CBI در مقابل CBI: دادگاه طول می کشد cognisance از اتهام ورق

دهلی نو: یک دادگاه دهلی روز شنبه در زمان cognisance از نوبت به اتهام ورق در یک مورد رشوه خواری است که در آن آژانس به تازگی به دخترک پاک به سابق خود را ویژه مدیر Rakesh Asthana.

ویژه CBI قاضی Sanjeev Aggarwal مشاهده شده که با وجود زمین کافی برای اقدام علیه Asthana و CBI را DSP Devender کومار دستگیر شد و در سال 2018 کردم و بعد از وثیقه.

دادگاه احضار “واسطه” Manoj پراساد که خاص بود به عنوان یک متهم در اتهام نامه.

علاوه بر این دادگاه همچنین احضار پراساد برادر سمشور Srivastava و پدر در قانون سونیل میتال گفت: وجود مواد کافی برای اقدام علیه آنها.

Srivastava و Mittal نام حال بریدن در طول پروب.

دادگاه به کارگردانی Prasad, Srivastava و Mittal به نظر می رسد قبل از دادگاه در آوریل 13.

دادگاه همچنین گفت که بانک مرکزی ممکن است یک فایل اتهام ورق اگر آن را می یابد و هر چیزی در برابر Asthana در آن جاری شد.

قاضی در زمان cognisance از اتهام ورق در زمینه بخش 120B (جنایی توطئه), 420 (تقلب) و 385 (اخاذی) از IPC و بخش پیشگیری از فساد عمل می کنند.

دادگاه که قبلا گفته سابق بازرسان آژانس مورد K Bassi که وجود دارد “عقد شواهد” در برابر Asthana در مورد.

اتهام ورق ثبت در تاریخ 11 فوریه تا به حال تنها خاص پراساد به عنوان یک متهم کرده است.

Asthana و CBI را DSP Devender کومار دستگیر شد و در سال 2018 کردم و بعد به قید وثیقه آزاد شد به نام در ستون 12 اتهام ورق در این مورد از نبود شواهد کافی به آنها را متهم کرد.

معلق DSP Devender کومار بود به افسر تحقیق در سال 2017 مورد مربوط به صادر کننده گوشت معین قریشی.

Satish سانا دستگیر شد و به اتهام لینک کلیک کنید برای معین قریشی مورد پول شویی نیز ادعا کرد لینک کلیک کنید برای ارشد CBI و خام مقامات.

فعلی مورد اتهام رشوه خواری تسلیم شد در شکایت از Sana.

دادگاه تا به حال در 12 فوریه ابراز نارضایتی بیش از مرکزی دفتر تحقیقات تحقیق در مورد و آن را به حال پرسیده شد که چرا متهم با بزرگتر نقش بودند رومینگ رایگان در حالی که این کاوشگر آژانس دستگیر شده بود خود را معاون سرپرست پلیس.

بانک مرکزی در حال ثبت پرونده Asthana بر اساس شکایت از حیدرآباد بر اساس تاجر Satish سانا رو پروب در سال 2017 مورد مربوط به صادر کننده گوشت معین قریشی.

کومار شد پروب افسر پرونده مربوط قریشی. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>