Lt. Governor meeting Chairman and Directors of the Citizens’ Cooperative Bank Ltd. on Thursday.
ستوان فرماندار دیدار رئیس و مدیران شهروندان تعاونی بانک با مسئولیت محدود. در روز پنج شنبه.

Excelsior خبرنگار

جامو Feb 13: رئیس شهروندان تعاونی بانک Ltd. جامو همراه با آن مدیران امروز به نام ستوان فرماندار Girish چاندرا Murmu اینجا در راج Bhavan.
این هیئت به سرپرستی پروین کومار شارما رئیس بانک همراه Surinder Singh, Bharat Bhushan گوپتا Sumant سینگ Jamwal & راوی کانت-مدیران و Ashok Goswamy مدیر عامل مطلع به Lt فرماندار از مشکلات از همکاری بانک ها در J&K برای افزایش کسب و کار خود در اين دوره از رقابت است.
آنها ارائه یک نامه از خواسته ها و مسائل مربوط به اجرای 97 اصلاح قانون اساسی در J&K تعاونی عمل می کنند; سهم سرمایه به چهار شهری تعاونی بانک ها از قلمرو اتحادیه J&K را قادر می سازد این بانک برای افزایش سهام خود را به آنها را به یک سطح میدان بازی به رقابت با دیگر بانک ها در دانشگاه تهران ،
این هیئت نیز در جریان Lt فرماندار در مورد عملکرد این بانک و خدمات مختلف ارائه شده توسط این بانک به مشتریان خود است.
این Lt فرماندار مشاهده شده است که هر بانک دارای یک نقش مهم را بازی نسبت به ترویج رشد اقتصادی منطقه و مطمئن باشید اعضای این هیئت به در نظر گرفتن مسائل واقعی برای معاینه و اوایل redressal.
در ضمن یک هیئت از Sher-e-کشمیر دانشگاه علوم کشاورزی و فن آوری – آموزش ارتباط جامو (SKUAST-تاج) به نام ستوان فرماندار.
هیئت رهبری دکتر Vikas Sharma متشکل از دکتر Susheel Sharma, دکتر RK Samnotra دکتر Vivek Arya , Dr. PK رای و دکتر Rajeev Sangra مطلع به Lt فرماندار مختلف در مورد رفاه مسائل آموزش برادری و بیش از همه توسعه تیم اول دانشگاه یا دانشکده.
این هیئت همچنین مسائل مطرح شده مربوط به نیاز های اضافی دانشکده ها و بخش (دانشکده باغبانی دانشکده لبنی تکنولوژی و بخش علوم و فناوری بذر); اعطای مزایای CAS به برنامه دستیاران دستیاران تحقیقات فنی و دستیاران;پر از خالی تدریس و غیر تدریس مواضع و غیره.
این Lt فرماندار است که رياست دانشگاه مطمئن هیئت خود را به مسائل واقعی برای معاینه و بیشتر از آنها خواست تا به استفاده از آخرین روش های تدریس و اطمینان از استانداردهای بالای آموزشی در تیم اول دانشگاه یا دانشکده.
یک هیئت از ساکنان Tehsil Latti رهبری Sarpanch, Kasturi لعل Gupta نیز نامیده می شود بر روی Lt فرماندار و ارسال یک نامه از مطالبات مربوط به مسائل رشد و نمو از Latti منطقه از جمله استقرار کامل دولت مدرک دانشگاه, بهره برداری از پتانسیل گسترده ای از باغبانی بخش از منطقه استقرار Munsiff دادگاه upgradation موجود در بلور فوتونی به CHC و مجهز آن را با تمام پایه پزشکی با امکانات مناسب تعداد پزشکان و سایر کارکنان پزشکی استقرار ادارات دولتی در Tehsil ستاد تقویت جاده, شبکه توسعه منطقه در این خط از گردشگران اماکن و غیره.
یک هیئت از J&K نیویورک ارتباط رهبری آن رئیس جمهور آصف علی Bhat افزایش تقاضا مربوط به تغییر تنظیم الگوی ملی جوانان سپاه (NYCs).
بیشتر یک هیئت از J&K Rehbar-e-Janglat کارکنان ارتباط رهبری و رییس جمهوری آن Jagjit Singh خواستار اصلاح Rehbar-e-Janglat سیاست در همتراز دیگر Rehbar سیاست های J&K در رابطه با پرداخت درجه و کادر.
در حالی که در تعامل با اعضای هیئت های Lt فرماندار مطمئن باشید آنها برای بررسی مسائل واقعی و خواسته های پیش بینی شده توسط آنها را به جبران آنها را در یک زمان محدود به شیوه ای.

مقاله قبلیرا دنبال هنجارها در برخورد با نمایندگان مجلس MLAs: دولت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im