Canucks چشم انداز ردیاب: Lockwood قفل شده و لود لیند چراغ لامپ


Canucks چشم انداز خواهد Lockwood بود به نام بزرگ ده بازیکن هفته به هفته گذشته است. میشیگان هاکی/توییتر / @umichhockey

مختصر از برنامه هفتگی ردیاب, که در آن ما چوب خط حساب کردن تلاش های ونکوور کناکز’ بالاترین-مشخصات چشم انداز:

خواهد Lockwood

او رفته نیت شکار برای یک Canucks قرارداد — و میشیگان کاپیتان آمد اسلحه-فروزان هفته گذشته.

Lockwood صعود دو گل و یک کمک برای میشیگان در روز دوشنبه 4-1 رقابت برنده بیش ایالت میشیگان است. کناکز’ 2016 3-طفیلی نیز نام این بازیکن از بازی در Wolverines’ چهارم-راست ‘دوئل در D’ برنده شوید.

Lockwood ارشد و 100 کاپیتان در میشیگان, تاریخچه کردم تیم خود را به شروع سریع رفتن ساحل به ساحل با جن و شلیک یک مچ شات گذشته اسپارتها goaltender برای باز کردن به ثمر رساند.

هدف دوم خود را در یک انحراف, بالا برده نمره به 4-1 و مهر و موم معامله برای تیم ملی خود را.

Lockwood به پایان رسید این بازی با دو گل و یک, کمک, چهار عکس در شبکه a plus-دو امتیاز و دو مسدود شده عکس.

Wolverines افزایش از ژانویه — داشتن تنها از دست یک NCAA بازی از آنجا شروع 2020 — در ادامه به از دست دادن back-to-back بازی ها در آخر هفته به نوتردام. Lockwood تا به حال یکی کمک 3-1 از دست دادن در شب جمعه و برگزار شد بدون گل در یک ناامید کننده 3-0 از دست دادن در سالمندان شب در روز شنبه. Lockwood چپ بازی در دومین دوره با آنچه که گزارش شده به عنوان کبود زانو.

Lockwood, a 5-پا-11, 172 پوند راست شات جناح که بازی ترکیبی از قدرت و مهارت بود به نام بزرگ ده بازیکن از هفته است.

سر مربی تیم مل پیرسون هفتگی رادیو نمایش ‘در داخل میشیگان هاکی’ روز سه شنبه Lockwood صحبت در مورد آنچه در آن به معنای به او منجر به اتهام اسپارتها.

“هنگامی که شما دریافت می کنید به ضرب و شتم رقبای خود را مانند است که آن را بسیار عالی گفت:” 21 ساله. “این فقط یک باور نکردنی اجرا شود. من خوشحالم که بازی خوبی است.”

Lockwood می تواند امضا pro قرارداد با Canucks این فصل اما تصمیم گرفت تا پایان سال آخر خود را در میشیگان. او فارغ التحصيل خواهند شد در این بهار با مدرک روانشناسی.

پیرسون تقدیر Lockwood تعهد به برنامه و رهبری او را نشان داده و خاموش کردن یخ. یک مثال این است که چگونه Lockwood رو سوراخ در سر در اوایل پیروزی در برابر اسپارتها اما تبدیل به گونه های دیگر به منظور رسیدن به یک قدرت بازی برای تیم خود.

“احتمالا حتی نمی آن را احساس کنید” پیرسون گفت: با خنده. “اما از آن جایی که از آن شروع می شود. این شروع می شود با خود رهبری است. رهبران خود را مجموعه ای از تن. اگر خواهد مشت او را داریم یکی از بهترین بازیکنان در جعبه مجازات.”

با Lockwood بازی اوج دوباره او همه اما مطمئن باشید در نهایت به نشانه آن است که طرفدار قرارداد وقتی فصل به پایان می رسد. میشیگان دارای دو فصل به طور منظم بازی این آخر هفته آینده در حالی که ده بزرگ به مرحله یک چهارم نهایی شروع در 6 مارس.

TSN 1040 ریک Dhaliwal می گوید: Canucks’ اشتها به ثبت نام, Lockwood همیشه قوی بوده است.

Lockwood می تواند تبدیل به یک جامد دو راه پایین-شش جناح برای باشگاه و تجربه خود را با ستاره rookie کوین هیوز در میشیگان تنها کمک می کند تا خود را به علت.

میشیگان بومی دارای هشت گل 13 پاس گل و یک زن به همراه 7 امتیاز در 29 بازی این فصل است.روسیه واسیلی Podkolzin سمت چپ نتواند به نمره گذشته کانادا goaltender Joel Hofer, راست, در طول U20 هاکی روی یخ جهان مدال طلا مسابقه بین کانادا و روسیه است.

AP Photo/Petr دیوید Josek / PNG

واسیلی Podkolzin

کار سخت, بازی سخت تر است.

هیچ ترک در بازی کناکز’ 2019 اول طفیلی.

Podkolzin مشبک سه کمک این هفته برای SKA سن پترزبورگ و هر سه به محصول برخی از خوب قدیمی از مد افتاده forechecking.

در روز دوشنبه 6-0 برنده بیش از دریاسالار شهر ولادی وستک, 18 سال, پیر شد یک نیروی تهاجمی منطقه خود را با استفاده از 6-پا-1, 192 پوند قاب برای ایجاد خرابی در وقت و زمان دوباره. Dekes قدرت حرکت — شما نام آن را — Podkolzin ساخته شده تفاوت.

او کمک آمد و پس از یک شات در یک افطار با خط-mate کیریل Marchenko به ثمر رساند در بازگشت.

Podkolzin همچنین dangled راه خود را به منطقه قبل از backhanded تلاش ستودنی بود متوقف شده توسط Admiral goaltender.

او در پایان بازی با یک به علاوه-1, امتیاز, دو عکس در شبکه و یک ضربه در 12:56 یخ زمان.

او به عنوان موثر در پنجشنبه 3-2 اضافه کاری پیروزی در برابر اژدر با Canucks چشم انداز رفتن منهای-1 با یک ضربه در 9:42 یخ زمان.

اما در روز یکشنبه 6-1 برنده بیش از Jokerit, Podkolzin عالی بود دو تا پاس گل و گلزنی در 12:10 از یخ زمان. او همچنین plus-3 به طور کلی.

اولین کمک یک مثال از آنچه کناکز به دنبال به قدرت رو به جلو است. Podkolzin در زمان شات خالص پس از آن را با ردیابی کردن خود را دوباره بجای اول برگشتن قبل از عبور از جن بازگشت به خط-mate ایوان موروزوف که به ثمر رساند از بالا اسلات.

دوم خود را با کمک آمد خالی-netter اما هنوز یک مطالعه در پشتکار است. در این بازی Podkolzin ریخته جن به منطقه کبوتر برای آن در گوشه و جاروب یک پاس به سمت خالص در حالی که جاسوس بر روی یخ.

اگر تا کنون وجود دارد یک نامزد برای موفقیت Loui Eriksson در Canucks’ ‘بیمه خط’, Podkolzin مرد.

مسکو بومی دارای هشت امتیاز در گذشته خود 12 KHL games. او همچنین پلاس-8 در 28 بازی این فصل است.
آهنگ کوله لیند (راست) و جاستین بیلی (مرکز) به ادامه پد هر یک از دیگر آمار برای Utica ستاره های دنباله دار.

Utica, ستاره های دنباله دار / http://www.uticacomets.com

آهنگ کوله لیند

او را با ضربه زدن بر روی درب AHL بالا-20 گلزنان پس از یک تور یک گلزن و هدف در شب جمعه.

لیند یک 2018-دور دوم انتخاب گل کینگ در Utica ستاره های دنباله دار’ بزرگ 6-3 برنده در شمال بخش پیشرو بلویل سناتورهای. با ستاره های دنباله دار تا 4-3 در سومین دوره لیند در زمان تصویب در خنثی منطقه تقسیم دفاع و deked به پشت دست ضربه زدن برای خود 13th هدف از این فصل است.

لیند یک چابک 6-پا-1, 179 پوند جناح به پایان رسید این بازی با چهار عکس در هدف و منفی-1 امتیاز.

TSN چشم انداز گورو کریگ دکمه فکر می کند لیند که تلاش می کرد به عنوان یک اهل rookie فصل گذشته گرفته شده است یک گام بزرگ به جلو در توسعه خود را.

در ضمن اخیر Canucks تماس بگیرید-تا جاستین بیلی خود را ادامه داد دامداری اهل سرعت به ثمر رساند و دو بار کمک در هدف دیگر در پیروزی برابر بلویل.

و goaltender چشم انداز مایک DiPietro تا به حال یک بازی خوب و همچنین صرفه جویی در 30 33 عکس در برد.

Lind, 21, 13, اهداف 28 پاس گل و یک زن به همراه 3 امتیاز در 54 بازی در این فصل است. Bailey, 24, 26, اهداف, 17 پاس گل و یک زن به همراه 9 امتیاز در 46 بازی.

DiPietro, a2017 سوم-انتخاب دور است ورزشی جامد 2.82 اهداف-برابر-میانگین و .906 صرفه جویی در صد.

ستاره های دنباله دار هستند و سوم در شمال بخش با 29-20-3-2 رکورد.

[email protected]

twitter.com/mike_raptis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>