Canucks پست بازی: Sedins هفته ادای احترام ویژه به, بازیکنان, ویژه افراد


هنریک و دانیل Sedin آن را به یک روز به یاد ماندنی برای کسی که عبور از مسیرهای با آنها دوشنبه. نیک PROCAYLO / PNG

قصیده به عظمت: ما همه چیز را ما می تواند به بهترین ما می تواند و امیدوارم که می تواند الهام بخش مردم و الهام بخش آنها را با آنچه که ما در خارج از هاکی’

این ظرف است که همیشه آرزو می کنم.

تصور کنید هنریک و دانیل Sedin تبادل کلامی و پاره شدن نوار کردن هر یک از دیگر ؟ شما می دانید که این روند می تواند مربوط توسط خنده و این چیزی نیست. این امر هرگز اتفاق می افتد.

به عنوان جدی آنها در زمان خود را حرفه ای و تعهد به خیریه جامعه حتی keeled نیست-عرق-the-چیزهای کوچک رفتار همیشه اجازه جنجالی سوئدی برای دیدن تصویر بزرگتر.

حال مردم خوب بود و همیشه به عنوان مهم به عنوان بازیکنان بزرگ.

این چیزی است که آنها به من گفت که قبل از ورود به B. C. ورزشی سالن از شهرت در تابستان گذشته:

دانیل: “ما همه چیز را ما می تواند به بهترین ما می تواند و امیدوارم که می تواند الهام بخش مردم و الهام بخش آنها را با آنچه که ما در خارج از هاکی.”

هنریک: “تلاش می شود بهترین مردم ما می تواند باشد. طرفداران فکر می کنم آنچه که آنها می خواهند از ما به عنوان بازیکنان — برخی در حال رفتن به مانند آمریکا و برخی نیستند — اما اگر شما می توانید یاد می شود به عنوان یک فرد خوب است که شماره 1 است.”

که البته باعث می شود شما می خواهید به حذف آینه از خانه خود را. همه ما می تواند بیشتر انجام دهید. بحث ما بیشتر در مورد چیزهای که ما کشیدن پایین تر بودن بهتر است چون ما را در مبارزه با سخت کار کردن روزانه و انگار کل دنیا وجود دارد.

این که چرا همه ما می تواند یادگیری از Sedins. از آنها بخواهید آنچه که ما در مورد آنها نمی دانند و شما این را دریافت کنید:

دانیل در Henrik: “او آهسته دونده (خنده). شاید به عنوان کاپیتان او آمد در سراسر به عنوان جدی اما او می تواند واقعا خنده دار و فقط به اطراف است. او باعث می شود زندگی را ساده تر و شادتر بیش از حد.”

هنریک در دانیل: “من فکر می کنم شما می دانید همه چیز بسیار زیبا اما او را اجتماعی تر از من است. من دوست دارم من به تنهایی زمان و او ممکن است کمی متفاوت است.”

نمی گم بازی:شما متوجه آنچه در آن طول می کشد در بهترین خود را. شما می توانید احساس می کنید که آن زمان هنگامی که شما نمی توانید این کار را در دیگر’

وقتی که دانیل به تماشای بازی او می شود گاه به گاه رقابتی خارش زمانی که Canucks در نیاز ناامید از بازی قدرت هدف و یا چرخش برخی از سحر و جادو اضافه کاری و یا فقط پیدا کردن یک راه به دل و روده یکی از.

این آخرین نیست طولانی است. اتصال خود را به بازی به معنای زندگی در یک هاکی-mad town حفظ روابط و انداختن یخ بازی کردن به صورت عجیب و غریب قهوه.

“در این مهم بازی شما می دانید آنچه اتفاق می افتد در اتاق قفل و به بخشی که” او به یاد می آورد. “ما تا به حال به اندازه کافی از آن لحظات. شما از دست رفاقت و هم تیمی ها و آموزش کارکنان و مربیان شما تا به حال.

“شما متوجه آنچه در آن طول می کشد تا خود را در بهترین حالت در بازی و بازی کردن و است که طول می کشد بسیاری از کار سخت است. شما می توانید احساس می کنید که آن زمان هنگامی که شما نمی توانید این کار را در دیگر.”

که می گوید زیادی.

شما فکر می کنم Sedins شما فکر می کنم تناسب اندام. سخت به تصویر خود بر روی نیمکت با کیسه چیپس و ده آبجو. این Sedins گفتند که گام به دور از بازی برای حداقل یک سال و دوباره ارزیابی اینکه آیا آنها می خواستم به بازگشت در برخی مدیریتی مد.

اما به آنها نگاه کنید.

این است که چگونه همه ما باید نگاه و احساس می کنید زمانی که ما فکر می کنم ما می دانیم هنگامی که زمان آن را به می گویند که. مناسب است. خوشحال است. مشغول است. انگار زمان برای بچه ها و گلف و اسکی و تخته و نمی شود خسته شدم.

“شما شنیدن بسیاری از داستان های بچه ها که راه دور و افسردگی و همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده” گفت: Henrik. “برای ما آن است که راه نبوده است و آن را می گوید زیادی در مورد خانواده بودند و ما از نظر ذهنی آماده شده است.

“این کمک می کند که ما در اینجا باقی ماند. ما در اطراف و تماشای بسیاری از بازی ها و دیدن بچه ها.”

روز بودند:“ما اجازه دهید آنها را به نفع خود سه در یک ردیف و سپس ما به پایان رسید آنها را خاموش’

آن را فراتر از اتصالات که Blackhawks ارائه مخالفان روز شنبه در نیوجرسی بازنشستگی شب

وجود دارد آشکار با سابق Canucks مربی مارک کرافورد که پرتاب نگهداری جوان Sedins به رقابتی آتش در حال حاضر گشت شیکاگو نیمکت به عنوان دستیار مربی است. اما جاناتان Toews پاتریک کین دانکن کیت هنوز هم در این فهرست هستند. وجود دارد که اژدها که تا به حال به slayed در حماسه هفت بازی دور اول سری در نهایت حل و فصل در وقت اضافه از بازی 7.

و حتی قبل از الکس لانه شد نان از شهر شدن کناکز به دور بعدی بیانیه ای جسورانه توسط Toews هنوز رتبه به عنوان یکی از به یاد ماندنی ترین در حق رای دادن حذفی تاریخچه. با Blackhawks خیره در یک 3-0 سری کسری Toews خود را نشان داد کاپیتان واقعی جدی شخصیت.

“ما در میانهی شب در معرض آنها را که برای آنها در عین حال گفت:” از Canucks با پولادین چشم خیره.

آن کار می کرد. این Blackhawks بسیج اما Canucks تا به حال پاسخ نهایی است.

“آره ما اجازه دهید آنها را به نفع خود سه در یک ردیف و سپس ما به پایان رسید آنها را خاموش” گفت: Henrik. “آنها را ما. من عاشق بازی کردن در آن شهر و پیست و خود را در برابر تیم.

“من نمی خواهم بازی برابر (Nicklas) Lidstrom زیرا او خیلی خوب بود. بازیکنان ما سخت و یا در مرز از بازی کثیف اما این فقط هاکی. شاید راه آنها عمل کرده و مسائل و موارد آنها (NHL) می تواند به کار گرفته اند همه چیز متفاوت است. اما که بود نه به ما.”

نیمه ماراتن مردان:‘ما می توانیم در شکل باقی بماند خوردن تا آنجا که ما استفاده می شود و نه به دست آوردن وزن’

این Sedins رقابت در ونکوور ماراتن در ماه مه گذشته.

آنها تشویق شد توسط طرفداران عاشقانه. آنها مجموعه ای از یک سرعت سریع و سپس ضربه زدن به دیوار و تا به حال به کم کردن سرعت قبل از اتمام این رویداد خسته کننده.

روز یکشنبه رقابتی دوقلوها فرار یک نیمه ماراتن و به عنوان مقدار به عنوان آن را در مورد حفظ حسود سطح تناسب اندام همیشه وجود دارد رفتن به هل دادن ،

دانیل گفت: او را ضرب و شتم برادرش توسط یک دوم با مشکلات ناسازگار بودن 1:20.06.

“ما نمی آن را به عنوان به طور جدی کنه اما من به ضرب و شتم او توسط یک دوم و آن را یک معامله بزرگ نیست” گفت: دانیل.

نگه دارید. هنریک خواهد به التماس متفاوت است زیرا آنها عبور پایان با هم. چیزی با من بود. چه کسی برنده ؟

“او” گفت: Henrik. “او بسیار باهوش بود. او شروع به یک دوم پشت سر من و تراشه تعداد یک دوم کمتر و از ما عبور در برخی از زمان. اما نیم فاصله مناسب. با ما می توانید در شکل باقی بماند و خوردن تا آنجا که ما استفاده می شود و نه به دست آوردن وزن است.”

پیتر Sedin دوقلوها’ برادر بزرگتر سنجش زمان 1:30.13 یکشنبه.

bkuzma@postmedia.com
twitter.com/benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان