مرکزی ضربان بیسمارک بالا برای راه اندازی همه-چنگال بزرگ نیمه نهایی

در همان زمان, آن را آسان برای دیدن یک رقیب نزدیک در براکت.

“شما سعی می کنید به آن را یک بازی در یک زمان اما شما می دانید چه اتفاقی می افتد زمانی که آن خطوط راست” اسپایسر گفت. “(Grand Forks رودخانه سرخ) است که در ذهن ما در حال حاضر است.”

مرکزی سه بار دفاع از دولت قهرمانان باعث شده در حال اجرا با یک پیروزی 7-1 بیش از بیسمارک بالا روز پنج شنبه در وزارت امور خارجه یک چهارم نهایی در Scheels عرصه است.

شوالیه ها 21-4-0 راه اندازی یک چنگال بزرگ نیمه نهایی با matchup با رودخانه سرخ در حدود 8 p. m. دوشنبه شب.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

شوالیه که برنده 11-مستقیم دولت مسابقات بازی خاموش غالب روز برای منطقه شرق بیش از غرب منطقه است. تمام چهار بازی به پایان رسید در زمان در حال اجرا با شرق منطقه برای اولین بار رفت و برگشت بیش از غرب از سال 2012. شرق منطقه outscored غرب منطقه 30-4.

مرکزی و رودخانه سرخ را برای چهارمین بار در این فصل است. شوالیه برنده دو به طور منظم فصل جلسات اما سواران ضرب و شتم شوالیه ها در منطقه شرق مسابقات است. آن را رودخانه سرخ را برای اولین بار آشکار پیروزی مرکزی در چهار سال.

رودخانه سرخ و مرکزی تنها یک بار ملاقات در دولت مسابقات در 14 سال گذشته — یک 7-0 مرکزی برنده بیش از رودخانه سرخ در سال 2018 است.

Red River آخرین برنده شدن در دولت مرکزی در برابر یک پیروزی 3-0 در سال 2005 مسابقات قهرمانی کشور بازی.

در برابر بیسمارک برندان سفید و اسپایسر هر گل دو گل به سرعت شوالیه, که همچنین دریافت گل از بلز میلر ویلیام Lawson-بدن و تایلر Zahradka.

“من فکر می کردم ما شبیه ما پیر خود وجود دارد” مرکزی مربی اعطای Paranica گفت. “ما نقل مکان کرد و جن و یافت باز کردن یخ و انجام برخی از چیزهایی که واقعا خوب است. من واقعا افتخار راه ها ایفا کرده است.”

دختر مرکزی 7,

بیسمارک بالا 1

اولین دوره — 1. GFC برندان سفید (ژاک لارسون بلز میلر) 1:33; 2. GFC تعقیب اسپایسر (آدم آرنولد ویلیام Lawson-بدن) 8:56; 3. GFC میلر (پیتر Loyland) 10:18; 4. GFC, اسپایسر (برادن Panzer جوی Kennelly) 12:18; 5. BHS جوی Heinert (جک Steckler) 15:32

دوره دوم — 6. GFC سفید 5:10

دوره سوم — 7. GFC, لاوسون-بدن (اسپایسر) :58; 8. GFC تایلر Zahradka خواهد کرد (هوارد) 4:48

دروازه بان موجب صرفه جویی در — GFC: Kolby Elseth 3-6-1 — 10, Colin آلن x-x-2 — 2; BHS: کوین Ackerman 10-17-13 — 40

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>