Canucks پست بازی: الک را از طریق از اون سوی خاکستر سوخته از دست دادن ندارد آتش میل


لوئیس Domingue و Canucks شد تیز برای 52 دقیقه یکشنبه قبل از سقوط. گرگ Bartram / USA TODAY Sports

کلمبوس, اوهایو —امتیاز به اندیشیدن در مورد یک شروع عالی و محو شدن به عنوان Canucks دیدم منجر 2-0 و 3-1 تبخیر در دوره سوم سقوط از ابعاد حماسی — این 5-3 ضرر یکشنبه به کت آبی است که نمی خواهد به زودی فراموش می شود:

برش به تعقیب: “اگر ما می خواهید را به نفع خود و برگشتی ما باید heck از بسیاری بهتر از آن است. ما همه ناراحت است. آن را احساس نمی کند خوب است.’

که در آن برای شروع ؟ چگونه در مورد کاپیتان ؟

در یک شب که در خط او آغاز شده بود به ضرب گلوله از توپ تنر پیرسون هدف قرار دادن پست طراحی یک پنالتی و بو Horvat دوباره کارگردانی یک Elias Pettersson قدرت بازی خوراک در حافظه وجود دارد اوایل خنجر و با تکبر راه رفتن. این اولین بار بود در این چهار بازی تقلا کردن که Canucks تا به حال منجر شود.

این نگاه خوب بر روی آنها. و 52 دقیقه این یکی در کیسه.

اما با پایان Horvat بود منهای-3 و Canucks تا به حال جدی 1-3-0 سفر جاده ای. اگر که نیست به اندازه کافی بد کناکز تضعیف و از سوم در اقیانوس آرام بخش به مخاطره نگه دارید و بر روی اولین wild-کارت نقطه.

و برای یک مرد است که سعی کنید برای پیدا کردن پوشش نقره ای هنگامی که ابرهای تیره رول در Horvat قطع به تعقیب به دلیل دیپلماسی انجام نمی دهد هر کسی هر خوبی در این نقطه بسیار مهم این فصل است.

“ما فقط نیست به اندازه کافی خوب — ساده و ساده است,” او گفت:. “ما یک بازی بزرگ برای کسانی که هشت ساعت آن را فقط غیر قابل قبول در این زمان از سال است. اگر ما می خواهید را به نفع خود و برگشتی ما باید heck از بسیاری بهتر از آن است.

“ما همه ناراحت است. آن را احساس نمی کند خوب است چرا که اکثر بازی های ما در زمان آن را به آنها و بازی خوبی اما هشت دقیقه کشته ما.

“همه ما می دانستیم که ما تا به حال برای دریافت کنید که برنده شوید — ما باید برای پیدا کردن یک راه است.”

پس از آن سوال سختی. چگونه می توانم بیش از این ؟

“ما نمی توانیم ساکن در این ما رو به حرکت و گرفتن برخی از برنده” او گفت:. “اما آن را نمی خواهد آسان است. هیچ چیز در حال رفتن به به ما داده ما قصد داریم برای آن کار می کنند.”

شوک و حتی به این مربی پس از شکست.

“این نوع از بازی ها فقط ترک نیست شما گفت:” تراویس سبز. “این خوب است که ما دو روز به دوباره و به عمل در قبل از یکی دیگر از بازی بزرگ است. این است که چگونه شما احساس می کنید پس از دست دادن سخت در حذفی هاکی و آن را مانند حذفی هاکی در حال حاضر.”

مقابله با شکست:شما رو به یاد بگیرند که از خوب و بد از آنجا که ما نمی توانیم اجازه دهید این اتفاق می افتد پایین کشش دیگر — اگر ما صادق بودن با یکدیگر’

J. T. Miller می داند غم.

کناکز’ گلزن برجسته است دو برابر شده است در پایان از دست دادن بازی 7 از کنفرانس شرق نهایی در خانه یخ. ماکارونی که در حالی که برای.

پس خط خوب بین برنده و از دست دادن چیزی است که او می داند همه چیز در مورد. و آنچه که او را دیدم یکشنبه اختلال او را به دلیل آن را نمی توانید تبدیل شدن به یک روند است.

“شما باید به یاد بگیرند که از خوب و بد از آنجا که ما نمی توانیم اجازه دهید این اتفاق می افتد پایین کشش دیگر — اگر ما صادق بودن با یکدیگر” تاکید کرد. “این یک چیز به ضرب و شتم, اما دو گل در پایان این بازی در یک سفر جاده ای که در آن ما برنده نشده ما فقط نمی توانید آن را انجام.”

میلر سعی کردم.

و قبل از او تمدید خود مراقب بالا هدف مجموع به 26 در اوایل دوره دوم یک Pettersson تغذیه برای افزایش منجر به 3-1 وجود شواهد فراوان او برای رفتن به یک بار به رسیدگی است. او آغاز شده به ثمر رساند دنباله روی هدف باز بود و همان زمانی که Pettersson داد Canucks اولیه دو هدف استفاده.

و در غالب قدرت بازی را به پایان اولین دوره میلر ابزاری در کمک به هماهنگ جن حرکات و چرخش به عنوان او کار می کرد از یک دیوار با Pettersson دیگر Horvat در سپر و تایلر Toffoli به عنوان خالص حضور.

میلر است دو بار در جمع چهار امتیاز در یک بازی — آخرین on Jan. 2 برابر شیکاگو (1-3) — و او را تبدیل به قدیمی مدرسه که نه تنها با کشیدن Canucks به مبارزه در بسیاری از شب او را پیشرو باشگاه با 68 امتیاز به طاق 13th در لیگ به ثمر رساند.

نگه داشتن آن را بر روی ریل:“این یک بازی من می خواهم به عقب. من فقط به خود آن است و حرکت رو به جلو است. اما من حیرت زده است که احتمالا بهترین راه نگاه کردن به آن’

هنگامی که خود را بهترین بازیکنان حال خود را جوانترین بازیکن نگه داشتن آنها را در یک حتی رقابتی دلسرد می تواند مشکل باشد.

کناکز خوشبخت هستند که کوین هیوز و Pettersson باید مهارت و رفتار برای رسیدگی به شکست است. اما جمعه بود و تکان دهنده. و در حال حاضر آن را تا به جانباز رهبری گروه را به مطمئن شوید که فصل رفتن نیست جنوب.

که دشوار است به انجام زمانی که شما نیز باید برای قبول مسئولیت است. براندون ساتر در زمان قطع جزئی که منجر به ژاک Werenski هدف آن را 3-3. به عنوان مثال منجر به این معنی نیست اشتباه در زمان اشتباه است.

“بدیهی است که بازی من می خواهم به بازگشت” گفت: Sutter. “من فقط به خود آن است و حرکت رو به جلو است. اما من حیرت زده است که احتمالا بهترین راه نگاه کردن به آن است. راه ما بودند, بازی, هیچ راهی وجود دارد که ما از دست دادن بازی. فقط بد بازی می کند و یک زن و شوهر می خواهم به بازگشت و دیگر بچه ها می خواهید به بازگشت به آنها را تغییر دهید بازی.

“ما صحبت های پس از بازی در مورد coaster غلتکی است که در این زمان از سال است و ما باید برای گرفتن حق بازگشت در آن است. اما این یکی فقط دل و روده غم انگیز را از دست بدهد. آن را در مورد نتایج در حال حاضر و بازی های مثل این که ما باید از آنها یاد بگیرند.”

به خصوص جوان ستاره.

“هر بازی وجود دارد چیزهایی که شما می خواهید به بازگشت” اضافه شده ساتر است. “اما شما نمی توانید به عقب برگردید. فقط آن را خود و انجام کارهای خوب ما بود و اجازه ندهید که (سقوط) اتفاق می افتد. اشتباهات خورد اما این راه لیگ است گاهی اوقات.”

[email protected]
twitter.com/benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>