن عاشق این مرحله از زندگی حرفه ای من: Aahana Kumra در انجام پروژه های اقدام

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>