کارل عشق: Coronavirus مدرسه بسته شدن نوبت کهنه معلم به rookie

Flipgrid, هایکو, Office 365, زوم — این همه استفاده می شود بسیار گنگ و نامفهوم به من.

در حال حاضر آن را چگونه تدریس میکنم.

در این روز از مدرسه آتن در سراسر زمین آموزش کودکان و نوجوانان در خانه, پدر و مادر در تلاش برای مقابله با آنچه مانده است از شغل خود و “در حال حاضر من برای تدریس به بچه من بیش از حد!,” در اینجا می آید این فاصله-آموزش مسائل.

آن را انجام داده با ابزار اشاره کردم (و بسیاری از بیشتر) سیستم عامل به ظاهر ضرب دقیقه مثل رمان coronavirus ما همه وحشت زده از.

من آموخته مدرسه ابتدایی در موریتا برای 21 سال و تا چند هفته پیش فکر می کردم که خیلی خوب در آن است. در حال حاضر من احساس می کنم مثل یک سال اول معلم دوباره مبارزه با وحشتناک کلاس و تفکر “چرا من ثبت نام برای این حرفه ای؟”

چیزی که ما معلمان توصیه می کنند کودکان آنها به عنوان مبارزه با یک مفهوم جدید است که به یک “رشد طرز فکر” به معنی استقامت نمی دهد تا شما بهترین یادگیری از اشتباهات خود را در blah, blah, blah.

مخالف این فلسفه مخوف “ثابت طرز فکر” که در آن دانش آموزان ترک قرار داده و سر خود را به پایین بر روی میز خود و پوت امید این مشکل را به نحوی حل خود را.

شما نمی توانید از من استفاده می شود به تشویق و ترغیب آنها. نگه داشتن رفتن. “از کجا این طرز فکر رشد خود را?”

با آموزش از راه دور, آن را به من با “ثابت طرز فکر.” سر من را روی میز ولو یک معلم.

و حدس بزنید چه کسی می داند بیشتر در مورد این تکنولوژی مسائل است ؟

مشکل دیگر این است که فقدان طبع گرم ابتدایی مدرسه بچه ها را دوست دارم برای به اشتراک گذاشتن با معلمان خود را. در حالی که emojis سرد هستند آنها فقط همان بالا پنج یا در آغوش گرفتن.

از جان گذشته بار تماس برای اقدامات خلاق و مردمی خوب در علتا موریتا مدرسه ابتدایی در موریتا – که در آن بچه ها من رفت و بیش از حد طولانی پیش – به تازگی یک رژه که در آن اعضای هیات سوار از طریق محله در وسایل نقلیه خود را بوق و تکان دادن در دانش آموزان است. آنها استفاده می شود, اجتماعی, فاصله, البته, اما آه-تا-مهم اتصال. این رویداد روشن Facebook.

در حالی که من نمی caravaning, من می توانم مانیتور من فعالیت های دانش آموزان در برنامه های کامپیوتری است که ما در مدرسه و من حدود 80 درصد مشارکت.

از آنهایی که درگیر برخی از من نگران نباشید زیرا آنها بزرگ علمی و آنها احتمالا فقط سرد. اما دیگران را به چالش کشیدن صفحه اصلی, زندگی, ساخته شده و حتی سخت تر از شما می دانید. آنها در حالت زنده ماندن. و هندسه است نه یک اولویت است.

من آن را دریافت کند اما چه چیز دیگری نیست اتفاق می افتد در زندگی خود را در این ترسناک ،

حداقل بچه ها هنوز هم بچه ها. یکی بالا-دستیابی به دانش آموز را پنج ساعت آنلاین ریاضی در دو روز و شکست خورده نیم درس. من از طریق پست الکترونیکی با مادر مشاوره junior به کم کردن سرعت. او sheepishly عذرخواهی او در پیام خود گفت او در رقابت با دیگران در کلاس. (بله, من می دانم که.)

“با تشکر از شما برای نگه داشتن تماس به ما در مورد مدرسه و من قول می دهم من نمی خواهد با عجله در یک آزمون من,” او به این نتیجه رسیدند.

مادر دیگری ارسال مقاله خود را, دانش آموز, Allie Kadlec نوشت: در مورد ویروس.

“مطمئن شوید که آن را سرگرم کننده صحبت کردن با دوستان آنلاین اما آن را به عنوان سرگرم کننده به دانستن است که این طرح به جشن (یکی دیگر از کلاس) تولد خراب است پس کالیفرنیا را تشویق به باقی می ماند در داخل خانه و عملا همه چیز را بسته است” Allie گفت.

“من مرتب کردن بر اساس ترس از اینکه آیا یا نه واکسن CDC در حال ساخت آماده خواهد شد در زمان. من امیدوار هستم برای این کشور بهبود است.”

رسیدن به کارل عشق در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>