دانشگاه هاروارد جک Rathbone (سمت راست) تا به حال چهار امتیاز در دو بازی این هفته. AP Photo/مایکل Dwyer / PNG

این آخرین نسخه برنامه هفتگی ردیاب, که در آن ما چوب خط حساب کردن تلاش های ونکوور کناکز’ بالاترین-مشخصات چشم انداز:

جک Rathbone

جک زیرک. جک سریع بود.

جک منعکس مانند pogo چوب.

پس از یک زمان سخت در Beanpot مسابقات Rathbone بازگشت خوبی برای دانشگاه هاروارد در یک جفت از روابط این آخر هفته گذشته.

صاف-اسکیت defenceman تا به حال سه نقطه بازی — تطبیق حرفه ای بالا در روز جمعه 4-4 کراوات در برابر ییل از جمله مهم آخرین لحظه هدف حتی نمره.

هدف در آمد یک تایمر از نقطه ای به عنوان Rathbone, 20, استفاده, خود, شات انفجار جن گذشته ییل goaltender.

پیش از آن در بازی Canucks’ 2017 چهارم-طفیلی قلاب تا با پرکار دانشجوی سال اول نیک Abruzzese در یک نرم و صاف کردن کف دست زدن-عبور هدف در بازی قدرت. زرشکی منجر به ادامه NCAA در بازی قدرت در صد (31 درصد) و Rathbone شده است و بخش بزرگی از موفقیت خود را.

او در پایان بازی با یک گل و دو پاس گل و دو عکس در شبکه و یک زن به همراه 2 امتیاز. پس از آن سر مربی تد Donato اظهار نظر در Rathbone-Abruzzese اتصال.

“آنها بچه ها با استعداد است که کار هر دو به پایان می رسد یخ” گفت: Donato. “به عنوان ماهر به عنوان آنها همچنین رقابت در یک سطح است که اجازه می دهد تا آنها را به داشتن جن و این چیزی است که همه بازیکنان ما می توانند یاد بگیرند از.”

شب بعد Rathbone, هدر رفته هیچ زمان به ثمر رساند فقط 36 ثانیه به 1-1 کراوات در برابر قهوه ای است. هدف این بود که یکی دیگر از زننده این بار در یک تایمر خاموش راش.

هدف مشخص شده Rathbone را در 23 نقطه در 22 بازی, فراتر 22 امتیاز او در 33 بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول در فصل گذشته.

ماساچوست بومی به حال سه عکس در هدف و a plus-1 امتیاز در این بازی است. شماره 18 دانشگاه هاروارد است که در جایگاه چهارم در 12-تیم ECAC با چهار بازی در این فصل به طور منظم.

Rathbone دارای شش گل و 17 پاس گل و یک منهای-4 امتیاز در 22 بازی این فصل است.دانشگاه بوستون را سام تاکر (31) می افتد بر روی یخ در حالی که مسدود کردن یک شات شرقی را تایلر Madden (9) در دوره دوم از Beanpot مسابقات قهرمانی NCAA کالج هاکی بازی در بوستون روز شنبه, فوریه. 10, سال 2020 است.

(AP Photo/مایکل Dwyer) / PNG

تایلر Madden

تازه از Beanpot جلال برخی از تازه جهنم آتشین چشم انداز.

Madden یک Hobey بیکر نامزد به عنوان NCAA, برترین, بازیکن, شکست, انگشت در شماره 12 شرقی را 3-0 برنده بیش از شماره 11 UMass Lowell. آسیب به احتمال زیاد اتفاق افتاده در اواخر بازی زمانی که Madden مسدود شده یک شات با دست خود.

2018 سوم-طفیلی است که انتظار می رود به کنار می شود به مدت چهار تا شش هفته به طور موثر submarining بقیه از او دانشجوی سال دوم فصل و همچنین خود Hobey بیکر پیشنهاد.

با کمتر از یک ماه باقی مانده در هاکی شرق, کمپین Madden می تواند آماده برای رفتن به منطقه ای نیمه نهایی در اواخر ماه مارس باید Huskies واجد شرایط.

همه چیز داره به خوبی برای 20 سال. دیوانه شده بود و فقط گل خود را در 19 فصل در برابر رودخانه Hawks خود را گسترش نقاط خط به 10 بازی.

هدف به ثمر رساند در یک تایمر از اسلات آمد در بازی قدرت در اوایل دوره اول.

Madden, a 5-پا-10, 155 پوند, مرکز پایان بازی با یک هدف پنج عکس در شبکه a plus-1 امتیاز. او نیز رفت و شش-برای-18 در faceoff دایره.

بسیار ماهر فلوریدا بومی است چهارم در NCAA با 37 امتیاز (19 اهداف و 18 پاس گل) در 27 بازی در حالی که اهداف خود کل است سوم-بهترین.

Huskies بازی نهایی خود را به طور منظم فصل بازی در مارس 7th, در دانشگاه بوستون.


واسیلی Podkolzin

ما نمی یاد زیاد در مورد Podkolzin روی یخ در هفته های گذشته است. 2019 اول طفیلی نیست ثبت نام هر امتیاز در سه بازی برای, اسکا, همه برنده, قرار دادن پنج عکس در هدف در حالی که به طور متوسط حدود 12 دقیقه از زمان یخ.

Bu ما آموخته زیادی در مورد 18 ساله, کردن از یخ حسن نیت ارائه میدهد از گسترده مصاحبه با KHL را دریا Tuboltseva شروع با Podkolzin بازی در ‘چشم انداز خط’ — نادر توسط KHL استانداردهای پیکربندی از نوجوانان که سن پترزبورگ توسط طوفان.

“ما واقعا نمی تواند پیش بینی که چگونه ما در حال رفتن به بازی بعدی بازی” Podkolzin گفت Tuboltseva در روز سه شنبه. “مهم ترین چیز این است برای در تماس ماندن در طول مسابقه. ما بحث تصویب جن به هر یک از دیگر و سعی کنید به بازی بازی. ما امیدواریم که برای رسیدن به نتایج خوب در این راه.”

تمام پنج Podkolzin نقطه آمده اند پس از teaming تا با جهان او junior linemates ایوان Morozov و کیریل Marchenko در اواسط ژانویه.

“من فکر می کنم که این مسابقات به من کمک کرد در یک سطح روانی گفت:” 6-پا-1, 192 پوند وینگر. “من اعتماد به نفس به دست آورد و آن را به من کمک کرد بازی خوبی برای SKA.”


سوئد Rasmus Sandin راست اسکیت گذشته به روسیه ایوان موروزوف چپ جشن با روسیه واسیلی Podkolzin, مرکز, پس از به ثمر رساندن دو طرف را هدف برد در طول U20 هاکی روی یخ جهان مسابقه نیمه نهایی بین سوئد و روسیه به استراوا, جمهوری چک روز شنبه.

AP Photo/Petr دیوید Josek / PNG

Podkolzin همچنین صحبت در مورد احتمالا بازی مرکز کار خود را در روش مبارزه و از همه مهمتر اینکه او را نشانه دیگری KHL قرارداد که در زمان معامله منقضی می شود.

او نیست در مورد آن فکر کرد. خوب جواب.

Podkolzin اتحاد دو گل و سه پاس گل و یک زن به همراه 5 امتیاز در 26 بازی این فصل است.فنلاند Toni Utunen سمت چپ چالش های سوئد Nils Hoglander, راست, در طول U20 هاکی روی یخ جهان مدال برنز مسابقه بین فنلاند و سوئد در Jan. 5.

AP Photo/Petr دیوید Josek / PNG

Nils Hoglander

پس از یک هفته همه چیز Sedin در ونکوور Hoglander در زمان یک صفحه از دوقلوها’ راهکار با کمک سوئدی لیگ هاکی عمل است.

در روز پنجشنبه 5-3 برنده برای Rogle BK در HV71 های 2019 دوم-طفیلی های بزرگ ساخته شده از طریق پاها عبور در سمت تابلوهای خط-mate Dominik Bokk که sniped صفحه اصلی مچ شات در یک بازی که تا به حال Sedinery روی آن نوشته شده است.

Hoglander, 19 نیز خود را نشان داد گوریده طرف توفنده خالص و درگیر شدن با یک HV71 مدافع پس از سوت.

Hoglander به پایان رسید این بازی با کمک دو عکس در شبکه a plus-1 امتیاز در 13:31 یخ زمان.

در روز شنبه 4-3 برنده بیش از Frolunda او تا به حال دو عکس در شبکه و skated برای 13:12 در برد.

5-پا-9, 190 پوند جناح هفت گل و شش پاس گل و یک منهای-5 امتیاز در 30 بازی.کناکز حفظ نیکیتا Tryamkin را NHL حقوق او به عنوان کاری ادامه داده اند تا یک فصل در KHL و نماینده او می گوید مشتری خود را به نظر می رسد در وضعیت فعلی باشگاه “مثبت.”

جری Kahrmann / فایل های PNG

نیکیتا Tryamkin

در حالی که Canucks توییتر بحث که آیا Tryamkin باید در تیم فصل آینده بزرگ روسی اجازه بازی او را به صحبت کردن برای Avtomobilist این هفته.

در 4-2 دست دادن به Barys در شنبه Tryamkin تا به حال دو عکس در هدف سه بازدید و حتی یک امتیاز در 19:33 یخ زمان.

در روز پنجشنبه 4-3 دست دادن به Jokerit 2014 سوم-طفیلی رهبری تیم خود را با شش بازدید در 20:12 بازی.

سپس در روز شنبه 6-4 برنده شدن در Dinamo مینسک ‘درخت’ به شدت تکیه بر ورود تقریبا 25 دقیقه و اسکیت یک تیم بالا 5.66 کیلومتر (بله این آمار در KHL).

او نیز تا به حال یک ضربه یک شات در هدف دو مسدود شده, عکس های و a plus-1 امتیاز در برد.

این پلاریزه 6-پا-8, 254 پوند defenceman انداز وضعیت کنونی در ونکوور “مثبت” با توجه به خود را و می خواهم به یکی دیگر بروید در Canucks رنگ.

با انقضای KHL قرارداد و فصل در روسیه پیچ در پیچ پایین این امکان وجود دارد که Tryamkin علائم با Canucks زودتر از بعد.

نیز وجود دارد این امکان را به او می پیوندد Utica ستاره های دنباله دار برای اجرا حذفی — چیزی است که او می تواند انجام دهد بدون پاکسازی پوشی — اما بعید است با توجه به او کاهش یافته است برای رفتن وجود دارد در اول خود را از روی لئامت دادن با Canucks.

25 ساله است و دو گل نه کمک و a plus-7 امتیاز در 54 بازی در این فصل است. او همچنین هفتم در لیگ در بازدید (99) و هشتم در مسدود عکس (94) در حالی که به طور متوسط بیش از 20 دقیقه از یخ در هر زمان بازی.


کارسون Focht

Focht شد fuego en هفته گذشته شبکههای پنج امتیاز در دو بازی با Calgary Hitmen.

در روز چهارشنبه 8-1 پیروزی در برابر Regina Pats Focht یک 2019 پنجم طفیلی به ثمر رساند دو گل و ارسال یک پاس در یک سوم ستاره های عملکرد.

او همچنین تا به حال چهار عکس در شبکه a plus-3 امتیاز در برد. هم تیمی و رفیق Canucks چشم انداز Jett وو یک defenceman, حال کمک, a plus-3 امتیاز و سه عکس در net.

خواستگاری هم خوب بود در روز شنبه 4-2 برنده شدن در پرنس جورج, اما Focht بهتر بود. Focht a 20-year-old مرکز بود نام بازی را برای اولین بار با هدف کمک پنج عکس در شبکه a plus-3 امتیاز.

خواستگاری یک 2018 دوم طفیلی حال کمک و شش دقیقه در ضربات پنالتی.

Focht و وو همچنین هر دو آمار 150 حرفه WHL امتیاز در برد.

هر دو بازیکن به شمار می رود امضا شده توسط Canucks زمانی که فصل به پایان می رسد.

Focht است 28 اهداف و 18 پاس گل و یک زن به همراه 8 امتیاز در 50 بازی در این فصل است.

وو دارای هفت گل و 29 پاس گل و یک زن به همراه 12 امتیاز در 53 بازی.


مایک DiPietro

آنها او را دوست دارم در Utica — به طوری که 20 ساله گرفته بیش از ستاره های دنباله دار’ چین با صدا غذا خوردن dab در وسط یک مسابقه حذفی.

DiPietro, 6 -, پا, 200 پوند دروازه بان گرفته شده در دور سوم در سال 2017 ساخته پنجم خود را-راست شروع در روز یکشنبه 3-2 دست دادن در بخش رقیب روچستر یک بازی که در آن goaltender ذخیره شده 22 از 25 عکس.

بهترین بازی این هفته بود روز جمعه 3-2 دست دادن در سیراکیوز. DiPietro ذخیره شده 39 42 عکس و نامگذاری شد بازی سوم ،

در روز شنبه 3-2 برنده بیش از لاوال DiPietro ذخیره شده 28 از 30 عکس نیز یک سوم ستاره های عملکرد.

ستاره های دنباله دار آغاز شده AHL فصل را با سه دروازه بان چرخش اما DiPietro جامد بازی منجر به جانباز ریچارد Bachman بودن لنت به IK اسکرشمن از SHL.

سر مربی ترنت جمع اوری گفت: Cory Hergott از Canucks ارتش که DiPietro به دست آورده خود را اعتماد به نفس می دهد و این تیم یک شانس برای برنده شدن در هر شب.

DiPietro یک 2.81 اهداف-برابر-میانگین و .906 صرفه جویی در صد در 28 بازی این فصل است.

ستاره های دنباله دار هستند و سوم در شمال بخش با 28-20-3-2 رکورد.

mraptis@postmedia.com

twitter.com/mike_raptis

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de