Canucks چشم انداز ردیاب: Podkolzin نخست در زمان Tryamkin در خون سرد


این آخرین نسخه برنامه هفتگی ردیاب, که در آن ما چوب خط حساب کردن تلاش های ونکوور کناکز’ بالاترین-مشخصات چشم انداز:

واسیلی Podkolzin

رأی هستند در: Podkolzin یک زمان نخست رسید.

کناکز’ باارزش 2019 اول طفیلی بریده اولیه کمک — و تقریبا دیگر — در KHL حذفی اولین عنوان SKA ضرب و شتم Vityaz 6-1 روز یکشنبه به پا زدن کردن خود گاگارین جام مبارزات انتخاباتی.

نقطه به Podkolzin, 18, نه در گذشته 14 بازی — کشش است که دیده می شود 6-پا-1, 192 پوند هافبک کنار رفتن از روی تکه یخ به یک آرزو نقش در آمدن از سن داستان در سینماهای جهان خود را junior خط میدهد.

Podkolzin کیریل Marchenko و ایوان Morozov ترکیب دو سنت پترزبورگ را شش گل با Podkolzin را کمک کند در آینده Marchenko دوم شب.

کمک آمد در بازی قدرت به نمره 4-1. Podkolzin مبارزه مدافعان در مقابل خالص تضعیف جن به Marchenko برای یک طرف ادم احمق.

پیش از آن در بازی Podkolzin مورد استفاده خود را قوی اسکیت گام برای ایجاد فضای پشت Vityaz خالص قبل از ارسال یک پاس پشت دست ضربه زدن به حافظه به صورت درجه یک فرصت است که متوقف شد توسط goaltender.

او همچنین بر روی یخ برای یکی دیگر از Marchenko هدف رفتن plus-1 با دو عکس در شبکه و یک ضربه در 12:25 از یخ زمان.

SKA سر مربی الکسی Kudashov در مصاحبه با TSN 1040 ریک Dhaliwal در روز شنبه گفت که Podkolzin همچنان به بهبود و “تقریبا آماده برای هر لیگ در این جهان است.”

“او در حال بهتر شدن است و بهتر است او پخش برخی از بازی قدرت برخی از مجازات قتل دفاعی خود را بازی من در حال حاضر اعتماد او بهتر است در جزئیات کوچک” Kudashov گفت. “من به او اعتماد در پایان نیز بازیکنان اعتماد. او در اتاق پانسمان.”

بازی 2 از بهترین هفت سری حذفی است روز سه شنبه با هر بازی و هر روز پس از آن.نیکیتا Tryamkin چک Ryan Johansen نشویل شکارچیان از طریق نیمکت درب در مارس 2017.

جان راسل / PNG

نیکیتا Tryamkin

این بازدید در آینده نگه دارید برای بزرگ روسی defenceman.

اما Tryamkin احتمالا می خواهید یک بازگشت پس از یک ضربه از پشت سر او فرود آمد 25 دقیقه در ضربات پنالتی و بازی سوء رفتار در Avtomobilist را 4-2 برنده شدن در Avangaard در روز سه شنبه,

این آمار به نظر نمی رسد به طور عمدی. قربانی سرگئی Shumakov شد و در آخرین لحظه, افشای پشت خود را به 6 پا-8, 254 پوند defenceman که حرکت مجبور Shumakov چهره برای اولین بار به تخته.

آن را وحشیانه و خونین, آمار, اما Tryamkin نبود معلق برای آن است.

Tryamkin تا به حال یک تیم پیشرو دو بازدید در پیروزی با وجود تنها 3:22 یخ زمان.

در Avtomobilist نهایی فصل به طور منظم بازی — یک 3-0 shutout پیروزی در AK Bars. Tryamkin تا به حال دو بازدید و a plus-1 امتیاز در 19:03 یخ زمان.

Tryamkin پس از اتمام یک جامد به طور منظم فصل هشتم-به طور کلی در بازدید (110) در حالی که به طور متوسط کمتر از 20 دقیقه از زمان یخ (19:51). در 58 بازی های 25 سال به حال دو گل نه کمک و یک زن به همراه 10 امتیاز کلی.

Avtomobilist لگد کردن خود KHL حذفی کمپین دوشنبه شب در برابر Sibir نووسیبیرسک.

Tryamkin, 25, یک عامل آزاد در خارج از فصل است و می خواهد به بازگشت به NHL. کناکز برگزاری حقوق خود را.Nils Hoglander می تواند لبخند دوباره پس از تداوم او در 12 بازی گل رکود است.

Jason Payne / PNG

Nils Hoglander

در حال حاضر این است که چگونه شما دست انداز رکود.

Hoglander به پایان رسید 12-بازی تساوی بدون گل خشکسالی در دیدنی مد روز شنبه به ثمر رساند زیبایی برای Rogle BK در 3-2 در ضربات پنالتی برنده بیش از لینشوپینگ.

در هدف 5-پا-9, 190 پوند دینامو deked به خارج گذشته دو لینشوپینگ مدافعان قبل از سیم کشی مچ شات بیش از یک مستعد goaltender.

اگر تا کنون وجود دارد یک هدف به شما احساس خوبی در مورد خود بازی این بود.

Hoglander یک 2019 دوم طفیلی آغشته به کیسه خود را از کلاهبرداری در ضربات چرخشی خود اسکیت و تبدیل پشت خود را به goaltender در بالای چین در تلاش برای فریب او را با سریع backhanded شات.

آن را تبدیل به کنار.

Hoglander پایان بازی با یک شات در شبکه a plus-1 امتیاز در 12:10 از یخ زمان.

Rogle BK مدیر کل کریس ابوت نیست نگران Hoglander را به ثمر رساند رکود است.

“در همه این سختی لیگ برای گرفتن امتیاز او این است که بازی در مقابل مردان و تنها 19,” ابوت گفت: TSN را Dhaliwal در روز پنج شنبه. “من بسیار خوشحال هستم که با توسعه خود را.”

Hoglander,19, هشت گل و شش پاس گل و یک منهای-6 امتیاز در 36 بازی این فصل است.کناکز معامله Jonathan Dahlen (سمت چپ) به سن خوزه کوسه ها در ماه فوریه گذشته برای لینوس Karsson (سمت راست). Karlsson موثر بوده است به تازگی.

@nucksnews / توییتر

لینوس Karlsson

او را فراموش کرده ،

زمانی که Canucks به دست آورد Karlsson در ماه فوریه گذشته برای ناراضی Jonathan Dahlen حرکت smacked از محور چیزی است که برای یک بار-بسیار-تبلیغ چشم انداز. Karlsson یک به جلو با یک احترام دو طرفه بازی که قرار بود به تکرار توانایی های تهاجمی که Dahlen دارای. او سعی خواهد کرد به کار و راه خود را تا عمق نمودار با او خوب هاکی حس و شایسته به ثمر رساند را لمس کنید.

فصل شروع نمی شود به عنوان برنامه ریزی شده برای 20 سال Karlsson بود که نقل مکان از یک Allsvenskan تیم (ردیف دوم لیگ برتر فوتبال در سوئد) را به دیگری. اما پس از کابل تا این اسکیت با بیک اسلو 10 بازی پیش کارلسون در بازی به نظر می رسد به عقب بر گردیم در مسیر.

فراموش نه بیشتر Karlsson ممکن است به حال خود بیرون آمدن حزب در روز جمعه 4-3 اضافه برنده بیش از Vesteras. 2018 سوم-انتخاب دور از San Jose Sharks تا به حال یک هدف و دو کمک از جمله اصلی یاور در وقت اضافه برنده شد.

هدف او زرق و برق دار با 6 پا-1, 175 پوند مرکز/جناح در نظر گرفتن یک پاس در حافظه کشیدن جن از طریق پاهای خود را و شلیک یک شات سریع گذشته دروازه بان دستکش طرف.

اگر هر چیزی هدف نشان داد که Karlsson بنادر بزرگ-لیگ استعداد.

سه نقطه بازی می دهد Karlsson 16 امتیاز در 10 بازی برای باشگاه جدید خود. در 46 Allsvenskan بازی به طور کلی در این فصل او 13 گل و 25 پاس گل و یک منهای-5 امتیاز.

آه و در مورد آن Dahlen مرد — او با 74 امتیاز در 49 بازی منجر به Allsvenskan در به ثمر رساند پس از مبارزه با کوسه’ اهل مزرعه تیم برای شروع فصل است. او همچنین دو سال بزرگتر از Karlsson.


Utica, ستاره های دنباله دار

شده است وجود دارد هرج و مرج در Canucks’ چین از اواخر اما پایین در مزرعه همه چیز شده اند آرام با مایک DiPietro رسیدگی خالص.

در سال 2017 سوم-طفیلی رشد کرده است در اولین حرفه ای نجومی در Utica. او مشغول به کار در تمام انواع چیزهای به او گفت: رسانه ها در روز سه شنبه که آیا این ادغام پست, ترافیک, مدیریت, بازی مدیریت یا مدیریت فضای سر.

“من فکر می کنم من روانی کنار شده خیلی بهتر و مطمئن هستم ذهنی دشوار است,” او گفت:. “پس از این همه ستاره من دوست دارم که در آن بازی ما شده است می زنیم. برای من, آن را در مورد ادامه به رشد هر بازی است.”

سر مربی ترنت جمع اوری می گوید که او نمی باید یک طرح در 20 سال به عنوان فصل اما DiPietro انجام داده است یک کار بزرگ است.

“قوام خود را در سطح شده است واقعا خوب” جمع اوری گفت: در روز سه شنبه. “او یک ورزشکار مرد او را آرام مرد او را آور دور و من فکر می کنم او برای انجام یک کار واقعا خوب در حال رشد خود را از بازی در این سال است.”

DiPietro آغاز چهار مسابقه در روچستر و استثنایی بود در 3-2 در ضربات پنالتی به پیروزی ستاره های دنباله دار.

The Windsor بومی نیز ممکن است ساخته شده نجات از فصل سرقت یک آمریکایی ها رو ناامید دستکش از صرفه جویی در.

DiPietro چراغ بود در ضربات پنالتی — توقف تمام پنج تلاش و نامگذاری شد بازی سوم star, توقف 34 36 عکس.

قبلا در این بازی برک آوت rookie defenceman Brogan Rafferty شکست یک تیم رکورد با یک هدف و 41 نقطه, ترین تا کنون برای ستاره های دنباله دار defenceman. او در پایان بازی به علاوه-1 با یک شات در net.

در روز جمعه 7-3 برنده بیش از تورنتو Marlies, DiPietro ذخیره شده 26 29 عکس در حالی که رید بوچر که منجر به انحراف در نتیجهی شکست یک تیم دیگر رکورد خود را با 26 گل در پنج نقطه تلاش است. آهنگ کوله لیند تا به حال دو کمک می کند در حالی که خط-mate جاستین Bailey تا به حال یک هدف و دو کمک می کند.

بیلی هدف این بود که 100 خود را به عنوان یک حرفه ای.

ستاره های دنباله دار دوباره در شنبه شب اما نمی بسیار خوب و از دست دادن 5-2 به لاوال. DiPietro رو تعقیب خالص اولیه و مورد تنها مثبت برای این تیم یک هدف توسط یونس Gadjovich, 21 او 13 فصل است.

2016 اولین طفیلی Olli Juolevi که به کمک چهار و یک به علاوه-1 رتبه پنج شنبه, نمی, لباس برای روز شنبه را از دست دادن. او نامعلومی مصدومیت یکی دیگر از ضربه به یک بازیکن که به نظر می رسد نیست به ماندن در صف.

ستاره های دنباله دار هستند در مقام سوم در بخش شمالی با 31-21-3-2 رکورد.

DiPietro یک 2.89 اهداف-برابر-میانگین و .903 صرفه جویی در صد در 38 بازی این فصل است.

Lind, 6-پا-1, 179 پوند راست جناح است 13 گل, 30 کمک می کند و یک زن به همراه 4 امتیاز در 57 بازی.

Rafferty 6-پا-2, 192 پوند راست شات D-man, هفت اهداف و 35 پاس گل و یک زن به همراه 17 امتیاز در 53 بازی. او در صدر تمام rookie defencemen در به ثمر رساند و سوم-به طور کلی در میان اهل D-مردان است.

[email protected]

twitter.com/mike_raptis

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>