Cass County coronavirus موارد رسیدن به 20; وزارت بهداشت و درمان ضعیف قرنطینه سفارش

وزارت بهداشت و درمان به طور چشمگیری محدود دامنه یک قرنطینه سفارش یکشنبه, حتی 24 ساعت پس از آن برای اولین بار اعلام شد.

روز شنبه, دولت, سلامت افسر Mylynn steve sisko دستور مسافران بازگشت از سفر بین المللی یا 23 سخت ضربه ایالت از جمله کالیفرنیا و آریزونا و نیویورک و فلوریدا به خود قرنطینه برای 14 روز.

در اصل منظور اعمال شده به ساکنان که بازگشت به داکوتای شمالی در 14 روز گذشته و کسانی که در آینده اما صبح روز یکشنبه اصلاحیه حذف قرنطینه مورد نیاز برای افرادی که در حال حاضر بازگشت. سخنگوی وزارت نیکول Peske گفت: تغییر ساخته شده به منظور کاهش سردرگمی در بخش برای مسافران که در حال حاضر بازگشت و عقب رفته به کار می کنند.

این متمم همچنین باعث می شود کارگران در نزدیک به 20 گسترده بخش معاف از قرنطینه مورد نیاز است. بخش ها از جمله بهداشت و درمان و کشاورزی و انرژی و “امکانات تجاری.” Peske گفت: قرنطینه مورد نیاز برای کارگران می تواند reimplemented در آینده است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این گروه در حال حاضر درخواست بازگشت مسافران در این دسته برای محدود کردن تعاملات با دیگران و مانیتور خود را به صورت علائم بیش از دو هفته آینده. Peske گفت: قرنطینه مورد نیاز برای کارگران می تواند reimplemented در آینده است.

جدید معافیت به منظور قابل توجه ترک کردن دو گروه که رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم بارها خواسته به خود منزوی: بازنشسته “snowbirds” بازگشت از خانه زمستان و دانشجویان از بازگشت از رخصتی بهار سفر.

اجرای قانون محلی و ایالتی گشت بزرگراه در حال شارژ با اجرای سفارش, steve sisko گفت. متخلفان صورت می تواند کلاس B بزه اتهامات عنوان شده اما پایین آبیاری به منظور افزایش قابل توجهی سوال که آیا منظور در واقع می تواند اجرا شود. Peske گفت: در یک ایمیل به فروم سرویس خبری اصلاح را ندارد سفارش کمتر قابل اجرا اما او ارائه هیچ اضافی تفسیر.

بورگوم نیز خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز یکشنبه اعلام کرد یک فاجعه بزرگ برای دولت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. تصویب درخواست خواهد باز کردن چندین فدرال منابع مالی است که ممکن است شامل بحران مشاوره برای افراد مبتلا به این بیماری همه گیر و دیگر جریانهای مستقیم کمک های فدرال برای دولت های قبیله ای و محلی می باشد.

مدل های آماری نشان می دهد در مورد 152,000 ساکنان یا 20 درصد از جمعیت این ایالت می تواند به آلوده شدن با COVID-19 بیش از 18 ماه دوره بورگوم نوشت: در صورت درخواست. که در بدترین سناریو دولت را به طور قابل توجهی سطح شیب دار تا ظرفیت آن سیستم مراقبت های بهداشتی ایجاد موقت بیمارستان ها در دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی در فارگو و بیسمارک دولت ،

اما بورگوم شنبه اعلام کرد که او “بسیار کم اعتماد به نفس” در دقت زمان مدل سازی به دلیل مقدار محدود از داده های جمع آوری شده در این ویروس در داکوتای شمالی.

این موارد جدید یکشنبه اعلام کرد عبارتند از: Stark County مرد در 30s یک مورتون شهرستان در 80s و دو Cass County زنان در 30s و 40s خود را. یکی از این موارد در Cass County طبقه بندی شده به عنوان جامعه گسترش این معنی که ویروس نمی شد قرارداد از طریق مسافرت و یا قرار گرفتن در معرض مورد شناخته شده است و نشان میدهد که شخص دیگری در یک جامعه دارای بیماری اما هنوز آزمایش شده است.

هجده بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری با بیماری و بورگوم جمعه اعلام کرد یک Cass County مرد در 90s بود و در دولت اول میر ،

سنفورد سلامت یکشنبه اعلام کرد که سه کارمند در دو از آن فارگو امکانات باید آزمایش مثبت برای COVID-19. سه درمانگران فیزیکی کار در بیمارستان تنظیمات — دو در سنفورد مرکز پزشکی فارگو در امتداد بزرگراه بین ایالتی 94 و یکی در سنفورد برادوی مرکز پزشکی در مرکز شهر. کارکنان در حال منزوی در خانه و سانفورد است که با همکاری نزدیک با دولت و وزارت بهداشت به منظور بررسی وضعیت سانفورد اعلام کرد در انتشار اخبار نسبت داده شده به دکتر داگ گریفین معاون رئیس جمهور و افسر پزشکی در سنفورد فارگو.

در مجموع 3,626 آزمون برای این ویروس گزارش شده به دولت و 18 شهرستانهای استان حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری. نزدیک به نیمی از تست مثبت آمده اند از Burleigh و مورتون شهرستان که شامل بیسمارک-مندن منطقه اما موارد اخیرا نوردی در Cass County است. اما بورگوم قبلا گفت که موارد گزارش شده بر اساس بيماران آدرس پستی و نه از محل واقعی خود در دولت است.

هر دولت در حال حاضر حداقل 50 موارد تایید شده بیماری — ایالت نیویورک شده است ضربه سخت با بیش از 53,000 موارد شناخته شده و بیش از 780 مرگ و میر. مینه سوتا 503 مورد شناخته شده و نه مرگ و میر و داکوتای جنوبی اعلام کرده بود 90 آزمون مثبت و یک مرگ از بعد از ظهر یکشنبه. Dakotas باید در میان بالاترین تعداد آزمون مثبت در کشور است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>