آبشار اخبار بد جریان را از سان برناردینو شهرستان سالن

این آبشار از فریزر اخبار جریان در سان برناردینو.

جمعه این شهر حل و فصل یک دعوی با شهر سابق مدیر که اتهام تبعیض جنسی در این شهر تصمیم به آتش او. بیشتر این قبیل اخبار است به احتمال زیاد برای شستن بیش از یک شهرستان در حال ظهور از ورشکستگی و رو به بی شمار از گلایه های بسیاری با اشاره به شهردار که باید به کنار.

حل و فصل دعاوی معمولا انجام شده توسط یک کد است که در آن هیچ کس می پذیرد گناه و احزاب نمی گویند هر چیزی در مورد حقایق در مورد. و پس از آن با $750,000 پرداخت این شهر توافق کردند که به موضوع به آندره میلر اما واقعیت این توافق به حل و فصل باید به شهروندان به عنوان نشانه به آنچه درست است و چه چیزی نیست.

استخدام در سال 2017 زیر پنج سال قرارداد در $270,000 یک سال میلر قرار داده بود در مرخصی در ماه آوریل 2019 و یک ماه بعد با شهردار جان ولدیویا پیشرو راه کار اخراج شدند. او واصل ادعا می کنند و سپس طرح دعوی در دادگاه ادعا شهردار و کارکنان خود را مستعد شد در برابر یک زن مشغول به کار در دولت است.

شهردار و کارکنان همه را رد اتهام, به طور طبیعی, ادعا میلر بود در واقع به دلیل اخراج او تحویل یک پیش بینی اقتصادی نشان قابل ملاحظه کسری بودجه در سال مالی آینده.

به عنوان بخشی از حل و فصل این شهرستان با صدور بیانیه ای ضمن تشکر از میلر برای تهیه کلید راهنمایی های مالی برای کمک به این شهرستان از آن 2012 ورشکستگی توضیح اخراج به عنوان یک مرحله نیاز به این شهرستان می تواند به “رفتن در یک مسیر جدید است.” مانند چه ؟ بازگشت به ورشکستگی است ؟

ولدیویا انباشت اشیاء بدست آمده است تا هزینه های دیگر.

او بدبینانه تلاش برای کاهش پرداخت از دادستان شهرستان و شهر کارمند باعث هزینه دادخواهی. او از دست داده است.

دو نفر از کارکنان ثبت ادعاهای وی از سوی مامورین آزار و اذیت است که می تواند منجر به هزینه های حقوقی. پس از آن اتهامات به دنبال از کارکنان سابق.

فعلی و سابق عضو شورای هر دو از او خواست تا استعفا دهد. دادستان شهرستان و مدیر منابع انسانی هر دو نامه نوشت هشدار ولدیویا در مورد مضر انجام.

این مشکلات به اضافه کردن یک راه موثر-حکومت مشکل برای ولدیویا و تهدید به شهر که در آن بیمار می توانیم این نوع از antics.

به جای ادامه به شکست این شهرستان جان ولدیویا باید نشان می دهد برخی از رهبری برای تغییر و استعفا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>