Canucks چشم انداز ردیاب: دانا, Madden, جک و Beanpot


این آخرین نسخه برنامه هفتگی ردیاب, که در آن ما چوب خط حساب کردن تلاش های ونکوور کناکز’ بالاترین-مشخصات چشم انداز:

تایلر Madden و Aidan دانا

آن را بهترین زمان در Beanpot. این بدترین زمان در Beanpot.

در آخرین فصل از طبقه بوستون-منطقه NCAA مسابقات شمال شرقی جان سالم به در deflating گذشته-دوم مقید هدف توسط دانشگاه بوستون برای برنده شدن در این بازی 5-4 در دو وقت اضافه در مقابل خشن رکورد جمعیت در TD Garden سه شنبه شب ،

این سومین مستقیم Beanpot عنوان برای Huskies — اولین بار در تاریخ مدرسه, آنها انجام داده ایم و رضایت بخش یکی برای Canucks چشم انداز Madden و دانا بودند که کلام در آن اتفاق می افتد.

پایین 2-0 در دوره دوم Madden کردم تیم خود را در رتبه بندی در بازی قدرت. این Hobey بیکر جایزه نامزد در زمان عبور از دانا در حافظه و اخراج یک مچ شات به شبکه خود را برای 18 هدف از این فصل است.

فقط زیر سه دقیقه بعد دانا در بر داشت خود را در یک موقعیت مشابه در حافظه و بازی.

دانا کمک در 3-2 هدف و Madden نزدیک به آن ساخته شده 5-2 در اواخر دوم اما خود منحرف شات بود batted از هوا توسط یک Terriers بازیکن آن را به عنوان fluttered به سمت یک شبکه خالی است.

بعد Madden متوقف شد در یک فرصت به ثمر رساند اما می تواند خود را حرکت توفنده از طریق چین به عنوان یک تک به تک شوت او در اواسط بخش و در آنجا ماند و از net.

دو OT برنده به ثمر رسانده بود توسط defenceman اردن هریس در پایین مچ شات از نقطه. دانا به 195th انتخاب کنید در 2019 NHL پیش نویس به حال اولیه کمک کند و به یاد ماندنی چهار نقطه شب. Madden یک 2018 سوم-طفیلی به پایان رسید بازی با یک هدف چهار عکس در شبکه a plus-1 امتیاز.

پس از آن سر مربی جیم Madigan گفت: این یکی از بهترین Beanpot نهایی او دیده می شود — و او است که بخشی از آنها بیش از 30 سال به عنوان یک بازیکن و دستیار مربی و سر مربی.

“من فکر کردم این یک بازی هاکی” Madigan گفت. “آنها را تحت فشار قرار دادند و ما را تحت فشار قرار دادند آنها تحت فشار قرار دادند. عقب و جلو شانس … از پایان آن بزرگ Beanpot بازی.”

دانا که در منطقه صحبت در مورد آنچه در آن به معنای او را به برنده شدن در این مسابقات به عنوان یک دانشجوی سال اول.

“من در مورد رویای بازی در Beanpot تمام زندگی من و من فکر می کنم شما فقط به آن را تجربه زمانی که شما برنده شوید” دانا گفت. “این گروه از بچه ها خاص هستند ما شده است از طریق بسیاری در این سال و من واقعا هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن این با دوستان و خانواده.”

دانا 6-پا-3, 190 پوند به جلو است به یک شروع بزرگ برای او در کالج حرفه ای با 10 گل و 14 پاس گل و یک زن به همراه 5 امتیاز در 23 بازی این فصل است.

Madden دانشجوی سال دوم است چهارم در NCAA به ثمر رساند با 18 گل و 18 پاس گل در 26 بازی.دانشگاه هاروارد جک Rathbone (3) و بوستون کالج ژاک واکر (14) نبرد برای جن در مقابل دانشگاه هاروارد دروازه بان Mitchell گیبسون (44) در اولین دوره از Beanpot مسابقات تسلی NCAA کالج هاکی بازی در بوستون روز شنبه, فوریه. 10, سال 2020 است.

AP Photo/مایکل Dwyer / PNG

جک Rathbone

هیچ سحر و جادو برای جک در Beanpot.

خشن, نشان, هفته گذشته Rathbone تلاش دوشنبه در تسلی بازی حفاری راه خود را به یک منهای-4 امتیاز به عنوان شماره 18 دانشگاه هاروارد بود جایگزین 7-2 توسط شماره 7 کالج بوستون.

واقعا هیچ پوشش نقره ای برای زرشکی مدافع است که به رغم اهمیت حیاتی یک قدرت بازی کمک های اولیه در این بازی بر روی یخ برای دو shorthanded مبارکه اهداف در برابر. یکی از آنها آمد و پس از Rathbone bobbled جن در آبی-خط اجازه می دهد یک عقاب بازیکن به اسکیت بازی کردن در و نمره.

“ما را ندارد یک تیم است که بسیار ماهر و تهاجمی کار را برای فرصت های خود گفت:” دانشگاه هاروارد سر مربی تد Donato پست بازی. “وجود چند breakaways دو-در-آنهایی که دو shorthanded اهداف — نه واقعا یک دستور به ضرب و شتم یک تیم است.”

Rathbone یک سال 2017 چهارم-طفیلی به پایان رسید بازی با یک شات در هدف و دو پنالتی دقیقه گرفته شده است.

5-پا-10, 170 پوند defenceman بهتر بود روز جمعه یک 6-2 برنده شدن در دارتموث. او تا به حال سه عکس در شبکه و حتی یک امتیاز در برد.

تا کنون در این فصل Rathbone, 20, دارای چهار گل, 14 کمک و منفی-2 امتیاز در 19 بازی.سوئد Rasmus Sandin راست اسکیت گذشته به روسیه ایوان موروزوف چپ جشن با روسیه واسیلی Podkolzin, مرکز, پس از به ثمر رساندن دو طرف را هدف برد در طول U20 هاکی روی یخ جهان مسابقه نیمه نهایی بین سوئد و روسیه به استراوا, جمهوری چک روز شنبه.

AP Photo/Petr دیوید Josek / PNG

واسیلی Podkolzin

خنده دار چه کمی آشنایی می توانید برای یک دور اول استعداد مانند Podkolzin.

پس از پیوستن به نیروهای با جهان تاریخ خط-آمپول برای KHL فصل به طور منظم کشش درایو کودکان و نوجوانان شده اند بیش از اشکالی ندارد.

این بچه خط’ به ثمر رساند SKA سن پترزبورگ یکی و تنها هدف در دوشنبه گذشته را 1-0 برنده در اسپارتاک مسکو و Podkolzin شده در آن اهمیت حیاتی ثانویه کمک کند پس از یک سر تا تصویب در منطقه بی طرف.

نقطه به Podkolzin پنج در شش بازی یک کشش خوب و سازگار برای 18 سال پس از همه که پر از لکه استقرار در اوایل این فصل است.

6-پا-1, 192 پوند به جلو به حال چهار عکس در هدف ضربه و یک زن به همراه یک امتیاز در 12:52 یخ زمان. او قابل توجه همه شب forechecking سخت و نقشه کشی یک ضربه پنالتی خود را با قوی اسکیت.

Podkolzin همچنین به اونها در Beijer در مسابقات هاکی جمهوری چک, این هفته, هر چند او و آمپول نمی کرایه نیز با به ثمر رساندن پنج گل همراه در سه بازی تمام ضرر و زیان است. سوئد برنده مسابقات با 3-0 رکورد.

Podkolzin او لحظات ادبانه اما قادر به نمره هدف در سه ضرر و زیان است.

در 23 KHL بازی این فصل او دو گل و سه پاس گل و یک زن به همراه چهار امتیاز.روسی defenceman نیکیتا Tryamkin ابراز علاقه کرده در بازگشت به ونکوور کناکز.

جری توماس / گتی ایماژ فایل

نیکیتا Tryamkin

ساعت تیک تاک پایین در KHL فصل — به عنوان به خوبی به عنوان Tryamkin قرارداد در روسیه است.

درشت defenceman بازی در یک بازی برای Avtomobilist این هفته 3-2 در ضربات پنالتی از دست دادن در Sibir نووسیبیرسک. Tryamkin تا به حال حتی یک امتیاز و یک تیم پیشرو چهار بازدید در 22:17 یخ زمان .

25 ساله که به نظر می رسد می خواهید به بازگشت به ونکوور هشتم در KHL در مسدود عکس (87) ششم در بازدید از میان D-مردان (89) در حالی که به طور متوسط 20 دقیقه از یخ بار در این فصل است.

Tryamkin اتحاد دو گل نه کمک و a plus-7 امتیاز در 51 بازی.

Olli Juolevi

صبر یک فضیلت است — یکی که سخت است برای Canucks ملت برای رسیدن به وقتی که می آید به Juolevi.

این در حالی است پس از 21 سال بود برداشت پنجم-به طور کلی در سال 2016. از آن پس همه اما پنج سال 2016 اولین سرآمد شده حداقل دو بازی NHL با Juolevi بودن بالاترین-انتخاب بازیکن و در عین حال به انجام این کار.

دو عمده صدمات بعد 6-پا-2, 183 پوند چپ-شات defenceman همچنان به کار خود دفاعی بازی با Utica ستاره های دنباله دار به عنوان او می شود بدن خود را به اوج فرم.

ستاره های دنباله دار سر مربی ترنت جمع اوری شد در Sportsnet 650 رادیو در اواخر ماه گذشته و صحبت در مورد آرامش Juolevi دارای هر دو خاموش و یخ.

“او یک مرد جوان است. او را به کار گرفته بسیاری در اینجا” جمع اوری گفت. “او تبدیل به عالی ما PK — او فقط یک شات-مسدود کردن هیولا.

“مانند Brogan (Rafferty) او واقعی صبر با جن. او به نگاه کردن و آن را زرق و برق دار و اسکیت از طریق همه اما او را نگه دارید نگاه کردن و خوب را در اولین گذر گاهی اوقات یک پاس بلند.”

این هفته Juolevi در ارتباط با یونس Gadjovich (2017, Rd. 2) برای قدرت بازی هدف در یک 5-4 در ضربات پنالتی پیروزی در برابر سیراکیوز بحران در روز شنبه.

در هدف Juolevi ساخته شده یک بازی هوشمند به بیل جن در خالص با Gadjovich مستقر در مقابل. قدرت رو به جلو whacked ارتجاعی در خود 11th این فصل است.

Juolevi خوب بود در روز چهارشنبه 5-4 اضافه کاری دست دادن به لاوال موشک اهمیت حیاتی دیگر قدرت بازی کمک و a plus-1 امتیاز اما او همچنین یک ضربه سخت در اولین دوره باعث کلاه خود به موسیقی پاپ.

با جن در چوب و forechecker آینده در داغ Juolevi آن را بازی بیش از حد سرد و پرداخت قیمت. آن را بی دست و پا به دنبال ضربه که در سمت چپ ستاره های دنباله دار به جلو Dyson استیونسون انداختن دستکش و به دنبال قصاص.

Juolevi هنوز در اسکیت را تکان داد آن را خاموش ماند و در بازی.

به عنوان Juolevi قوی تر می شود و کار دفاعی بازی او سرآمد ادبانه. او 0.62 امتیاز در هر بازی میانگین بهترین-همیشه برای ستاره های دنباله دار بازیکن زیر 22 سال سن که شامل جلو.

Juolevi است دو گل و 22 پاس گل در 41 بازی در این فصل است. او همچنین یک منهای-8 به طور کلی.

mraptis@postmedia.com

twitter.com/mike_raptis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان