سرمایه حفاظتی برای بانک ها به عنوان مهم مهلت قانونی به پایان می رسد در اوت 31: SBI گزارش

بمبئی : بانک های دولتی نیاز به recapitalised و یا با توجه به جایگزین سرمایه حفاظت از محیط زیست به عنوان یک سال تعلیق تحت عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC) مقررات را تحت تاثیر قرار قطعنامه تاکید حساب می گوید: یک SBI گزارش پژوهش.
آن گفت: در حالی که افزایش سرمایه مهم است که برای بانک ها سرمایه های حفاظت از محیط زیست نیز بسیار مهم خواهد بود که این مهلت به پایان می رسد در تاریخ 31 اوت و بانک ها شروع به شناخت استرس است. “مشکل این است که با توجه به یک سال توقف در IBC قطعنامه نمی تواند اتفاق می افتد در همان زمان و بنابراین ضروری است که بخش عمومی بانک (PSBs) هستند یا recapitalised و یا با توجه به جایگزین سرمایه حفاظت از محیط زیست به عنوان آن مشخص نیست چقدر مالی فضای دولت ممکن است برای recapitalisation,” SBI گزارش – Ecowrap گفت.
در اوایل این ماه بانک مرکزی هند (RBI) فرماندار Shaktikanta دس گفته بود هر دو بخش دولتی و خصوصی بانک نیاز به افزایش سرمایه در پیش بینی بر اساس ساخت تا سرمایه کافی بافر برای کاهش خطرات ناشی از شیوع کروناویروس.
“در چنین شرایطی آن تبدیل شده است بسیار مهم تر است که بانک ها باید خود را برای بهبود حکومت خود را تیز مهارت های مدیریت خطر و بانک ها را به افزایش سرمایه در پیش بینی بر اساس به جای انتظار برای وضعیت به وجود می آیند,” Das گفته بود.
SBI گزارش گفت: طبق مقررات مورد نیاز بانک ها در کشور نیاز به یک سرمایه نظارتی از 9 درصد از خطر وزن دارایی (RWA) همراه با سرمایه اضافی حفاظت بافر (CCB) از 1.875 درصد بود که میله میله به افزایش به 2.5 درصد در ماه مارس 20.
با توجه به پتانسیل استرس در حساب COVID-19 RBI به درستی معوق اجرای آخرین tranche از 0.625 درصد از CCB از 31 مارس سال 2020 به 30 سپتامبر سال 2020 آن را گفت. گزارش داده است سه پیشنهاد برای سرمایه حفاظت از محیط زیست است که می تواند کمک به سیستم بانکی به طور بالقوه صرفه جویی نزدیک به Rs 3 لاخ کرور. “اولا با توجه به استرس های مالی از موسسات مالی در سال جاری تسهیلات در بازل هنجارها به عنوان در حال حاضر به تصویب رسید و توسط هند انجام شود ممکن است در راه است که نهایی مرمت را در حال حاضر با توجه هنجارهای ممکن است زمانی در پایان FY22. این می تواند آزاد کردن Rs 1 لاخ کرور سرمایه” در این گزارش اعلام کرد.
یک آرامش countercyclical بافر می تواند رایگان به Rs 1.87 لاخ کرور سرمایه برای سیستم بانکی به آن اضافه شده است.
“ثالثا حد آستانه تومان 5 کرور برای خرده فروشی قرار گرفتن در معرض یک همتای واجد شرایط به عنوان نظارتی نمونه کارها خرده فروشی (RRP) می توان به افزایش 8.5 تومان کرور روپیه برای جذب 75 درصد وزن خطر. بانک ها می توانید صرفه جویی در سرمایه در حدود 5,000 تومان کرور روپیه است ،
این گزارش در ادامه گفت گسترش پتو توقف بیشتر ممکن است حل و فصل موضوع و “ما باید ارزیابی گیرنده الزامات خاص برای همان و بر این اساس کاوش بخش خاص بازسازی گزینه است.”
“وام گیرندگان مشخصات اعتباری که بود به اندازه کافی کافی در زمان قبل از COVID-19 عصر (می گویند دسامبر 2019) و کسی که شده است به طور قابل توجهی تحت تاثیر این مستند باید یک سیستم نظارتی تحمل / یک بار تجدید ساختار تنها چنین حساب” آن را گفت. بر اساس این گزارش بانک اعتبار خواهد ماند تا حد زیادی انعطاف پذیر به دو دلیل اصلی این بار: سرمایه قوی و بی سابقه حمایت از نقدینگی به عنوان مخالف به بحران 2008. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>