مرکز می پرسد متحده برای پوشش بینایی مردم به عنوان AAY ذینفع تحت NFSA

دهلی نو: اتحادیه مواد غذایی وزیر Ram, Vilas Paswan در روز پنج شنبه به کارگردانی متحده برای پوشش بینایی مردم به عنوان بهره برداران تحت Antyodaya آنا Yojana (AAY) و اطمینان از تامین 35 کیلوگرم یارانه foodgrains در هر خانواده است.

بخشنامه صادر شده است پس از مصرف “توجه جدی” از دادگاه عالی دهلی جهت است که گفت: نابينايان مردم نگهداری می شوند در خارج از ambit از AAY دسته تحت ملی امنیت غذایی عمل می کنند (NFSA).

این AAY ذینفع هستند فقیرترین فقرا و همچنان به دریافت سهمیه ماهانه بالاتر از 35 کیلوگرم foodgrains هر خانواده از طریق جیره مغازه ها که در مقایسه با سایر ذینفعان که دریافت ماهانه سهمیه 5 کیلوگرم به ازای هر فرد تحت NFSA.

“من گرفته اند جدی توجه داشته باشید از دادگاه عالی دهلی سفارش. بینایی افراد بخشی از AAY. من با توجه به تمام متحده یک جهت برای پوشش آنها را به عنوان ذینفع و اطمینان حاصل شود آنها ماهانه سهمیه” Paswan گفت PTI.

این مسئولیت دولت برای شناسایی AAY و اولویت خانواده ذینفع برای ارائه کارت های جیره بندی, او گفت:.

“در هر هزینه متحده نباید حذف AAY دسته مردم” Paswan گفت.

ایالات متحده نیز خواسته شده است برای اطمینان از بینایی ذینفع نیز به نفع رایگان foodgrains در حال توزیع تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan آنا Yojana (PMGKAY) تا ماه نوامبر او اضافه شده است.

وزیر همچنین گفت که در سال 2003 ذینفع لیست گسترده تحت AAY شامل بینایی افراد. یک راهنما نیز صادر شده به ایالات برای اجرای همان.

بعد زمانی که این مرکز به تصویب رسید NFSA در سال 2013 AAY دسته نگهداری می شد اما اوراق بقیه دو دسته زیر خط فقر (BPL) و بالاتر از خط فقر (APL) – و درمان یکنواخت, او گفت:.

این AAY دسته مردم هنوز تحت پوشش این NFSA و شده است وجود دارد هر گونه تغییر است.

تحت NFSA, یارانه foodgrains داده می شود به بیش از 81 کرور ذینفع از جمله AAY مردم است. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>