کاتولیک ها در سن برناردینو جمع آوری برای عبادت با وجود coronavirus نگرانی

 • Siria Castellanos از سان برناردینو که نشسته در یک ردیف خالی, حضور شنبه شب جمعی در محلی بانوی ما از امید در 14 مارس سال 2020 با وجود سن برناردینو اسقف اعطای تقدیر برای همه کاتولیک ها. به طور معمول جرم است و یک تعهد برای کاتولیک ها. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Brissia Cisneros 10 از سان برناردینو و خانواده حضور توده در بانوی ما از امید در سن برناردینو در عصر روز شنبه 14 مارس سال 2020 است. این سرویس با حضور حدود 150 اما به طور معمول 40 محله های کشیش نشین که شرکت به طور منظم. سان برناردینو اسقف نشین بود اعطا تقدیر برای همه کاتولیک ساخت توده اختیاری با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • ترین محله های کشیش نشین مانند جان گونزالس 14, سان برناردینو, مرکز نگهداری می شوند به خود و بدون نگه داشتن دست در طول توده با وجود “یک تقدیر ویژه” اجازه آنها را به دست عبادت به عنوان رمان coronavirus گسترش منطقه ای در طول بانوی ما از امید در سن برناردینو شنبه شب خدمات در 14 مارس سال 2020 است. این سرویس با حضور حدود 150 نفر led با کلیسا مشاوره نمازگزاران به نه دست نگه دارید. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • با وجود سن برناردینو اسقف اعطای تقدیر برای همه کاتولیک ساخت توده یک گزینه با توجه به coronavirus حضور بیش از 200 درصد بالاتر با حدود 150 محله های کشیش نشین در حضور در بانوی ما از امید در سن برناردینو در عصر روز شنبه 14 مارس سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • بسیار کشیش دیوید Andel آگهی توده با حدود 100 بیشتر محله های کشیش نشین از حد نرمال در حضور در بانوی ما از امید در سن برناردینو در عصر روز شنبه 14 مارس سال 2020 است. با وجود سن برناردینو اسقف اعطای تقدیر برای همه کاتولیک ساخت توده یک گزینه با توجه به coronavirus حدود 150 نمازگزاران جمع شده بودند. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • با وجود سن برناردینو اسقف اعطای تقدیر برای همه کاتولیک ساخت توده یک گزینه با توجه به coronavirus بسیار کشیش دیوید Andel دارای جرم با یک جمعیت بزرگتر از حد نرمال در بانوی ما از امید در سن برناردینو در عصر روز شنبه 14 مارس سال 2020 است. حدود 150 نمازگزاران جمع آوری, اما به طور معمول آن را 40 با توجه به مادلین گلز هماهنگ کننده جوانان از تایید. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • با وجود سن برناردینو اسقف اعطای تقدیر برای همه کاتولیک ساخت توده یک گزینه با توجه به coronavirus حدود 150 نمازگزاران با حضور در بانوی ما از امید در سن برناردینو در عصر روز شنبه 14 مارس سال 2020 است. عادی حضور حدود 40 نفر است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • این زن جوان پایبند به بانوی ما از امید advocation از هیچ دست نگه داشتن و تمرین های اجتماعی فاصله در طول یک خوبی با حضور انبوه در سن برناردینو در عصر روز شنبه 14 مارس سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • با وجود “یک تقدیر ویژه” اجازه churchgoers به دست توده با سن برناردینو اسقف به عنوان رمان coronavirus گسترش منطقه ای مشارکت مردم به طور معنیداری بالاتر از نرمال توسط دو بار در بانوی ما از امید در سن برناردینو شنبه شب خدمات در 14 مارس سال 2020 است. حدود 150 شرکت کنند. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

با وجود “یک تقدیر ویژه” اجازه آنها را به دست توده به عنوان رمان coronavirus گسترش منطقه ای برخی از مؤمنان جمع چهار شنبه 14 مارس در بانوی ما از امید در سن برناردینو برای عبادت.

اسقف جرالد بارنز روز جمعه اعلام کرد که همه کاتولیک ها در اسقف نشین از سان برناردینو را پوشش می دهد که سن برناردینو و رودخانه, شهرستان, آیا معاف از هفته خود را موظف به حضور در توده تا اطلاع ثانوی با توجه به همه گیر. هر چند هیچ مورد از coronavirus COVID-19, تایید شده اند در سن برناردینو کانتی مقامات بهداشت عمومی در شهرستان ریورساید گزارش 14 چنین مواردی که از روز شنبه.

در همراهی با اظهارات مشابه صادر شده توسط قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس و اسقف نشین از نارنجی بارنز گفت: خدمات ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده در parishes به دلیل جشن عشای ربانی مرکزی است و ضروری است به عمل کاتولیک.

خانه عبادت در سراسر منطقه در ضمن در حال حرکت به تعطیل کردن ساختمان های خود را و یا پخش آنلاین موعظه خواهد شد که ثبت شده در خالی پناهگاه.

همه این تغییرات به معنای محافظت عبادت از گسترش coronavirus پس دولت و مقامات محلی’ دستور به محدود کردن تجمعات بیش از 250 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>