گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس سافتبال بانوان, تیم, Humphreys, خانواده, پیدا کردن پوشش نقره در کوتاه فصل

برای صدمین مربی Krista Humphreys, لغو 2020 سافتبال فصل با توجه به در حال انجام COVID-19 همه گیر شد و یک ضربه عاطفی در دو سطح.

با بسیاری از استارت بازگشت Humphreys تا به حال مقدار زیادی از خوش بینی به عنوان فصل و معتقد بودند که این تیم شانس خوبی برای پایان دادن به برنامه 21-فصل حذفی خشکسالی است. فصل به پایان رسید با Huskies از ارسال 5-3-1 رکورد.

توقف ضربه Humphreys حتی سخت تر در سطح شخصی. 2020 سافتبال فصل قرار بود یک ویژه برای کل Humphreys خانواده به عنوان آن مشخص شده اولین بار, خواهر, اماتور و سیرا خواهد بود هم تیمی. دیوید Humpheys شوهر از Krista و پدر اماتور و سیرا نیز دستیار مربی برای صدمین را تیم اول دانشگاه یا دانشکده و سافتبال برنامه.

“آن را تحت تاثیر من در بسیاری از راه” گفت: Humphryes است که Huskies’ مربی پس از 2015. “من معتقدم که ما تا به حال بالقوه برای پیشرفت در این سال بود و من بسیار هیجان زده برای دیدن آنچه که این گروه ممکن است قادر خواهید بود برای به انجام رساندن در طول فصل.

“و پس از آن وجود دارد من به عنوان یک مادر. این فصل ما خانواده منتظر شده بود در حالی که برای. من فکر می کنم آن را به من ضربه سخت تر از آن دختران است.”

اماتور Humphreys ارشد shortstop که امضا شده با Cal State فولرتون حال فوق العاده 2019 کمپین به او ضربه زد 500 با پنج خانه اجرا می شود به ثمر رساند 31 اجرا می شود به سرقت برده و 21 پایگاه. او جلب 21 پیاده روی برای یک .650 بر پایه درصد است. اماتور مجروح زانو در باز بعد از سال 2020 فصل شد و کنار برای پنج بازی. او بازگشت و به صف برای doubleheader در مارس 7 و راديال یک خانه اجرا در آنچه معلوم نهایی در خفاش از مدرسه خود را بالا حرفه ای.

اماتور شد 1 از 4 سالمندان در صدمین سافتبال تیم در این فصل است. سه تن دیگر از کلاس 2020 بازیکنان ایزابلا Enciso, Johannas بنتلی و ناتالی گونزالس.

“این خیلی سخت عاطفی زمانی که فصل لغو شد” اماتور گفت. “من ارشد نجومی و من واقعا اعتقاد بر این بود و سال ما بودند رفتن به قرار دادن Centennial سافت بال عقب بر روی نقشه. و من بسیار هیجان زده می شود قادر به بازی با خواهر من درست در کنار من. این غم انگیز بود برای دیدن آن همه به پایان رسیده است.”

سیرا Humphreys شد با قرار دادن برخی از قابل توجه اعداد در اولین فصل در کنتننیل. این دانشجوی سال سوم baseman میزد .393 با پنج دونفره, دو خانه اجرا می شود و 13 RBIs زمانی که فصل به پایان رسید. او شدت گرفت و یک نقش بزرگتر در بخش رهبری که خواهر بزرگ او بود کنار.

“این یکی از چیزهایی که من آموخته ام از او در طول سال… چگونه به یک رهبر” او گفت:. “من می دانم که من می خواهم به برخی از کفش های بزرگ برای پر کردن بیش از سه سال آینده در این بخش است.”

در حالی که او باقی می ماند و نا امید در چه کارهایی به پایان رسید, Krista Humphreys گفت که او در تلاش است برای پیدا کردن به عنوان بسیاری از نقره شهر به عنوان امکان پذیر است.

“من قطعا می خواهید چیزی که می توانست متفاوت, اما من خوشحالم که دختران ما تا به حال فصل پاییز و کسانی که در چند بازی ما را دریافت کنید در این بهار به بازی با هم,” او گفت:. “من فکر می کنم کسانی که لحظات ما را همه گرامی و قدردانی خواهد شد بیشتر به عنوان زمان می رود توسط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>