Canucks’ تروی Stecher فلسفی در تجارت مهلت وزوز

Troy Stecher می خواهم به ماندن در زادگاه خود اما می داند که کسب و کار ممکن است او را در جای دیگر.

“این است که آنچه در آن است” تروی Stecher گفت: بعد از ظهر جمعه از نام او رویه در NHL تجارت روز مهلت حدس و گمان است.

“من باید یک کار را به انجام, به بیا به بازی هر روز و قرار دادن چکمه های کار ، پس تا به حال خوب عمل امروز با پسران و هیجان زده برای فردا (شنبه شب بازی در برابر بازدید بوستون برونز).”

25 سال defenceman در انتظار محدود رایگان agent در تابستان امسال و با ونکوور کناکز’ بلندی کلاه بحران به نظر می رسد تقریبا قطعی او به پوشیدن رنگ های مختلف بعد از سقوط — اگر نه زودتر.

تورنتو افرا برگها ابراز علاقه در ریچموند بومی است که یک جامد اسکیت باز underrated مجازات قاتل و حرکت جن هست. او استفاده شده است که یک سوم جفت defenceman برای بسیاری از این فصل بوده ولی اسکیت به تازگی به عنوان دوم-جفت شدن shutdown defenceman در کنار الکس Edler.

برگها این باورند خواهد بود به دنبال در به کارگیری او در یک نقش مشابه.

پرسید: اگر او طول می کشد علاقه از تیم های دیگر به عنوان یک تعریف Stecher انتخاب کلمات خود را با دقت.

“واقعا نمی سعی کنید به عنوان خوانده شده به آن, بنابراین اگر شما می خواهید به آن را می گویند که راه پس من به آن است. این یک کسب و کار است. در پایان بعد از تیم در حال رفتن به انجام آنچه آنها باید انجام دهید. مسئولیت من این است که به اینجا می آیند و سعی کنید برای کمک به (کناکز) برنده,” او گفت:.

با اینحال Stecher بستری او می تواند غمگین به ترک زادگاه خود تیم. بسیاری از بازیکنان شانس بازی برای تیم آنها بزرگ شده و برای تشویق.

“بدیهی است که من می خواهم ناراحت بود,” او گفت:. “در پایان روز شما هنوز هم بازی NHL. به عنوان یک بچه شما نمی رویای بازی برای یک تیم خاص شما می خواهید به بازی در NHL, برنده جام استنلی.

“من پا در درب در حال حاضر و من در تلاش برای بیشتر از آن را تلاش برای ساخت یک حرفه ای در اینجا, اما اگر آن را در جایی دیگر که که در آن است.

“شما (خبرنگاران) می دانند که به معنای واقعی کلمه فقط تا آنجا که من می دانم. من در همان نقطه که شما بچه ها.”

چگونه خواهد تورنتو جا کار می کند ؟

اگر Stecher رسیدگی شد به تورنتو پیشنهاد شده است که تایسون باری را از آمدن به ونکوور به عنوان بخشی از معامله است.

باری خواهد بود عجیب و غریب مناسب برای Canucks با توجه به ظهور کوین هیوز به عنوان تیم برتر defenceman. باری می تواند یک دستی نقطه در دوم قدرت-بازی بازی های واحد البته تایلر مایرز شده است جامد در آن نقش پس از پیوستن به واحد در ماه دسامبر.

بنابراین ممکن است که Stecher می تواند حرف برای پلیر های مختلف? TSN فرانک Seravalli پیشنهاد کرده است که تیم های دیگر از جمله شعله کلگری یا وگاس شوالیه طلایی که پاک اند و در عین حال بیشتر فضا کلاه, توسط, راه, ارسال کودی Eakin به جت — برخی از علاقه باری نیز هست. که باعث می شود یک تعجب می کنم اگر Stecher خواهد بود بخشی از یک جداگانه رسیدگی کند.

چرا کناکز آن را انجام دهید ؟

که یک سوال بزرگ است. یک-برای-یکی برای باری حس می کند در سطح. کناکز نیاز خود را برای بهبود آبی-خط و او را یک درجه بالا جن تکان دهنده برای برگها. اما همانطور که اشاره شد او نمی خواهد دریافت مقدار قدرت-بازی بازی زمان در ونکوور. و او را نه نخبگان بازیکن دفاعی.

پس در اطراف و در اطراف و در اطراف ما درست مثل Stecher.

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان