CBDT, CBIC امضای پیمان برای داده های

دهلی نو : راس سیاستگذاری بدن به صورت مستقیم و غیر مستقیم مالیات در روز سه شنبه امضا یک پیمان برای به اشتراک گذاری داده ها بر روی اتوماتیک تنظیم مقررات و اساس.
یک یادداشت تفاهم (MoU) امضا شد بین هیئت مرکزی از مالیات مستقیم (CBDT) و هیئت مرکزی مالیات غیر مستقیم و آداب و رسوم(CBIC) برای تبادل داده ها بین این دو سازمان در یک بیانیه رسمی گفت.
این تفاهمنامه به امضا رسید CBDT رئیس Pramod چاندرا Mody و CBIC رئیس M آجیت کومار. آن را تسهیل به اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات بین CBDT و CBIC را به صورت خودکار و به صورت منظم به آن اضافه شده است.
“در علاوه بر این به تبادل منظم اطلاعات CBDT و CBIC نیز ارز با هر یک از دیگر در صورت درخواست و خود به خود پایه و اساس هر گونه اطلاعات موجود در پایگاه داده های مربوطه خود را که ممکن است سودمند برای دیگر سازمان” بیانیه ای گفت:.
این است مداوم ابتکار CBDT و CBIC که در حال حاضر همکاری از طریق مختلف مکانیسم های موجود.
“یک تبادل داده ها فرمان گروه نیز تشکیل شده برای این طرح است که به صورت دوره ای به بررسی تبادل اطلاعات وضعیت و اقدامات برای بهبود اثربخشی داده های ساز” به آن اضافه شده است.
تفاهم نامه طرفها زودتر تفاهم نامه امضا شده بین CBDT و سابق هیئت مرکزی از مالیات و گمرک (CBEC) در سال 2015 است.
این بیانیه گفت که مهم تحولات صورت گرفته پس از امضای زودتر تفاهم نامه در سال 2015 از جمله معرفی GST اختلاط GSTN و تغییر در نامگذاری از CBEC به CBIC.
تغییر شرایط از جمله پیشرفت در فن آوری به موقع ثبت شده در تفاهم نامه امضا شده در روز سه شنبه آن را گفت. (سازمان)

مقاله قبلیبله بانک مورد: PMLA دادگاه حاضر با قرار وثیقه به رعنا کاپور

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>