نقدی احتکار در همه اشکال آن را تهدید می کند اقتصاد

برخی از فروشگاه ها در مراکز امتناع از پرداخت اجاره به بازار اپراتورها با توجه به مالی آهسته پایین. قراردادهای تجاری اغلب حاوی “نیروی majeure” “زمان جنگ” یا “قانون خدا” مقررات است که ببخشد پرداخت در شرایط بسیار غیر معمول.

ما همه می توانند درک کنند که چرا خرده فروشان می خواهید به صرفه جویی در پول نقد در زمان نامشخص مانند در حال حاضر اگر آنها از نظر قانونی می تواند انجام این کار است.

من ادعا نمی به ارائه مشاوره به اینکه آیا این جملات از نظر قانونی حق عدم پرداخت. به عنوان یک موضوع اقتصادی, اما, این وسوسه باید مقاومت است. این مقدار به احتکار و که تنها رکود بدتر برای همه. به جای امتناع از پرداخت مناسب و امکانات رفاهی کشش پرداخت و تعدیل مجازات برای پرداخت اواخر هر دو دست یافتنی و بسیار سالم از لحاظ اقتصادی.

اقتصاد است که به عنوان روانشناسی ریاضیات. چه می شود یک شوک جدی به عمده رکود اقتصادی این است که چگونه بازیکنان اقتصادی واکنش نشان می دهند به آن است. نقدی جمع اوری خطرناک است بخشی از این واکنش است. در رکود بزرگ که در آغاز در سال 1929 یک بخشی از ضعف های ناشی از گرد و غبار باول و بیش از حد سفته بازی در بازار سهام تبدیل به 12 سال سقوط اقتصادی به دلیل نقدی جمع اوری توسط فدرال قدرت پولی خود را. در کار منی در تاریخ پولی ایالات متحده میلتون فریدمن و آنا شوارتز نشان داد که به این دلیل طولانی تر و عمیق تر سقوط اقتصادی رخ داده است از اصول ضروری است.

بن برنانکی به فدرال رزرو رئیس در طول رکود بزرگ سال 2008 خود را نوشت و دکتری در چرخه کسب و کار از جمله رکود بزرگ دهه 1930 ، اعمال او این درس را به خوبی در سال 2008. سرمایه گذاری بانک ها وسوسه می شدند به ذخیره کردن پول نقد به دلیل پرتفوی خود را شامل مسکونی وام مسکن است که به سختی پرداخت. پس از سقوط لیمن برادرز فدرال رزرو در دسترس همه پول دیگر بانک های سرمایه گذاری مورد نیاز است و نمی تواند از خود mortgagors. رکود بزرگ هرگز تبدیل به یک رکود بزرگ دوم چون هیچ نقدی احتکار رخ داده است.

ما باید چشم انداز یکی دیگر از تهدید های نقدی احتکار در زمان بحران است. امروز خطر است که از افراد غیر تجاری و بانک ها (به عنوان در سال 1929) و یا بانک های سرمایه گذاری (به عنوان در سال 2008). فقط به عنوان هر یک از ما است وسوسه به سهام تا در ملزومات مانند حوله کاغذی, بنابراین خرده فروشان که تا به حال هیچ مشتریان در طول زمان اجرا اجتماعی فاصله جوراب زنانه ساقه بلند هستند تا در نقدی با تهدید به پرداخت اجاره. آن است که یک واکنش روانی, اما آن را هرگز در حق سیاست های اقتصادی.

احتکار کالاهای اساسی به ما می دهد هر یک افزایش کوچک در آسایش شخصی. احتکار پول نقد امروز باعث سرایت عدم اطمینان مالی به گسترش است. رو بیشتر اجاره درآمد صاحبان اموال را مجبور به اخراج کارکنان خود و به تعویق انداختن هزینه برای بهبود از اموال خود را. ارائه دهندگان این خدمات در حال خود گذاشته و به طور کلی مصرف هدایت می شود به سمت پایین گرداب.

هیچ اقدام دولت می تواند به طور مستقیم از این آدرس: نه فدرال رزرو چاپ پول نیست مدیریت کسب و کار کوچک گسترش وام وزارت خزانه داری ایالات متحده به تعویق انداختن موعد مقرر از مالیات است. جواب نه است برای تشویق بحث منجر به سازش بین دو طرف از هر ارز در اقتصاد ما: رسانه های خرده فروشی با صاحبان مراکز; عمده فروشان با تولید کنندگان; صاحبان آپارتمان خود را اجاره.

بر خلاف سال 1929 و 2008 وجود دارد این است که هیچ اساسی ضعف در اقتصاد ایالات متحده. آن را بهبود می یابند با انرژی لحظه ای اجتماعی فاصله به پایان می رسد. ما باید البته رعایت متخصص توصیه های پزشکی در زمانی که تاریخ باید باشد. در ضمن نقدی جمع اوری می تواند بسیار پایین از اقتصاد ما که نیازی به بستن.

تولید کنندگان و عمده فروشان و خرده فروشان مستاجرها و صاحبخانه هر کدام متفاوت تحمل جاری کاهش جریان نقدی. هر یک خود موقعیت نقدی. اقامت ممکن است تقریبا در هر نمونه و آنها همیشه بهتر از یک طرفه امتناع از پرداخت.

نقدی احتکار ما بزرگترین خطر اقتصادی در زمان بحران است. آن است که هیچ بیشتر لازم است و به مراتب بیشتر و مضر تر از احتکار حوله کاغذی.

تام کمپبل است یک استاد اقتصاد و حقوق در دانشگاه چپمن. او مدیر امور مالی کالیفرنیا یک کنگره خدمت مشترک کمیته اقتصادی و یک ایالت کالیفرنیا و سناتور. او دارای مدرک دکترا در رشته اقتصاد از دانشگاه شیکاگو و همچنین به عنوان یک مدرک حقوق از دانشگاه هاروارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>