گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس بسکتبال می افتد به مادر Dei در OT در بخش بازکن

CORONA >> مادر Dei پسران پسران بسکتبال مربی گری McKnight می داند که چگونه گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس می شود اگر آن مجاز است برای سرعت بخشیدن به سرعت.

مادر Dei ساخته شده روز جمعه مسابقه برگشت با صدمین سالگرد نیمه دادگاه بازی در بیشتر قسمت ها و پادشاهان زدم برخی از کلاچ عکس در طول اضافه کاری به بیرون 66-58 پیروزی در یک تقسیم بندی استخر-بازی بازی.

Aidan Prukop رهبری راه را برای مادر Dei نمره بازی-بالا 22 امتیاز از جمله شش در وقت اضافه. نیک دیویدسون تا به حال 15 امتیاز برای پادشاهان.

مادر Dei (23-6) تا به حال برای تنظیم آن بازی تهاجمی طرح اولیه بعد از ارشد گارد نقطه Devin Askew برداشت سه خطا را در سه دقیقه. McKnight نورد تاس با نگه داشتن چپ چپ روی زمین در نیمه اول.

“ما تا به حال برای مهار او را در کمی, اما او نمی باید یکی دیگر از ناپاک برای بقیه بازی” McKnight گفت. “او به خوبی تنظیم و هوشمند است.”

Centennial (26-3) به ثمر رساند هفت امتیاز از سه ماهه دوم به گسترش آن منجر به 20-12. مادر Dei پاسخ با 12-2 اجرا به رفتن در مقابل با 1:14 در نیم. سده برگزار شد 27-26 شود در حاصل کار دو تیم.

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس گارد نقطه پاریس داوسون تلاش در نیمه اول از دست رفته همه هفت عکس از این زمینه است. اما داوسون آتش در دوره سوم طی دو رقابت عکس برای کمک به Huskies خود را حفظ باریک منجر شود.

این تیم را به جلو و عقب در طول سه ماهه چهارم اما Askew تا به حال پنج مستقیما نقاط برای قرار دادن مادر Dei پیش رو چهار با 40 ثانیه باقی مانده است. رمزی هاف یک رانندگی لیآپ برای کاهش کسری بودجه در نیمه, و داوسون با بستن نمره زمانی که او سوار لین به ثمر رساند و با 2.8 ثانیه به سمت چپ.

Payden سفید به Centennial یک 58-57 سرب در وقت اضافه هنگامی که او به ثمر رساند یک رقابت لیآپ اما سفید بود مجروح در بازی و نمی بازگشت. جارد مک کین از دست رفته 3-اشاره گر است که باید با توجه به Huskies از چهار نقطه سرب و Ryan Evans غرق 3 برای قرار دادن مادر Dei جلوتر است.

داوسون تا به حال 3-اشاره گر rim و Prukop میخ 3 در انتهای دیگر به مادر Dei یک 63-58 سرب با 1:30 باقی مانده در ساعت است.

“ما تا به حال یک زن و شوهر از شانس خوب به نظر می رسد در وقت اضافه, اما این عکس فقط نمی افتد” Centennial مربی جاش جایلز گفت. “ما لازم نیست که زمان زیادی به ساکن در این. ما از این است و ما باید به آماده شدن برای یکی دیگر از بسیار دشوار بازی سه شنبه در مقابل دانشگاه هاروارد-Westlake.”

داوسون و سفید هر یک به ثمر رساند 14 امتیاز به رهبری Centennial.

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس آن دیدم 22-بازی برنده خط پایان با شب جمعه را از دست دادن. Huskies’ قبلی از دست دادن در آمد ماه دسامبر به دانشگاه هاروارد-Westlake.

مادر Dei خواهد شد بازگشت به امپراتوری داخلی در روز سه شنبه و در صورت رانچو مسیحی در یک سایت مشخص شود. رانچو مسیحی ضرب و شتم دانشگاه هاروارد-Westlake روز جمعه پس از بازی روز سه شنبه خواهد بود برای کسب مقام اول در استخر.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان