تایلر Toffoli شده است به دست آورد کناکز برای اضافه کردن بهداشت و بالقوه به ثمر رساند. جف برک / USA TODAY Sports

کمک در راه است.

تایلر Toffoli ونکوور ،

با Canucks داشتن دو آسیب نگرانی در بال فوقانی بدن بیماری به براک Boeser که تصور می شود یک شانه و بیشتر ضربه مغزی علائم مانند برای Micheal Ferland — مدیر کل جیم Benning خطاب مشکل دوشنبه به NHL باشگاه و سالم نگه داشتن آن را در ضخامت از رقابت برای کسب اولین postseason اسکله در پنج سال.

کناکز امیدوارند که Toffoli 27-year-old نامحدود رایگان, عامل می توانید پیدا کردن خود را به ثمر رساند فرم است که منجر به بیش از 20 هدف فلات در دو نوبت با پادشاهان و ضربه زدن 31 گل در 2015-16. 6-پا 197 پوند Scarborough, Ont. بومی است 18 گل در 58 بازی در این فصل در یک انقضای قرارداد است که حمل ما را 4.6 میلیون دلار حقوق و دستمزد کلاه رسید.

Toffoli همچنین بر That 70s خط در لس آنجلس با زمان Canucks جناح تنر پیرسون و جف کارتر. پادشاهان برنده جام استنلی در سال 2014.

وینگر تیم Schaller, چشم انداز تایلر دیوانه و یک سال 2020-دور دوم انتخاب می رویم به پادشاهان. مشروط دور چهارم 2022 انتخاب خواهد شد و همچنین رفتن به پادشاهان اگر Toffoli دوباره علائم در ونکوور. معامله قطعا سیگنال و همه در نگرش توسط Canucks را بیشتر از یک فصل امیدوار کننده باقی می ماند و یک آرام بخش تهدید اگر Toffoli استعفا داد.

“تایلر به ارمغان می آورد گلزنی و توانایی های خوب در جنگ” Benning گفت: در آزادی مطبوعات. “او بزرگ توهین آمیز غرایز و تجربه بازی در فشار بالا و معنی دار بازی. ما نگاه رو به جلو به اضافه کردن مهارت های خود را و قدرت به خط.”

Schaller, 29, شده است یک چهارم خط بال گزینه برای کانوکس و انتظار اوفا در یک انقضای $1.9 کلاه آمار در این فصل و نبود تصور می شود در این باشگاه برنامه های آینده. Madden 20 ساله است که با داشتن قوی NCAA نجومی در شمال شرقی با 37 امتیاز (19-18) در 27 بازی و مرکز بالا در پادشاهان آرزو’-لیست.

معاملات اضافه کردن $697,000 کلاه ضربه به Canucks در این فصل است.

Boeser برنامه ریزی شده بود به دکتر مراجعه کنید در آخر هفته برای دریافت یک ارزیابی بیشتر در فوریه. 8 آسیب است که در آن Canucks وینگر رو درهم تا با شعله کلگری رو به جلو اندرو Mangiapane در نزدیکی نیمکت.

او در سمت چپ بازی نگه داشتن بازوی خود را و در حال خال خال پس از بازی احتیاطی زنجیر تصور می شد او می تواند دچار یک شانه استینگر و یا چیزی بیشتر قابل توجه است. کناکز ارائه نمی دهد به روز رسانی یکشنبه.

همانطور که برای Ferland هیچ رمز و راز است. او دچار ضربه مغزی علائم مانند در اولین دوره جمعه در یک اهل بازی با Utica ستاره های دنباله دار باقی می ماند و با مشکلات بینایی.

(بیشتر به آمده)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im