Cass County coronavirus موارد رسیدن به 20 عنوان بورگوم خواستار اهالی داکوتای شمالی به فاصله از دیگران

این موارد جدید شامل یک Stark County مرد در 30s یک مورتون شهرستان در 80s و دو Cass County زنان در 30s و 40s خود را. یکی از این موارد در Cass County طبقه بندی شده به عنوان جامعه گسترش این معنی که ویروس نمی شد قرارداد از طریق مسافرت و یا قرار گرفتن در معرض مورد شناخته شده است و نشان میدهد که شخص دیگری در یک جامعه دارای بیماری اما هنوز آزمایش شده است.

هفده بیمار در حال حاضر در بیمارستان بستری با بیماری و بورگوم جمعه اعلام کرد یک Cass County مرد در 90s بود و در دولت اول میر ،

یک مندن خانه سالمندان را تایید کرد روز شنبه یکی از ساکنان آن آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از بازگشت از یک بیمارستان محلی است. ساکن از خوب سامری جامعه غروب درایو در ابتدا قرار داده و در انزوا با تب گرفته شده و سپس به بیمارستان پس از تست مثبت. سنفورد سلامت است که یک شریک در حال اجرا در خانه سالمندان گفت: آن را به اطلاع همه شهروندان از امکانات و اقدامات اضافی برای نظارت بر کسانی که ممکن است در معرض.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم گفت: روز شنبه یک مدل آماری پیش بینی شده دولت می تواند بین 600 و 1300 مورد شناخته شده و در سه هفته اما ذکر است که او به “اعتماد به نفس بسیار پایین” است که این مدل به طور کامل و دقیق با توجه به مقدار کمی از داده های جمع آوری شده در دولت است. او گفت: از زمان تست آهسته شاخص وجود دارد در حال حاضر می تواند از 1000 مورد در دولت است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دولت وارد پتانسیل نقطه عطف در مبارزه با ویروس پنج شنبه زمانی که جامعه گسترش پیشی گرفت و سفر به عنوان رایج ترین منبع از قرار گرفتن در معرض. فرماندار گفت: شنبه ساکنان باید عمل به عنوان اینکه این ویروس در جامعه و اقداماتی برای جلوگیری از تماس با افراد دیگر.

در مجموع 3,453 آزمون برای این ویروس گزارش شده به دولت و 18 شهرستانهای استان حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری. نزدیک به نیمی از تست مثبت آمده اند از Burleigh و مورتون شهرستان که شامل بیسمارک-مندن منطقه اما موارد اخیرا نوردی در Cass County است. اما بورگوم قبلا گفت که موارد گزارش شده بر اساس بيماران آدرس پستی و نه از محل واقعی خود در دولت است.

دولت سلامت افسر Mylynn steve sisko اعلام کرد یک سفارش جدید پنج شنبه که نیاز به مسافران بازگشت از سفر بین المللی یا 23 سخت ضربه ایالت از جمله کالیفرنیا و آریزونا و نیویورک و فلوریدا به خود قرنطینه برای 14 روز.

این گروه اعلام کرد اصلاحیه صبح روز یکشنبه که به طور چشمگیری از محدوده باریک از سفارش. در اصل آن اعمال شده به ساکنان که بازگشت به داکوتای شمالی در 14 روز گذشته و کسانی که در آینده اما این اصلاحیه حذف قرنطینه مورد نیاز برای افرادی که در حال حاضر بازگشت.

این متمم همچنین معاف کارگران در نزدیک به 20 نسبتا گسترده بخش ها از جمله بهداشت و درمان و کشاورزی و انرژی و “امکانات تجاری” از قرنطینه مورد نیاز است. این گروه در حال حاضر درخواست بازگشت مسافران در این دسته برای محدود کردن تعاملات با دیگر و مانیتور خود را به صورت علائم بیش از دو هفته آینده.

اجرای قانون محلی و ایالتی گشت بزرگراه را اجرا سفارش, steve sisko گفت. متخلفان شارژ می شود و با کلاس B تخطی از قانون است که می تواند در نتیجه 30 روز در زندان 1500 دلار جریمه نقدی و یا هر دو. Steve sisko همچنین گفت: شهروندان باید گزارش خود را از سفر اخیر سابقه به وزارت بهداشت و درمان آنلاین.

بورگوم نیز روز شنبه اعلام کرد که همه 175 عمومی و خصوصی مدارس در دولت تا به حال در زمینه “آموزش از راه دور” برنامه ای است که ممکن است شامل مجازی آموزش و پرورش با وزارت آموزش عمومی. اگر این طرح ها مصوب مدارس را آموزش دانش آموزان در روز چهار شنبه, آوریل 1. نزدیک به 50 ارسال شده برنامه در حال حاضر تایید شده توسط این اداره و فرمانداری.

در ضمن بسیاری از اهالی داکوتای شمالی در حال مبارزه برای نگه داشتن سر خود را بالای آب به عنوان صدها نفر از کسب و کار در سراسر کشور گذاشته اند و یا furloughed کارگران با توجه به این ویروس کنترل در اقتصاد جهانی است. شغل خدمات داکوتای شمالی حدود 18,000 ادعا می کند برای مزایای بیکاری بیش از 10 روز گذشته. این رقم سرسام آور باعث می شود تا نزدیک به 4.5 درصد از دولت غیر نظامی نیروی کار با توجه به فدرال اداره آمار نیروی کار.

هر دولت در حال حاضر حداقل 50 موارد تایید شده بیماری — ایالت نیویورک شده است ضربه سخت با بیش از 53,000 موارد شناخته شده و بیش از 780 مرگ و میر. مینه سوتا 441 مورد شناخته شده و پنج مورد مرگ و میر و داکوتای جنوبی اعلام کرده بود 68 مثبت آزمایش و یک مرگ از شنبه شب. Dakotas باید در میان بالاترین تعداد آزمون مثبت در کشور است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>