Canucks چشم انداز ردیاب: Rathbone آویزان ده Podkolzin می آید از سن


این آخرین نسخه برنامه هفتگی ردیاب, که در آن ما چوب خط حساب کردن تلاش های ونکوور کناکز’ بالاترین-مشخصات چشم انداز:

جک Rathbone

دیدن جک اسکیت. دیدن جک شلیک کنید.

دیدن جک نمره.

Rathbone شد تیز به شروع NCAA پلی آف خود را با استفاده از سرعت و مهارت به حک کردن سنت لارنس دفاع و کمک به دانشگاه هاروارد رفت و برگشت آنها را کنار 2-0 در بهترین سه سری این آخر هفته گذشته.

در روز جمعه 5-3 بازی 1 برنده Canucks’ 2017 دور چهارم انتخاب کرده بود عظیم 10 عکس در شبکه, یک هدف به ثمر رساند بود و در نقطه دفاعی اتمام بازی a plus-1.

Rathbone, a 5-پا-10, 176 پوند چپ-shot D-man به کارگردانی هشت عکس به سمت خالص در این دوره برای اولین بار به تنهایی. هدف خود بزرگ end-to-end تلاش فردی بود بیمه نشانگر زرشکی مورد نیاز گسترش منجر به 5-3 در دوره سوم از یک مسابقه.

“هنگامی که ما بهترین های ما ما در حال تلاش برای حرکت و پای ما را در نقش” Rathbone گفت: پس از بازی.

دانشگاه هاروارد فرستاده سنت لارنس بسته بندی در روز شنبه در یک 7-1 بازی 2 تار و مار. Rathbone شد فقط به عنوان به خوبی در این یکی اهمیت حیاتی دو کمک چهار عکس در هدف و یک تیم پیشرو به همراه 3 امتیاز.

یکی از کمک فریاد زد بزرگ-لیگ استعداد. دانشگاه هاروارد تا 1-0 در اولین Rathbone, اخراج یک کشش عبور از در پایان خود را بر روی نوار کاست از یک فرار به جلو در مخالفت آبی-خط مبارکه هدف است.

این نوع پاس که هیچ Canuck defenceman به نام کوین هیوز اجرا می تواند کاملا به عنوان crisply.

با جن در چوب خود را به طوری که اغلب از آن اجتناب ناپذیر بود که Rathbone را یک ضربه و یا دو. در دوره دوم او در زمان یک بزرگ و ماند بر روی یخ.

در این بازی رادبون در زمان تصویب و برش به حالت تهاجمی در منطقه تنها به روشن با آنچه شبیه یک blindside رسید. هیچ مجازات نامیده می شد و هم تیمی های خود را به ثمر رساند 5-0 هدف قبل از چرخش پشت به او.

Rathbone بود نگاه کرد توسط تیم کارکنان در تونل و به بازی بازگشت.

“ما فقط می خواستم به مطمئن شوید که او خوب بود که در آن نقطه” گفت: دانشگاه هاروارد سر مربی تد Donato پست بازی. “خوشبختانه در این نقطه به نظر می رسد مانند ما از آخر هفته بسیار سالم است.”

Rathbone یک بازیکن کناکز امید زیادی برای آینده خود آبی خط. او دارای یک مجموعه ای از توانایی های تهاجمی و یکی از ناب ترین اسکیت باز در سیستم.

اما او هنوز هم نیاز به کار در دفاعی در کنار او بازی, ESPN هاکی تحلیلگر کریس پطرس گفت: TSN 1040 هفته گذشته — و می تواند با استفاده از یک سال دیگر در NCAA به سنگ تیز کردن که بخشی از بازی خود را.

“او واقعا فوق العاده تهاجمی فکر defenceman. او برخی از مهارت … اما پسر دانشگاه هاروارد بوده است چکه کن در این سال او یکی از دلایل آن” پطرس گفت.

“من فکر می کنم او می تواند خوب در AHL. من فقط فکر نمی کنم این امر می تواند در بهترین منافع در حال حاضر.”

با 31 امتیاز (هفت گل و 24 پاس گل) در 28 بازی این فصل Rathbone سوم این است که در میان تمام NCAA D-مردان در امتیاز به ازای هر بازی به طور متوسط. او همچنین حتی به طور کلی در به علاوه منهای بخش.

بعدی برای دانشگاه هاروارد بهترین-از-سه ECAC چهارم نهایی سری در برابر رنسلیر این آخر هفته آینده.واسیلی Podkolzin در SKA سن پترزبورگ تبلیغاتی کلیپ.

توییتر

واسیلی Podkolzin

آن زمان این بچه می آید به ونکوور او خواهید بود grizzled حذفی کهنه.

Podkolzin, 18, بازی های برگزار شده در سه KHL حذفی بازی این هفته برای SKA سنت پترزبورگ — و او هر بیت برتر چشم انداز ارزش یک 10-به طور کلی انتخاب در تابستان گذشته.

در بازی 2 4-3 برنده در روز سه شنبه 6-پا-1, 192 پوند به جلو به گل اول خود را حرفه ای KHL حذفی هدف است. هدف آمد به عنوان ” بچه خط رفت و به کار در این عملیات منطقه. Podkolzin در بر داشت برخی از باز کردن یخ در بالا حافظه در زمان تصویب زخم و اخراج سنگین wrister گذشته دروازه بان طرف کوتاه.

او در پایان بازی با یک هدف minus-1, امتیاز, یک شات در خالص و یک بلوک در 9:23 یخ زمان.

در روز پنجشنبه 6-0 فاتح از Vityaz, Podkolzin به حال اولیه کمک, a plus-1 امتیاز و گلزنی در 11:21 یخ زمان. او کمک به در آمد با عجله با چپ شات جناح خطی به منطقه پایین سمت راست. او در زمان خوب کم شات مجبور ارتجاعی بود که سپرده به شبکه linemate کیریل Marchenko.

بچه های خط دو گل از SKA اهداف در شب.

سپس در یک ماراتن 3-2 سه گانه اضافه کاری بازی 4 پیروزی در شنبه Podkolzin بازی مانند یک مرد در یک ماموریت. او شش عکس در هدف چندین دفاعی خوب بازی می کند و به شدت متکی بر با 24:31 یخ زمان — چند دقیقه بیش از هر یک از خود را جوان و با استعداد linemates.

Podkolzin تقریبا به پایان رسید آن را در نزدیکی پایان اولین کاری که او با عجله جن تا یخ برش در داخل و در زمان یک شات است که دروازه بان بود سریع به ضربه دور.

Podkolzin سه امتیاز (یک گل و دو پاس گل) در چهار پست-فصل بازی. با 4-0 سری رفت و برگشت اسکا حرکت به دور دوم گاگارین جام حذفی.نیکیتا Tryamkin شده است یک نیروی Avtomobilist در سال 2020 KHL برگشتی.

KHL / توییتر

نیکیتا Tryamkin

بزرگ و مسئول است.

بزرگ روسیه شده است یک سنگ در Avtomobilist آبی-خط این KHL پلی آف تخمگذار خرد بازدید, ساخت نقش و اذعان تنها یک هدف در حالی که او بر روی یخ در چهار بازی ایفا کرده است.

تنها مشکل این است که تیم خود را نمی توانید نمره و دنباله Sibir نووسیبیرسک 3-1 در دور اول سری.

Tryamkin, 25, تا به حال یک تیم پیشرو, 21:31 یخ زمان دو بازدید, یکی مسدود شات, یک شات در شبکه و حتی یک امتیاز در یک بازی 2-0 1 از دست دادن در روز دوشنبه.

در روز چهارشنبه 1-0 اضافه کاری دست دادن او حتی بهتر است. Tryamkin تا به حال شش عکس در هدف سه مسدود شده عکس حتی یک امتیاز و دو بازدید در 24:23 یخ زمان.

یکی از آن بازدید شد در دفاع از خود و هنوز هم با ارسال Sibir بازیکن در صفحه اصلی بر روی یک برانکارد.

در این بازی Sibir بازیکن سعی به اجرا در Tryamkin به عنوان 6-پا-8, 254-کوبنده شات جن به این منطقه. ایده بد است. Tryamkin آماده برای ضربه و Sibir بازیکن منعکس کردن او نوشتن در درد.

یک دلیل وجود دارد ما او را به نام درخت در این گردن از جنگل.

Tryamkin که اسکیت بسیار خوبی برای یک مرد بزرگ ، تلاش برای نمره چند بار در طول بازی رفتن روحیه هجوم به حمله منطقه متوقف شود توسط goaltender.

یکی از کسانی که آمد در وقت اضافه با Tryamkin گرفتن جن ساحل به ساحل و گرفتن یک شات از نزدیک.

روز جمعه 4-3 اضافه کاری دست چپ Avtomobilist در یک 3-0 سوراخ هر چند Tryamkin حال کمک به شش بازدید, چهار عکس در شبکه و مسدود شات در 24:02 یخ زمان. او واقعی بود خوب خود را به عنوان مربی سابق ویلی Desjardins احتمالا گفته اند.

رو حذف روز یکشنبه Tryamkin دوباره, آورده, بهترین, گرفتن یکی دیگر از کمک یکی دیگر از شش بازدید سه عکس در شبکه و بریده یک زن به همراه 1 امتیاز در یک تیم-23:08 یخ زمان.

Avtomobilist برنده بازی 5-1 و زندگی می کنند به مبارزه با یکی دیگر از روز.

Tryamkin که قرارداد منقضی می شود در پایان KHL پلی آف رود برای تست NHL آب دوباره و به طور بالقوه امضای قرارداد دیگری با Canucks.خواهد Lockwood در عمل در طول ونکوور کناکز 2019 چشم انداز تابستان اردوگاه توسعه.

نیک PROCAYLO / PNG

خواهد Lockwood

این پایان بار برای میشیگان ارشد — و Lockwood در حال انجام بهترین خود را به سوار شدن آن را به عنوان طولانی به عنوان او می تواند.

Hard-nosed, ماهر, 2016 سوم-طفیلی حال کمک در میشیگان را 3-0 برنده بیش از رقیب ایالت میشیگان در روز جمعه برای باز کردن بهترین خود را-از-سه سری. سپس در شنبه Lockwood, 100 کاپیتان در Wolverines تاریخ به ثمر رساند یک هدف بزرگ خود را برای کمک به تیم ملی پیشبرد به ده نیمه نهایی بازی به بازی یکشنبه آینده برابر شماره 11 ایالت اوهایو.

کمک آمد در پنج بر سه بازی قدرت در اوایل بازی روز جمعه. 5-پا-11, 172 پوند راست ضربه شلاق به جلو پاس در سراسر چین که پر شد به شبکه یک هم تیمی.

Lockwood, 21, حال, دو عکس در هدف و a plus-1 امتیاز در برد.

در روز شنبه سری-عقد 3-0 برنده Lockwood را باز کرد به ثمر رساند با انحراف در بالا اسلات. او همچنین تا به حال هشت عکس در هدف و یک زن به همراه 2 امتیاز.

Lockwood است نه گل و 14 پاس گل و یک زن به همراه 10 امتیاز در 33 بازی این فصل است.Utica, ستاره های دنباله دار goaltender مایک DiPietro با جن پس از اولین حرفه ای برنده شدن در ماه اکتبر. او برنده زیادی با ستاره های دنباله دار می بینم.

Utica, ستاره های دنباله دار / توییتر

مایک DiPietro

اگر شما دوست game, چه تاچر Demko قادر بود برای به انجام رساندن در Utica, شما را دوست دارم چه DiPietro شده است قادر به انجام این کار در خود rookie اهل نجومی.

در سال 2017 سوم-طفیلی است برنده بازی, برای ستاره های دنباله دار از اواخر او شده است سرقت آنها.

DiPietro بود تقریبا بی نظیر در چهارشنبه 3-1 برنده شدن در روچستر, صرفه جویی در 36 37 عکس و نام این بازی ستاره دوم. او بزرگ ارتجاعی و کنترل چندین زیادی موجب صرفه جویی در برد.

DiPietro شد فقط به عنوان خوب در روز جمعه 2-1 برنده شدن در شارلوت. در یکی دیگر از دوم-star تلاش 6 فوت و 200 پوند goaltender ذخیره شده 33 34 عکس. چکرز همه چیز را می تواند برای منحرف کردن اذهان DiPietro — حتی ارسال یک گروه رقص به gyrate در مقابل 20 ساله در حالی که او ایستاده بود در تونل در انتظار سومین دوره است.

Mikey ممکن است آن را دوست داشت, اما او هنوز هم نیست اجازه دادن به یکی دیگر از هدف ،

DiPietro بازی نمی کند در شنبه 3-2 اضافه کاری پیروزی در برابر همان چکرز با چین رفتن به جیک Kielly یک undrafted Canucks signee که برنده اول خود را اهل بازی.

در ضمن standout rookie defenceman Brogan Raffery تا به حال دو کمک, از جمله یکی در وقت اضافه برنده شد تا سال 2017 دوم-طفیلی Kole لیند.

در هدف Rafferty نگاه دو چکرز قبل از کشویی جن به لیند برای یک شیر در سمت net.

Rafferty یک undrafted defenceman است که انتظار می رود به رقابت برای یک نقطه در Canucks’ آبی-خط بعدی فصل به نام بازی اولین ستاره. او هفت گل, 37 کمک و a plus-18 در 56 بازی در این فصل خوب برای نقطه بالا در میان همه اهل rookie D-مردان و تنها دو امتیاز پشت سر همه D-مردان است.

Lind, 21, 14, اهداف 30 کمک می کند و یک زن به همراه 3 امتیاز در 60 بازی.

DiPietro یک 2.78 اهداف-برابر-میانگین و .908 صرفه جویی در صد در 35 بازی. در مقایسه با Demko تا به حال بسیار شبیه 2.68 GAA و .907 صرفه جویی در صد در 45 بازی به عنوان ستاره های دنباله دار تازه کار در طول فصل 2016-17.

ستاره های دنباله دار هستند 34-21-3-2 باقی می ماند و در مکان سوم شمالی را بدست آورد.

[email protected]

twitter.com/mike_raptis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>