کلاه بحران قرار دادن فشار در شیرها توانایی برای اضافه کردن یک خیمه گیرنده


خواهد Derel واکر زمین در B. C.? اد Hervey نیاز به انجام برخی از جدی حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ بند یا واکر را قطع پرداخت آن را به اتفاق می افتد.

کلاه قرارداد و رقابت آه من.

B. C. شیرها ساخته شده برخی از خریدهای بزرگ در 2019 — dishing از پول قرارداد به کارفرمایی مایک رایلی و گارد Sukh Chung — اما واقعیت فعلی رایگان آژانس در لامپ کم مصرف این روزها بدان معنی است که آنها بوده ام کمی بیشتر محدود با کیف پول خود را پس رایگان آژانس باز در روز سه شنبه. حقوق و دستمزد طبقه است که افزایش یافته است سریع تر از 5.3 میلیون دلار کلاه مجبور است دست از GMs و بازیکنان به طور یکسان.

حتما قبل از میلاد را برخی از خریدهای بزرگ به معنای واقعی کلمه در دفاعی lineman میکا جانسون و offensive lineman Ryker Mathews این هفته اما financials اضافه کردن بعدی خود شماره 1 هدف در گیرنده Derel واکر نیست اضافه کردن.

1,000-حیاط گیرنده و شرقی همه ستاره که ساخته شده $280,000 فصل گذشته — که بیشتر توسط هر لامپ کم مصرف بازیکن نه کارفرمایی — ممکن است مجبور به کاهش به $100,000 به پیدا کردن یک تیم جدید است. آن را دشوار قرص برای هر بازیکن به بلع است.

“شما همیشه به آن نگاه کنید که چگونه آن را به کار تا زمانی که ما نمی تواند” شیرها GM اد Hervey گفت: پنج شنبه.

“این چیزی است که جذاب در مورد این سناریو: بازار هنوز به تعیین بازار چه Derel با ارزش است. تفاوت بین Derel و برخی از این بازیکنان دیگر — هیچ جرم به هر کس دیگری — اما یک دلیل وجود دارد که چرا همه در انتظار Derel.”

یک سال قرارداد یک زهر به طرفداران و GMs به طور یکسان همچنین درایو قیمت در بازیکنان کهنه.

“کل این قیمت نقطه چیزی که با تمام این یک سال قرارداد … همه چیز می تواند خارج از ضربت سخت زدن. من فکر نمی کنم آن را به ارزش یک بازیکن این است که این شرایط از سال” گفت: شیرها سر مربی ریک کمپبل.

“هنگامی که شما در یک حقوق و دستمزد کلاه های دنیا, شما فقط می توانید صرف مقدار مشخصی از پول است. این بستگی به این دارد که چه مدت شما می خواهید به صبر کنید و با چه سرعتی دلار پر کردن. مردم باید به تصمیم گیری و شما را از وجود دارد.

“تاپیک خوب هسته گروه از بازیکنان در اینجا در حال حاضر,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم با این حال شما در پایان سال, آیا شما از بازی های حذفی یا شما برنده خاکستری, جام, شما همیشه باید به دنبال بازیکنان خوب در هر سال است. من فکر می کنم ما انجام دادیم.”


B. C. شیرها مدیر کل اد Hervey (سمت چپ) اعلام کرد استخدام ریک Campbell (سمت راست) به عنوان لامپ کم مصرف, تیم, سرمربی جدید در این تیم ساری مرکز آموزش on Dec. 2, 2019.

مایک بل / PNG

خط داد و بیداد همواره محل Hervey شروع می شود و او می خواست به جوان تر های ورزشی و پویا در دو طرف توپ.

حفاظت از خود را megabucks کارفرمایی بود قتلگاه فصل گذشته با آسیب ها و طرح مسائل torpedoing عبور حفاظت.

Mathews, همراه با به طور کامل سالم چانگ و جوئل فیگورا و کانادایی پیتر Godber و شکارچی مباشر, گرفتن, گسترش, باید به خط حمله مربی کلی بیتس موثر گروه برای کار با.

دفاعی کهنه linemen شاون لیمو و Odell ویلیس رفت بیرون این هفته اما جانسون علاوه بر این به آنها می دهد یک بازیکن خواهد شد که تقاضا دو-تیم ها و باز کردن فرصت های دیگر عبور rushers — از جمله چهار آنهایی که به این تیم پیوست در این هفته.

“این بچه ها که در اطراف میکا جانسون بهتر خواهد بود” گفت: Hervey گفت: Ryan Brown, J. R. Tavai کریس Casher و کامرون واکر.

“این بچه ها هستند که باید از تجربه آنها در ردیف بچه ها که در حال تبدیل گوشه ای در حرفه خود. در 26 سال, این بچه ها که جوان تر هستند و بدانند آن. خود را وارونه است جلوتر از آنها.

“چقدر خوب است (خط دفاعی) خواهد بود ؟ که به طور کامل به آن دسته از بازیکنان است. با میکا به عنوان غالب یک بازیکن را به عنوان او است رفتن به آن دسته از بازیکنان یک فرصت برای بالا بردن بازی خود را.”

شانس به نمایش گذاشتن استعدادهای خود یکی از مزایای این قرارداد یک ساله. این اجازه می دهد تا بازیکن را به هر دو صورت نقدی به عنوان یک عامل آزاد و یا به دنبال فرصت های جنوب مرز در NFL یکی از دلایلی که بازیکنان در انجمن توصیه می کند آن را برای بسیاری از اعضای آن است.

اما Leos بانکی که ثبات چیزی است که آینده نگر بازیکنان را در نظر بگیرید به جای خط پایین خود را. شش اخیر خود قراردادهای چند سال از جمله معاملات با بازیکنان کلیدی مانند هارون Grymes, T. J. Lee گری پیترز تازه وارد Derek Jones و کانادا مباشر.

“چه ریک و من در مورد صحبت, طول, است, بازیکنان, عاشق یک سال توافق گفت:” Hervey. “اما ما می خواهیم بچه ها که می خواهید مرتکب می شود و در اینجا برای یک مدت طولانی است. … وجود دارد که به دنبال فرصت در قبل از میلاد به عنوان … یک فرصت طلایی برای پیدا کردن یک خانه.

“بسیاری از بازیکنان صحبت کردم به احساس آنها در یک تقاطع که تنش از یک سال قرارداد لزوما به نفع آنها تمام وقت است. همیشه وجود دارد این عدم قطعیت است. ما در حال تلاش برای از بین بردن عدم قطعیت با ایجاد یک محیط که در آن بازیکنان می دانید چه آینده خود را نگه می دارد و (به آنها) می تواند در آمده و فقط توپ بازی بدون فکر کردن در مورد ورود یک سال با یک قرارداد انقضای پس از 18 بازی.

“این” تلنگر یک سکه و ببینید که در آن این بازیکن زمین بعدی’ چشم انداز است که ما در من مطمئن هستم که چگونه خوب است اما من این حس برای طرفداران ما خوب نیست و برای ایجاد یک فهرست بهترین کار این است اگر شما تداوم و مردم در اینجا در دراز مدت.”


ساسکاچوان Roughriders دفاعی lineman میکا جانسون صحبت می کند به خبرنگاران پس از عمل در Griffiths ورزشگاه در ساسکاتون در مه 23, 2019. جانسون امضا شده با B. C. شیرها به عنوان یک عامل آزاد است.

مت اولسون / ساسکاتون StarPhoen / ساسکاتون

رایگان عامل دیوانگی

یک لیست از عوامل که پیوست B. C. Lions این هفته است.

DL میکا جانسون: قرارداد یک ساله

در 96 بازی های حرفه ای با Stampeders و Roughriders از 31 سال به ثبت 184 دفاعی پردازد, 45, کیسه و کیسه و شش مجبور گیر میکنه.

“ما هیجان زده برای به دست آوردن یک بازیکن از میکا کالیبر اینجا با B. C. شیرها” گفت: Hervey.

“سابقه خود را به عنوان یکی از این لیگ غالب دفاعی بازیکنان را به کل تیم ما بهتر است.”

جانسون موفق به کسب دو خاکستری فنجان به دست آورده و سه لامپ کم مصرف All-Star انتخاب و غرب سه بخش All-Star گره.

OL Ryker Mathews: قرارداد دو ساله

سه سال Ticat تا به حال یک 2019 بودن نام یک تقسیم شرق all-star و مهار خط حمله بخشی از لامپ کم مصرف را بالا تیم در نظر خالص جرم امتیاز به ثمر رساند, عبور متری و فراز زندگی.

DL Ryan Brown: قرارداد یک ساله

قهوه ای را صرف دو فصل با مونترال Alouettes که در آن او تا به حال 29 دفاعی پردازد هشت, کیسه و کیسه و یک جفت مجبور گیر میکنه در 31 بازی. یک “اب زیر کاه خوب امضای” 6-پا-6, 270 پوند 25 سال است که آماده برای یک فصل برک آوت.

د کریس Casher: قرارداد یک ساله

یکی دیگر under-the-رادار امضای آلاباما محصول تا به حال 34 پردازد و هفت کیسه و مجبور اشتباه در 16 بازی با Calgary Stampeders در سال 2019. او نگاه به گام برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط 9/11 پایان دسته کوچک موسیقی جاز از شاون لیمو و Odell ویلیس.

DB Derek Jones: قرارداد دو ساله

از SFU گراد برنده خاکستری جام با بمب افکن های سال گذشته این تیم همان است که پیش نویس او را در سال 2014. پدر او اد بود, یک فنجان چای با میلاد در سال 1984 اما شناخته شده است برای کمک به اسکیموها به پنج مستقیم خاکستری فنجان (1978-82).

ویژه تیم های آس, Derek است هیجان زده می شود در B. C.

“من دامن زده برای پیوستن به یک سازمان بزرگ” جونز روز سه شنبه گفت. “صحبت کردن با اد و ریک و شنوایی خود را به طور کلی چشم انداز برای این تیم ساخته شده است آن را حتی ساده تر تصمیم برای من به خانه آمده است.”

DL کامرون واکر: قرارداد یک ساله

یکی دیگر از تیم های ویژه آس 27 ساله لندن, Ont., بومی, بازی های برگزار شده است در 65 بازی در پنج فصل و سه تیم (تورنتو, Hamilton, اتاوا) از جمله برنده شدن در یک خاکستری جام با Argos در سال 2017. ترین مولد های نجومی آمد و در سال 2018 که در آن او ثبت شده 11 تیم های ویژه فوم سه دفاعی متوقف می شود و کارفرمایی گونی.

“من فکر می کنم ما باید برخی از ویژه teamers برخی از بچه های ورزشی که می توانید در فضا گفت:” مربی ریک کمپبل. “من فکر می کنم نام این بازی در تیم های ویژه است که شما نیاز به برخی از بچه ها دشوار است اما همچنین برخی از بچه های ورزشی است که می تواند اجرا شود را می پردازد و بلوک و انجام تمام آن چیزهایی که در فضا.”

KR/RB کریس Rainey: قرارداد یک ساله

قدیمی, لئو بازی با تورنتو در فصل گذشته با قرار دادن 1,196 کیکآف بازگشت متری دوم-در لامپ کم مصرف — همراه با 16 زدن توپ را برمی گرداند به 596 متری. او به ثمر رساند 79-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما در از دست دادن به شیرها فصل گذشته اما همچنین زین با کلمبیا بازی برنده روژ که در جولای 6 بازی.

“داشتن یک بازیساز مثل کریس با شیرها خواهد بود یک افزایش عمده به ویژه ما تیم واحد” گفت: Hervey. “خود را با سرعت و توانایی به تلنگر زمینه موقعیت در هر لحظه نیز به نفع ما جرم است.

فلوریدا بومی است B. C. تمام زمان رهبر در کیکآف بازگشت متری (5,229) منجر لیگ در رده که در هر دو سال 2016 و 2017.

DL J. R. Tavai: قرارداد یک ساله.

یکی دیگر از سابق Redblacks بازیکن 26 ساله Tavai تا به حال یک تیم بالا هفت کیسه همراه با 49 دفاعی پردازد و سه مجبور گیر میکنه. 6-پا-2, 270 پوند کالیفرنیا بومی صرف بخش از دو فصل در تنسی تیتان تمرین فهرست.

LB کوین فرانسیس: قرارداد یک ساله.

فرانسیس قرار داده تا هشت تیم های ویژه می پردازد در هفت بازی با اتاوا Redblacks فصل گذشته پس از گذراندن اول خود را سه سال در لامپ کم مصرف با Saskatchewan (15 دفاعی پردازد 29 تیم های ویژه تکل دو مجبور گیر میکنه در 45 بازی). 6-پا-5, 220-کوبنده تنگ شد پایان دوران چهار سال NCAA حرفه ای با, North Carolina A&T ضبط 17 پذیرایی برای 163 متری.

تمدید

DB گری پیترز: قرارداد دو ساله

آتلانتا بومی به حال یک حرفه ای در سال 2019, غلتک بالا علامت آب از چهار interceptions همراه با 63 دفاعی پردازد و مجبور اشتباه کردن. گسترش خود باعث می شود او سوم DB در چند ماه گذشته به ثبت نام در چند سال مقابله با شیرها (هارون Grymes و T. J. Lee).

“گری یک قطعه انتگرال به ما بهبود ثانویه در فصل گذشته و داشتن او ورزشکاری و با سرعت به عقب … خواهد بود یک افزایش بزرگ برای ما دفاع گفت:” Hervey.

jadams@postmedia.com

Twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان