لامپ کم مصرف افسانه هنجار Fieldgate اصلی B. C. شیر مرده در 88


Fieldgate ساخته شده $2,000 برای فصل اول خود را تقسیم وقت خود را بین شیرها و کار در Burrard کارخانه کشتی سازی در شمال ونکوور.

هنجار Fieldgate کانادایی افسانه فوتبال و عضو اصلی 1954 B. C. Lions تیم درگذشت. او 88.

از ساسکاچوان-متولد Fieldgate به طور گسترده ای در نظر گرفته به عنوان یکی از بهترین کانادا linebackers در لامپ کم مصرف, تاریخچه بازی تاریخ فوتبال در رجاینا. در سال 1953 در سن 22 ارائه می شد یک دادگاه با Saskatchewan Roughriders به عنوان یک کارفرمایی.

به جای او انتخاب را به حرکت غرب و تلاش خود را برای جدید B. C. Lions تیم. او اولین بازیکن امضا شده توسط شیرها سر مربی Rocky Stukus و در صف برای این باشگاه و با پیروزی در سپتامبر. 18 سال 1954 — تنها پیروزی در یک ملال انگیز 1-15 افتتاحیه فصل است.

Fieldgate ساخته شده $2,000 برای فصل تقسیم وقت خود را بین شیرها و کار در Burrard کارخانه کشتی سازی در شمال ونکوور.

اولین انسان در Fieldgate نیز آخرین به ترک بازی تمام زندگی خود را در B. C. و بازنشستگی در سال 1967 به عنوان طولانی ترین خدمت اصلی شیر.

هم تیمی های خود او را به نام “ماوس” یک نام مستعار است که Fieldgate برداشت تا به عنوان یک بچه. آن را هرگز واقعا مناسب این 6-2, 205 linebacker یکی از سخت ترین در ونکوور تاریخ فوتبال.

او در میان متنوع ترین و با دوام به عنوان به خوبی. بیش از 14 سال با این باشگاه Fieldgate بازی دفاعی به عقب پایان دفاعی و تنگ پایان گم شده و فقط دو بازی و استیلای برای بیش از 223 — بیش از هر کس به جز لیو Passaglia جیمی Taras در و ال ویلسون.

Fieldgate به عنوان شیرها’ co-کاپیتان سال از جمله در سال 1964 زمانی که او کمک کرد تا منجر به ونکوور باشگاه به اولین خاکستری جام با 34-24 پیروزی در فینال در برابر همیلتون ببر-گربه.

فوق العاده آن را در زمان نزدیک به 50 سال برای Fieldgate به خاکستری فنجان حلقه. 1964 شیرها اهدا شد به عنوان سفارشی بود در زمان هشت اینچ ماکت خاکستری فنجان — “تقریبا مانند بولینگ غنائم آنها استفاده می شود به در کوچه ها” Fieldgate گفت: این استان در سال 2005.


هنجار Fieldgate سپتامبر 2014.

استیو بوش / PNG

اما در سال 2006 زمانی که Fieldgate شد 74 او در نهایت خود را دریافت کرد حلقه قهرمانی, همراه با دیگر اعضای باقی مانده از ’64 تیم.

“ما که آن وقت در مورد او گفت:” پس از آن. “ما در حال تمام شدن بسیار طولانی در دندان. فقط در زمان درست است؟”

در سال 1965 Fieldgate برنده بابی بورن یادبود جایزه به عنوان شیرها’ محبوب ترین بازیکن. او همچنین نامزد دریافت شش بار به عنوان شیرها’ برجسته کانادا (1958, 1960, 1961, 1962, 1963 و 1965).

Fieldgate عضو شیرها حلقه افتخار B. C. Football Hall of Fame و B. C. ورزشی سالن از شهرت. در سال 2003 او رای دادند یک عضو از شیرها’ 50 فصل تمام وقت تیم رویایی. او شماره 75 یکی از هشت شماره بازنشسته توسط لامپ کم مصرف ،

پس از بازنشستگی خود را Fieldgate باقی مانده را با حق رای دادن برای سال خدمت در هیئت مدیره در 1980s. او آخرین رئیس جمهور از جامعه متعلق به باشگاه قبل از این تیم فروخته شد به موری Pezim در سال 1989. او دیرین فصل-بلیط دارنده به عنوان به خوبی.

“همه بازیکنان طرفداران اما من هستم” او گفت: این استان در سال 2003. “من همیشه یک فن است.”

اما حتی در خارج از میلاد Fieldgate تاثیر غیر قابل انکار است. او یک لامپ کم مصرف West All-Star در سال 1959, 1960 و 1963 و یک لامپ کم مصرف All-Star در سال 1963.

هنجار Fieldgate جایزه اعطا شده به برجسته ترین بازیکن دفاعی در لامپ کم مصرف غربي است نام خود را در افتخار و در سال 1979 Fieldgate شد یکی از تنها دو نفر از اعضای اصلی Lions تیم به القاء در CFL سالن از شهرت.

او همچنین یکی از اعضای موسس لیگ فوتبال کانادا بازیکنان’ Association.

خارج از فوتبال Fieldgate رو به قطعات خودرو کسب و کار در سال 1965 در حالی که هنوز بازی فرار کسب و کار تا سال 1999 هنگامی که او به فروش آن به مشتری.

“هنجار یکی از ارکان B. C. شیرها’ سازمان; یک استعداد واقعی بود که با این تیم پس از بازی در سال 1954 گفت:” جیمی Taras در لاینز’ مدیر جامعه مشارکت.

“در این زمینه او یک بازیکن استثنایی و رهبر است که کمک کرد تا این تیم جذب آن در ابتدا خاکستری جام قهرمانی در سال 1964. هنجار نیز بسیار فعال عضو از کسب و کار و خیریه جوامع در B. C. او واقعا نمونه آنچه از یک B. C. شیر شد, همه چیز در مورد. او را از صمیم قلب از دست رفته است.”

[email protected]

Follow @harrisonmooney

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>