Canucks اسکیت: سلام تابستان هاکی


برخی از اخبار و یادداشت ها در پایان هفته اول هاکی بازگشت در ونکوور.

به خوبی از آن شده است یک سن از آنجایی که ما تا به حال یکی از این.

راهاندازی محبوب ما صبح اسکیت ویژگی برای گاه به گاه به کارگیری امروز. من هدف اولیه صبح اما امروز ظهر.

اجازه دهید برخی از سرگرم کننده به دنبال از پشت در چند مورد از هفته گذشته یا بیشتر.

Toffoli بلیط

ما می دانیم که Canucks واقعا می خواهید را به تایلر Toffoli بازگشت. و او به نظر می رسد که تا به حال سرگرم کننده در Canucks روی لئامت دادن است.

اما آن را نباید به عنوان یک شوک که شاید که نه لزوما به اندازه کافی برای نگه داشتن او در اینجا.

فریدمن نیست اول به یاد داشته باشید که آنها فکر نمی کنم آن را با شدت بهم زدن غوطه دادن Toffoli نشانه دوباره اینجا. شما لازم نیست به هر گونه منابع در همه.

منطق ساده کافی است اینجا هستید::

1. او در حال حاضر دوست دارد L. A.

2. همسر خود را با این نسخهها کار وجود دارد و واقعا دوست دارد کار خود را و یا پس ما گفت.

3. وجود دارد بسیار کمی رسانه ها در مقایسه با ونکوور.

4. او در حال حاضر برنده جام استنلی.

که گفت:, این می تواند موقعیت خود را از عامل پت atos public sector به دنبال برای قرار دادن برخی از فشار بر کانوکس ،

Rathbone تغییرات داستان

من تا به حال شک و تردید در مورد اینکه آیا جک Rathbone ثبت خواهد در حال حاضر با توجه وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ پول روی میز برای او.

اما او به بعد قرارداد یک سال زودتر از او اگر او می خواهم صبر کردم تا در کنار بهار یا تابستان.

و هک او حتی ممکن است فشار برای یک نقطه در 2020-21. ما می دانیم که Canucks در حال رفتن به باید بسیار خلاق در مونتاژ خود را در ترکیب فصل آینده است.

تخت کلاه باعث می شود آن را حتی سخت تر را به تمام خود را رایگان عوامل بازگشت. اگر آنها را نگه دارید یعقوب Markstrom و Toffoli حتی در تیم دوستانه معاملات فقط وجود دارد مقدار زیادی از اتاق تکان دادن تا زمانی که امثال Loui Eriksson, Brandon ساتر و سون Baertschi باقی می ماند در این کتاب است.

جیم Benning می توانید رویای همه او می خواهد در مورد پیدا کردن یک خانه جدید برای این سه اما اگر او تمایلی عاقلانه باید آن را اشاره به بخشی با آدم tipping point pr یا Brogan Rafferty به آن دسته از قراردادهای کردن کتاب آنها در حال رفتن به اطراف چوب.

و با نیکیتا Tryamkin در حال حاضر در تصویر در فصل آینده چه سمت چپ در دفاع نقش بسیار جالب است.

Rathbone, نیاز به بازی. اگر وجود دارد هیچ اهل این فصل ؟ که به نظر می رسد بسیار به احتمال زیاد است. این طبیعی به نظر نمی رسد تا دیوانه که او می تواند باقی بماند در NHL فهرستی به عنوان هشتمین defenceman بودن خال خال در بازی در اینجا وجود دارد.

NHL می خواهد به عنوان بسیاری از بازی ها در یک فصل کامل حتی با وجود شروع در ماه دسامبر. این بدان معناست که خیلی وحشی روم و تقریبا خاص نیاز به برخی از بار مدیریت از بازیکنان.

با استثنا از زشت 2016 حمل Canucks شده اند بهتر است در تهیه پیش نویس در نیمه دوم دهه گذشته یا بیشتر. اما آنها تلاش کرده ام واقعا ساخت عمق آبی خط. (تصور کنید اگر آنها تا به حال گذشت تا در Phillippe مایرز زمانی که او هنوز هم بر روی میز در سال 2015 پیش نویس تیت عوض اولسون.)

Rathbone می تواند یک استثنا برای این قانون. اگر او آن را می سازد او را ارزان عمق جایگزین خواهد شد که از ساحل تا منطقه ای که به شدت نیاز کارآمد برگشت.

Bizarro رای گیری

من تا به حال Jaccob Slavin شماره 1 در رای گیری. بنابراین دیگران است.

و در عین حال او هیچ جا یافت می شود در سه رای گیری برای بانوی Byng ظاهرا. (من هم نداشتیم Auston ماتیوز در لیست من از پنج.)

نگاهی به تاریخچه بانوی Byng رای گیری به طور کلی بسیار scattershot خارج از یک یا دو بازیکن.

سال گذشته اجماع فرود در ساشا Barkov اما 58 بازیکنان دیگر دریافت رای. بیش از یک دوجین از دریافت اولین محل رای.

این جایزه که به نظر می رسد منجر به یک طیف گسترده ای از نظرات خود را در مورد آنچه در آن در واقع به معنی. لیگ را به خوبی انجام دهید برای روشن شدن این دسته شاید حتی انجام یک تنظیم مجدد در دسترس نباشد.

برک را نشان می دهد دست خود را در یک شنبه مصاحبه رادیویی

شما به من بگویید که اگر Canucks تحت مایک Gillis انجام نداده این دیگر به عقب غواصی قرارداد نبوده است عطف به ماسبق مجازات ؟

این است که آنچه شما به من گفتن ؟

به تکرار: هیچ عشق از دست رفته بین BB و گرم ، دوست نداشتن است که احتمالا حتی یک کلمه به اندازه کافی. آن را به عقب می رود سال است. و آن را به عنوان واقعی را به عنوان هر چیزی که شما تا کنون تجربه کرده اید.

برک فشار برای پس گرفتن کلاه بود و در مورد سرخوردگی خود را در قادر بودن به زمین روبرتو سیدنی در مورد او چگونه توبیخ در تلاش های خود را برای امضای Sedin و اساسی دشمنی نسبت دیرین خود انتقام.

همچنین اگر برک شد تا خشم توسط back-غواصی قرارداد چطور او را از صحبت کردن کمی در مورد تیم دفن آنها در LTIR با صدمات و غیر بازنشستگی?

همچنین فراموش نکنید که NHL ممنوع “آینده ملاحظات” معاملات به دلیل برک. او همچنین دستکاری بی وقفه و دیوانه کردم او نمی تواند انجام یک معامله برای سیدنی.

کجا بود PA?

این است که در واقع یک کار محدود کردن دستگاه. بازیکنان ارتباط باید مبارزه کرده اند این زمان در اطراف به آن را دریافت جدول. آنها نیاز به پرداخت می شود. این را نگه می دارد بچه ها از گرفتن پرداخت می شود.


کناکز’ جیک Virtanen جنگ شعله های آتش’ جانی Gaudreau در دوره دوم.

جری Kahrmann / PNG

جانی هاکی در Gaud کتاب ؟

به یاد داشته باشید که چگونه جیک Virtanen skated با گروه سوم در اولین روز از اردوگاه های آموزشی در سپتامبر گذشته? آن را برای ارسال یک پیام به یک بازیکن است که تا به حال انتظارات برآورده نشد برای تناسب اندام تست.

جانی Gaudreau صرف دو روز اول از شعله های آتش اردوگاه با گروه سوم.

روشن نیست آنچه که در کلگری — برخی می گویند آن را تا به چیزی برای انجام با COVID اما چگونه می تواند از آن ؟ اگر او تا به حال یک تردید تست او نباید در اطراف دیگر بازیکنان در همه.

از خارج از آن مطمئن شوید که برای تلفن های موبایل مانند یک بازیکن در لانه سگ به دلایل مشابه به Virtanen را …

صحبت از JV18

آن اجماع رایج در میان کسانی که به تماشای این تیم پنج شنبه شب داد و بیداد که Virtanen خوب نبود. او ساخته شده برخی از فقیر می خواند دفاعی به خصوص در Tanev هدف است.

او همچنین پرتاب یک ضربه به دور از بازی طولانی نیست پس از از دست دادن جن کینگ یک ضربه به خود جلب کرد که خشم خود را کاپیتان فریاد زد که با صدای بلند به اندازه کافی هم تیمی خود را که در آن بود را برداشت توسط میکروفون Sportsnet 650 تا به حال اعزام برای برندان Batchelor بازی تماس.

آن را سخت برای دیدن Virtanen بازی نیست یک بخشی در بازی 1 در مقابل وحشی اما با توجه به نحوه ناراضی این تیم شد و با او بودن و در مورد در روزهای منتهی به اردوگاه های آموزشی او قطعا بر روی یک دسته سه تایی کوتاه.

به خصوص با چگونه به خوبی زاک MacEwen بود بازی قبل از فصل رفت مکث و Loui Eriksson هنوز هم موثر مجازات قاتل حتی اگر خود را به ثمر رساند لمسی است که او را ترک.


براک Boeser سمت چپ تا به حال عاطفی بازگشت به مینه سوتا در اوایل این فصل است.

بند Hemmelgarn / USA TODAY Sports فایل

Boeser نشده است در بلوک

اما این بدان معنا نیست که نام او نشده آمده است.

آن را در پیش نویس سال گذشته است. که در آن نقطه او بدون علامت بود. تیم و بازیکن بودند دور از هم.

به یاد داشته باشید در مورد این گزارش Canucks چشم دوخته اند تا Jason Zucker? وحشی خواسته Boeser.

در آن زمان ما فکر Canucks خندید پل فنتون کردن تلفن.

از آنچه که من شنیده ام آنجا وجود ندارد خنده و آن را فوری “هیچ.”

کسانی که پدر و جوک, تاهو

من پیدا کردم خودم فکر تقریبا به عنوان به زودی به عنوان جاد Brackett فرود آمد با وحشی در مورد تمام باور نکردنی جناس ها و پدر و جوک های موجود برای او.

شما می دانید, مانند, “اوه, این بچه یک بازیکن.”

یا “من با وحشی ترین زمان در این سفر سراغ.”

یا “آنها گفته؟! وحشی است.”

صحبت از سراغ

سابق Canucks ارتش رئیس-مرد Rhys Jessop, مرد آفريد شم Sharron که در حال حاضر ضروری و تحلیل شکست از ران Delorme دوران Canucks سراغ کارکنان است در بازار است. پس از کار برای Florida Panthers را برای چهار سال گذشته او در حال حاضر یک اوفا در سراغ محافل.

خود اوه امروز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>