نوبت به پرسش Gehlot را OSD در مورد خودکشی راجستان افسر پلیس

دهلی نو : بانک مرکزی در روز سه شنبه مورد سوال دوا رم Saini اطلاعات روی صفحه به راجستان وزیر Ashok Gehlot در ارتباط با اتهام خودکشی توسط دولت افسر پلیس Vishnudutt Vishnoi در چورو on May 23, مقامات گفت.
یک تیم ویژه crime unit از CBI از دهلی نو در جیپور به ثبت اظهارات در ارتباط با مرگ Vishnoi بود که شو از Rajgarh. بدن او آويزان از سقف رسمی خود را اقامت در چورو, مقامات گفت.
حرکت در یک زمان می آید زمانی که راجستان دولت با آن مواجه است بحران سیاسی پس از Sachin خلبان شورش و پس از آن اخراج به عنوان معاون وزیر.
منابع اما روشن ساخته است که آژانس در حال انجام تحقیقات در شیوه ای حرفه ای در یک مورد به دست آن دولت خود را.
این سازمان تا به حال در پنج شنبه شب مورد سوال کنگره MLA کریشنا Poonia برای نزدیک به سه ساعت در خانه اش در جیپور گفتند.
این منابع گفت: مردم در حال بررسی به دانستن جنبه های مختلف مورد و این به آن معنا نیست که آنها را متهم به عنوان یک تصویر نهایی ظاهر خواهد شد تنها پس از اتمام پروب.
این راجستان دولت تا به حال بیش از پروب به نوبت در مورد.
Bishnoi برادر تا به حال شکایت با راجستان پلیس ادعا او تحت فشار است که به رهبری او را به این مرحله شدید آنها گفت.
دو یادداشت خودکشی بدست آمده از Vishnoi– یکی خطاب به پدر و مادر خود و دیگر به سرپرست پلیس منطقه.
در خودکشی توجه به SP, Vishnoi گفته بود او قادر به تحمل فشار قرار داده و در او. در خودکشی او توجه او همچنین گفت که او سعی در ارائه بهترین خود را به راجستان ،
یک تصویر از یک ادعا چت WhatsApp است که Vishnoi تا به حال با یکی از دوستان فعال در آن افسر پلیس صحبت در مورد اینکه به دام افتاده در سیاست نیز رفته ویروسی.
رهبران بی جی پی و BSP گفته اند که این افسر که برای او شناخته شده بود صداقت و کارسخت شد و تحت فشار بودن توسط کنگره MLA Poonia یک اتهام که او را رد کرده است.
Poonia نشان دهنده Sadulpur حوزه در راجستان. (سازمان)

مقاله قبلیاستخدام 21 ژوئیه سال 2020

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>