Canucks ارسال لیست بالقوه AHL تماس-یو پی اس برای NHL دور مقدماتی


سون Baertschi از ونکوور کناکز جشن یک هدف با هم تیمی آدم tipping point pr (در تصویر نیست) در برابر Colorado Avalanche در اولین دوره خود را NHL بازی در راجرز آرنا در Nov. 16, 2019. غنی لام / گتی ایماژ فایل

سون Baertschi واضح است NHL رو به جلو بود اما در دور شمع برای بسیاری از این فصل است. در حال حاضر او ممکن است در عین حال بازی دوباره ؟

ونکوور کناکز گرفته اند یکی دیگر از گام کوچک رو به جلو به عنوان لیگ ملی هاکی همچنان آهسته راه به سوی امید برای بازگشت در ماه آینده.

به عنوان اولین گزارش TSN را Farhan Lalji این Canucks باید پرچم 11 بازیکن به لیگ برتر به عنوان چهره که می تواند گزینه برای گسترش فهرست این تیم خواهد بود و مجاز به حمل در دور مقدماتی برابر مینه سوتا وحشی است که به احتمال زیاد برای شروع در اواخر جولای یا اوایل آگوست.

بسیاری از نام ها تعجب آور به غیر از سون Baertschi که بخشیده بود دو بار در این فصل و همچنین خواسته برای یک تجارت بصورتی پایدار و محکم در باور او NHL بازیکن. صرفه جویی برای روی لئامت دادن در NHL در ماه نوامبر در سوئیس به ثمر رساند جناح صرف بیشتر از سال با آمریکا هاکی لیگ Utica ستاره های دنباله دار که در آن او حمله کرد.

همچنین در لیست 10 از Baertschi را به هم تیمی های: دروازه بان مایکل DiPietro, defencemen گیوم Brisebois, Jalen Chatfield, Olli Juolevi, Brogan Rafferty و اشتون Sautner به علاوه به جلو جاستین بیلی رید بوچر تایلر Graovac و Kole لیند.

بوچر در ادامه به برجسته اهل بازیکن اما تلاش برای نگه داشتن خود را در صف هنگامی که در NHL. هر چند او به ثمر رساند مانند یک مرد دیوانه در Utica, او به نظر نمی رسد در NHL بازی در این فصل است. بیلی به عنوان Canucks طرفداران یک نگاه اجمالی از این فصل می توانید اسکیت بازی مانند باد و مایل به استفاده از اندازه خود را به عنوان به خوبی.

Graovac کمک شد در Canucks’ بازی قدرت در اواخر نوامبر تا اما پس از شکست یک استخوان پا شد و کنار برای ماه می باشد.

لیند تا به حال چشمگیر سال از توسعه برای ستاره های دنباله دار فصل دوم خود را به عنوان یک حرفه ای. خود را تازه کار کمپین را دیدم او را در تلاش برای رسیدن به صف و وقتی که او به ندرت می دهد یک فرصت برای ایجاد یک تاثیر است. در این فصل او فرصت داده شود و او تصرف کرد. او هنوز برای بازی در NHL اما به نظر می رسید یک شانس است که او در مسیر به بازی در 2020-21 فصل است. شاید که در حال حاضر اتفاق می افتد زودتر از انتظار می رود ؟

هر دو Brisebois و Chatfield شد به طور منظم تماس-یو پی اس به Canucks در این فصل در خدمت به عنوان تیم یدکی defenceman بسیاری از شب اما نه در لباس یک بازی NHL. Brisebois بازی هشت بار در 2018-19 در حالی که Chatfield هرگز مناسب برای یک بازی NHL.

Sautner به نظر می رسد در یک تک بازی در این فصل کوتاه ظاهر در سن خوزه, به پایان رسید با یک ضربه مغزی رنج می برد هنگامی که او ضربه را به تخته ها به دور از جن توسط کوسه defenceman برندان Dillon. او همچنین 23 بازی در تمام طول سه فصل گذشته برای Canucks.

Rafferty البته تا به حال فوق العاده حرفه ای برای اولین بار فصل برای ستاره های دنباله دار خود را با استفاده از فوق العاده اسکیت توانایی رانندگی در جهت مثبت. او با بازی در دو بازی در پایان 2018-19 فصل برای Canucks.

و پس از آن وجود دارد Olli Juolevi که یک بار دیگر دچار آسیب های, برای ستاره های دنباله دار. زمانی که او بازی او بیشتر بود خوب هر چند هنوز هم مبارزات در زمان دفاع در برابر عجله.

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>