مرکزی Cass نگه می دارد و نورد در پیروزی LaMoure-Litchville/ماریون

سنجاب ها به نظر نمی آید مانند آنها انجام می شود ساخت امواج در عین حال هر دو.

یک ترکیب 32 امتیاز از Decontee اسمیت و Jaylin پنبه چراغ شماره 4 مرکزی Cass به 80-55 پیروزی شماره 5 LaMoure-Litchville/ماریون پنج شنبه شب در یک چهارم نهایی از ایالتی داکوتای شمالی کلاس B مسابقات بسکتبال دختران در بتی Engelstad سیووکس سنتر.

سنجاب (20-4) پیشبرد به روز جمعه 8:15 بعد از ظهر نیمه نهایی برابر شماره 1 لنگدن-Edmore-مونیخ. مرکزی Cass شده است به سه قهرمانی کشور بازی (2010 و 2011 و 2013) اما هرگز موفق به کسب عنوان.

“شما می دانید ما در حال داغ در حال حاضر” مرکزی Cass مربی Jay Bachman گفت. “همه آنها گرفته شده نقش خود و انجام یک کار بزرگ است. ما در حال بازی در چنین تیم بزرگ و خود خواهی بسکتبال که ما سخت به متوقف شود.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پس از پایین به ثمر رساند سه ماهه اول دیدم مرکزی Cass پیشرو 7-3 این سنجاب ساخته جدایی در سه ماهه دوم پشت بازی Smith, ورزشی 5-پا-8 دانشجوی سال اول رو به جلو که می آید روی نیمکت منجر به سنجاب در به ثمر رساند.

پس از به ثمر در سه ماهه اول اسمیت به ثمر رساند 10 از 18 امتیاز در سه ماهه دوم و شش در یک محوری کشش تحت فشار قرار دادند که منجر به از 7-3 به 15-6.

اسمیت نقاط داخل آمد و در fastbreak به عنوان او تحت فشار قرار دادند و با سرعت خود را با سرعت و قدرت است.

مرکزی کاس چراغ 27-14 در حاصل کار دو تیم.

این Loboes (20-6) منجر شد توسط Kaylynn Siedschlag (16 امتیاز) مولی Musland (16 امتیاز) و Ellie Holen (15 امتیاز).

Siedschlag آمار 3-اشاره گر متوالی اموال در سه ماهه سوم به قطع مرکزی Cass منجر به هفت (35-28) اما حرکت کوتاه بود.

بزرگ در سه ماهه سوم از پنبه ای که به پایان رسید و با 14 امتیاز تحت فشار قرار دادند که منجر به راحت حاشیه برای سه ماهه چهارم.

“ما فصل است که قطعا یک roller-coaster” پنبه گفت. “ما تا به حال یک رابطه جنسی خشن کشش بیش از تعطیلات کریسمس. در حال حاضر ما در بالا تقریبا.”

پنبه گفت: او می داند که لنگدن-E-M دشوار است matchup اما یک سنجاب ها آماده هستند به صورت.

“من فکر می کنم ما می توانیم اگر ما آنها را با فشار به سرعت آنها راحت نیست با” او گفت:. “آنها بیش از اندازه که دشوار است اما من فکر می کنم ما بازی بزرگتر از ما هستند.”

مرکزی Cass 80,
LaMoure/L-M 55

حاصل کار دو تیم: مرکزی, Cass, 27, LaMoure/L-M 14

LaMoure/Litchville-ماریون — مولی Musland 16, سکس با زن Siedschlag 16 الی Holen 15 Allie Hebl 7, Mollie رابینز 1

مرکزی Cass — Decontee اسمیت 18, Jaylin پنبه 14 ایزابل Linnard 13, Kailey مک کینون 12 Morgan, Lee 9, دهنی, Holzer 7, Ema, Lee 4 کمری نلسون 2, Klaire پنبه 1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>