دهلی نو جولای 26: این مرکز در همکاری با بانک جهانی تصمیم گرفته است برای تبدیل منطقه وسیعی از دره در گوالیور-Chambal کمربند, Madhya Pradesh به زمین های زراعی و یک گزارش مقدماتی برای همین آماده خواهد شد در یک ماه, کشاورزی, وزیر نارندرا سینگ تومار گفت: در روز یکشنبه.
پس از آماده سازی اولیه گزارش جلسات بعدی برگزار خواهد شد با وزیر, Madhya Pradesh برای دوره بیشتر از عمل است.
تصمیم در این زمینه گرفته شد در یک نشست مجازی با نماینده بانک جهانی Adarsh کومار که گفت: این بانک است علاقه مند به کار در Madhya Pradesh, بیانیه رسمی گفت.
“بیش از 3 لاخ هکتار از زمین ناهموار است و نه زراعتی و اگر این منطقه بهبود یافته است و سپس این کمک خواهد کرد که در توسعه یکپارچه از Bihad منطقه در گوالیور-Chambal منطقه” در این بیانیه به نقل از تومار عنوان کرد و گفت: در این جلسه مجازی. او در ادامه گفت: این پروژه نه تنها کمک به بهبود و توسعه کشاورزی و محیط زیست خواهد شد اما همچنین ایجاد فرصت های اشتغال و منجر به اساسی توسعه منطقه است. تومار گفت وجود دارد مقدار زیادی از دامنه را برای توسعه Beehad منطقه در گوالیور-Chambal منطقه است. این Chambal بزرگراه ساخته خواهد شد و خواهد شد از طریق این منطقه که به طور کلی توسعه این منطقه امکان پذیر خواهد بود.
“این تصمیم گرفته شد که اساسی پروژه خواهد بود آماده همکاری و حمایت از بانک جهانی برای انجام این کار…آن تصمیم گرفته شده است برای آماده سازی اولیه گزارش پروژه ظرف یک ماه” بیانیه ای گفت:. Vivek Aggarwal مشترک در اتحادیه وزارت کشاورزی گفت: در تمام جنبه های مربوط به تکنولوژی و زیرساخت هزینه سرمایه, سرمایه گذاری, در میان دیگران خواهد شد در نظر گرفته شود قبل از شروع کار بر روی پروژه پیشنهادی با حداقل بودجه تخصیص. شرکت در جلسه کشاورزی تولید کمیسر K K Singh گفت: پروژه احیا شده است و انجام خواهد شد تحت هدایت اتحادیه با وزیر کشاورزی. Rajmata Vijayaraje Scindia کشاورزی دانشگاه معاونت S K Rao گفت: این کار می تواند انجام شود در ذهن نگه داشتن به طور کلی توسعه کشاورزی منطقه در این بیانیه اضافه شده است. (PTI)

مقاله قبلیفیلمساز Mahesh Bhatt به رکورد بیانیه خود
مقاله بعدیمبارزه با تعصب در برابر Covid بیماران: Naidu

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de