چالش های فراروی جهان با توجه به COVID مطرح جهانی حکومت بیآنکه: Akbaruddin

سازمان ملل متحد, مه 4:
چالش های فراروی جهان با توجه به سابقه بیماری همه گیر کوروناویروس آورده اند به جلو بیآنکه از حکومت جهانی سازه های هند سابق سازمان ملل علیه سفیر سید Akbaruddin گفته است.
بیانیه خود آمد که دولتها در سراسر جهان در تلاش برای مقابله با COVID-19 شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 3.5 میلیون نفر و کشته شدن نزدیک به 250000 نفر علاوه بر راه اندازی یک رکود اقتصادی جهانی با توجه به مستندات در محل قرار داده برای جلوگیری از سرایت.
به عنوان جهان چنگ زدن با سلامت و بحران انسانی به راه انداخته توسط coronavirus Akbaruddin که بازنشسته شد در 30 آوریل از پست از هند نماینده دائم در سازمان ملل متحد گفت توافق هسته ای با چالش های مقابله با جهانی همه گیر آورده اند به ميدان بیآنکه از حکومت جهانی سازه های.
“تجهیز نشدن به آنها را مناسب برای هدف ما بار مورد نیاز خواهد بود هنگامی که نگرانی های فوری از پرداختن به بحران های متعدد در حال رسیدگی است. در غیر این صورت حکومت جهانی بحران مانع ورود جدید طبیعی است.
“حتی در حالی که در مواجهه با چالش های بی سابقه ای در جبهه داخلی هند نشان داده است توانایی به کار و همکاری در سطح جهانی با طیف وسیعی از شرکای بین المللی در منطقه ای plurilateral و چند جانبه در سطوح تحویل کالاهای جامعه جهانی برای رسیدگی به نیازهای COVID-19 pandemic,” او گفت:.
در آدرس خود را به سازمان ملل در سپتامبر سال 2019 نخست وزیر نارندرا مودی گفت که “دنیا در حال تغییر است امروز. تکنولوژی مدرن در قرن 21 آوردن در مورد تغییرات گسترده در زندگی اجتماعی, زندگی شخصی, اقتصاد, امنیت, ارتباطات و روابط بین الملل.
“در چنین شرایطی تکه تکه جهان است که به نفع هیچ کس نیست. نه ما باید گزینه ای برای محدود خودمان در داخل مرزهای ما”.
مودی تأکید کرد که در این عصر جدید “ما باید به مسیر جدید به multilateralism و به سازمان ملل متحد”.
در ضمن Akbaruddin گفت که زمان اختلال در کار طبیعی سازمان ملل متحد است و انتظار نمی رود تا مانع انتخابات هند به غیر دائم صندلی به عنوان تنها نامزد از منطقه آسیا و اقیانوس آرام.
انتخابات برای پنج غیر عضو دائم 15 کشور عضو شورای امنیت سازمان ملل متحد (UNSC) در حال برنامه ریزی برای ژوئن 17 اما در فرد و جلسات بزرگ در جهان بدن شده اند به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 pandemic حداقل تا پایان ماه آینده.
رئیس جمهور از مجمع عمومی سازمان ملل متحد Tijjani محمد-Bande است بحث در مورد گزینه های از جمله رای گیری آنلاین, برای انجام انتخابات.
هند صندلی به عنوان یک غیر عضو دائم در شورای امنیت برای 2021-22 مدت است و مطمئن باشید آن را به عنوان تنها نامزد رقابت برای تنهاست صندلی از آسیا و اقیانوس آرام گروه بندی.
دهلی نو نامزدی به اتفاق آرا تایید شده توسط 55-عضو آسیا-اقیانوسیه گروه بندی از جمله چین و پاکستان در ماه ژوئن سال گذشته است.
از هند چشم انداز هر گونه تغییر در نحوه رای گیری انجام شده است تاثیر نیست چقدر از آن است که تنها نامزد از منطقه و مدت آن شروع می شود تنها در ماه ژانویه سال آینده است.
قبلا هند انتخاب شده است به عنوان یک غیر دائم عضو شورای امنیت سازمان ملل برای سال 1950-1951, 1967-1968, 1972-1973, 1977-1978, 1984-1985, 1991-1992 و اخیرا در 2011-2012.
هند همواره در خط مقدم از سال های طولانی تلاش برای اصلاحات در شورای امنیت گفت: آن را به درستی سزاوار یک محل به عنوان یک عضو دائم این شورا که در شکل کنونی آن را نمایندگی نمی کند, جغرافیایی سیاسی, واقعیت های قرن 21 است.
میان هند بهترین دیپلمات های Akbaruddin-1985-دسته افسر هندی, خارجی, خدمات-تا به حال برجسته دیپلماتیک حرفه ای و اعتبار با موفقیت ارائه موقعیت این کشور در بدن جهانی در طیف وسیعی از مسائل کلیدی برای چند سال گذشته.
در میان برجسته ترین دستاوردها در طول تصدی خود به عنوان هند در سازمان ملل متحد فرستاده شد پاکستان مبتنی بر جیش-e-محمد رئیس مسعود ازهر تعیین شده به عنوان یک جهانی تروریست های جهان در مارس 2019, یک پیروزی به دست آورد و پس از 10 سال تلاش بی امان با دهلی نو است.
چاشنی دیپلمات T S Tirumurti شده است به نام جدید هند نماینده دائم در سازمان ملل متحد.
به غیر از شورای امنیت سازمان ملل انتخابات 193 عضو مجمع عمومی نیز برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات در ماه ژوئن برای اعضای شورای اقتصادی و اجتماعی رئیس جمهور از 75 جلسه مجمع عمومی و معاون رئیس جمهور از 75 جلسه.
آبازا گفت که گزینه های تهیه شده توسط DGACM شامل انتخابات نیاز به راز برگه های رای که در آن عضو می توانند رای خود را در یک محل خاص با توجه به نیازهای اجتماعی فاصله و یا توسط ابزار الکترونیکی.
هر سال مجمع عمومی برگزیدگان پنج غیر عضو دائم (از 10 در مجموع) برای یک دوره دو ساله است.
انتخابات برگزار می شود با رأی مخفی و نیاز به همه 193 عضو سازمان ملل متحد بود و در حال حاضر برای رای گیری انجام شده در مجمع عمومی سالن.
با توجه به توصیه های پزشکی توصیه های دیده بر از سرگیری عملیات عادی در مقر سازمان ملل متحد, سازمان ملل متحد, مدیر پزشکی, توصیه می شود که از راه دور ترتیبات همچنان در سازمان ملل تا ژوئن 30.
رسمی نیز توصیه می شود که در جلسات حضوری در محل سازمان ملل متحد باید ادامه یابد تا حد ممکن اجتناب شود و حوادث برگزار می شود باید عملا.
این مقام گفت که حفظ ترتیبات فعلی تا 30 ژوئن اجازه خواهد داد که ثبات در طول یک دوره عدم اطمینان به مقامات ارزیابی COVID-19 انتقال در شهر نیویورک است. (PTI)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>