Cedars-Sinai به آزمون بالقوه coronavirus درمان

لس آنجلس — Cedars-Sinai در شنبه اعلام کرد که این اتحاد پیوست یک تلاش بینالمللی برای آزمون تجربی داروی ضد ویروس به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19.

این موسسه انتظار دارد که به ثبت نام خود اولین کارآزمایی بالینی شرکت کنندگان در این هفته در بیانیه ای گفت.

Cedars-Sinai در میان ده ها تن از سایت های سراسر دنیا با شرکت در کارآزمایی بالینی اسپانسر شده از طرف موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از موسسه ملی بهداشت. در این آزمایش ارزیابی remdesivir های تحقیقاتی مواد مخدر توسعه یافته توسط شرکت biopharmaceutical Gilead Sciences, Inc., مستقر در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا.

Remdesivir است که در یک کلاس از داروهای ضد ویروسی طراحی شده برای مهار آنزیمی است که برخی از ویروس ها از جمله یکی که باعث COVID-19 نیاز به تکرار خود است. این دارو نه تایید شده توسط اداره غذا و دارو برای بازاریابی به عموم است. در حال حاضر وجود دارد هیچ خاص مورد تایید FDA داروهای برای درمان افراد مبتلا به COVID-19.

در مطالعات حیوانی remdesivir نشان داده وعده در مقابله با انواع دیگر coronaviruses است که ناشی از دو قبل از شیوع بیماری مرگبار بیماری های تنفسی شناخته شده به عنوان سارس و MERS با توجه به Dr Victor Tapson, Cedars-Sinai در سایت مدیر برای NIH محاکمه.

در چند موردی موارد بهبود قابل توجهی گزارش شده در COVID-19 بيمار تجویز remdesivir گفت: Tapson که هدایت تحقیقات بالینی در زنان صنفی ریه موسسه در Cedars-Sinai. اما موارد فردی کافی نیست برای اثبات این دارو کار می کند, او گفت:.

“ما نیاز تصادفی, مطالعات کنترل شده است که به منظور بررسی remdesivir است که هر دو سالم و موثر” Tapson گفت. “همین دلیل است که این کارآزمایی بالینی بسیار مهم است.”

Cedars-Sinai در نظر دارد برای ثبت نام تا 30 بستری COVID-19 بیماران به صورت آزمایشی. یک گروه را دریافت 200 میلی گرم remdesivir تجویز داخل وریدی در روز اول و پس از یک بار از یک روز نگهداری دوز 100 میلی گرم در طول مدت بستری تا 10 روز است. گروه کنترل دریافت خواهد کرد تزریق دارونما مواد مخدر که به نظر می رسد یکسان به remdesivir اما فاقد مواد تشکیل دهنده فعال.

در پایان دوره آزمایشی محققان را مقایسه نتایج درمان و گروه کنترل در بالينی شدت بستری و مرگ و میر و همچنین ارزیابی دارو ایمنی.

در یک NIH انتشار اخبار اعلام چند مركزی کارآزمایی بالینی دکتر Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو متحده Coronavirus نیروی کار تاکید کرد این محاکمه اهمیت است.

“ما به فوریت نیاز به یک درمان بی خطر و موثر برای COVID-19. اگر چه remdesivir تجویز شده برای برخی از بیماران مبتلا به COVID-19 ما ندارد جامد داده ها برای نشان دادن آن می تواند به بهبود نتایج بالینی,” Fauci گفت. “یک مطالعه تصادفی کنترل شده با دارونما است, استاندارد طلا را برای تعیین اگر یک درمان تجربی می تواند به نفع بیماران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>