Canucks پست بازی: Miffed میلر Demko معضل, مبارزه با باشگاه, رایان بازگشت

KANATA, Ont. —امتیاز برای اندیشیدن به عنوان Canucks حفر یکی دیگر از اوایل دو هدف را سوراخ و نمی تواند صعود تمام راه را در اخلال 5-2 از دست دادن به تلاش سناتورها در روز پنج شنبه:

MIFFED میلر کاهش به تعقیب:“مهم نیست چه تیم ما در حال بازی است. بیش از حد بسیاری از کلاس به عنوان (شانس) و NHL تیم در حال رفتن به شما پرداخت بدون توجه به آنچه’

چوب بهم گفت از آن همه است.

J. T. Miller خود را نابود ترکه به قطعات میره بعد از یک روحیه تجمع در دوره سوم بود که در ملاقات با بحرانی چهارم سناتور هدف است. و برای میلر که با افزایش کار خود را-هدف مجموع به 25 در اواخر دوره دوم با عصبانی قدرت-بازی بازی howitzer آن را 2-1 این را به صدمه دیده است.

یک 34-25 شات استفاده باید منجر به نتیجه بهتر است. اما شروع به سناتور زندگی و پایان چپ یک طعم بد است. پس از همه, Tyler Toffoli منحرف میلر شات آن را 3-2 و Canucks فشرده قبل از بابی Ryan بسته عاطفی خود را از بازگشت با هدف چهارم و خالی-netter برای دریافت hat-trick.

گل سوم 14 ثانیه به سوم کمک نمی کند.

تاچر Demko به پست دور رفت و هنگامی که یک شات رفت و گسترده کردن شیشه منعکس و به سمت خالص پس از آن بود که بانک فدرال به Rudolfs Balcers در پست های دیگر با Demko سامانه بر روی پشت خود را.

“خیلی انت جستن و آن رفت و حق خود را به پسر” آغاز میلر. “بدیهی است که مکیده چون ما احساس ما تا به حال برخی از حرکت و هنوز هم واقعا خوب دوره سوم. اما ما باید برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن جن از شبکه — این که آیا آن یک بد گزاف گویی یا نه.

“به نظر می رسید مانند زمانی که ما داد تا شانس آن درجه یک و آن چیزی است که ما باید به تمیز کردن. آن به نظر نمی رسد ما داد تا زیادی, اما آنها به نظر می رسید شانس خوبی. اما آن را مانند مونترال بازی — آن را به عقب و جلو و ما در انگشتان ما.”

اما نبود این دو امتیاز برای در نظر گرفتن ؟ این تا به حال به خورد.

“بله” گفت میلر. “مهم نیست که چه تیم ما در حال بازی است. بیش از حد بسیاری از کلاس به عنوان یک تیم NHL است رفتن به شما پرداخت بدون توجه به آنچه.”

DEMKO شروع نمی کند هوشمند:من نیاز به دیدن آنچه که من می تواند انجام دهد متفاوت است, اما من نیاز به توقف است که (اول) یکی است. من فکر کردم من تا به حال از آن و زمانی که من آن نگاه بود و پشت سر من’

سوال اول در مورد اولین هدف است. آن خوب نیست.

Demko اجازه بی ضرر اوایل تلاش کانر قهوه ای به تکان دادن بین بازو و بدن در 7:13.

“من نیاز به نگاهی به فیلم برای دیدن آنچه که من می تواند انجام دهد متفاوت است, اما من نیاز به توقف آن یکی” بستری Demko. “من فکر کردم من تا به حال از آن و زمانی که من به عقب نگاه کرد آن بود که پشت سر من. من فکر کردم ما رو بهتر از بازی رفت بود و واقعا خوب فشار در سوم. ما فقط نمی قادر به پنجه است.”

هدف دوم این آمد فقط 30 ثانیه بعد.

در آینه تصور ترش شروع در مونترال که مجبور تراویس سبز تماس یک زمان و یک تف blue streak در باشگاه خود را منفعل بازی سرفه کردن دیگری دو گل به مخالفان که قرار بود به مالیات یکی دیگر از باز گشت را پیشنهاد داد.

پس هدف اول اسکار Fantenberg تبدیل جن و شد و سپس مورد ضرب و شتم به شبکه توسط بابی رایان برای یک پاسخ مستقیم. این زمان سبز تماس نمی یک زمان از آنجا که او فکر خود را در باشگاه بود حمل بازی.

آن را تا به این است که باشگاه به آن را کشف کردن. سناتور متصل شد تا منطقه بی طرف پس کناکز را به خرد کردن و Demko را برای سفت کردن.

به اعتبار خود Demko در پاسخ پس از Balcers clanged تیز و زاویه شات میره که می تواند قرار داده میشه. او ساخته شده یک پا نجات دهد و به سمت چپ-پد متوقف کردن یاد می آورد جاش نوریس به خارج از این دوره است.

Demko سپس مانع قهوه ای در کینگ آف طولانی منجر عبور با Canucks گرفتار در forecheck.

که خنجر آمد و 14 ثانیه به دوره سوم آن را 3-1 و چهارم مهر و موم.

“من می خواستم به قوی شروع به سوم فقط به بچه ها فرصتی برای بازگشت در آن” اضافه شده Demko. “سخت به اجازه دهید که (گل سوم) ، هر بازی در این زمان از سال است و ما باید برای قرار دادن این یکی پشت سر ما و تمرکز در تورنتو است.”

TANEV می افزاید: برای مبارزه با باشگاه:“ما باید تعداد زیادی از نیش زدن به بازی ما بسیاری از بچه ها که می تواند دسته خود را می کنیم و نیاز است که’

وعده باز گشت به طور موقت خو آسیب به کریس Tanev.

این وظیفه شناس defenceman کاهش یافته است در مقابل یک قهوه ای تلاش یک شات بلوک و جن زده و به گوش چپ او. وجود خون شده بود و او بازی را ترک کرد اما بازگشت برای این دوره است.

Tanev همچنین او نخستین مبارزه حرفه ای در پایان دوره اول زمانی که او استثنا به یک Ryan متقابل بررسی در گوشه تخته و پاسخ با برخی از چوب کار خود را.

آن Tanev اول حرفه ای جلسه و تاریخ 12th برای Canucks در این فصل است. هیچ کس مبارزه کرده است بیش از یک بار به عنوان Canucks مبارزه با این تصور که آنها ممکن است به اندازه کافی دشوار است زمانی که تیم را در آزادی با هر کسی — به خصوص جوان ستاره مانند الیاس Pettersson و کوین هیوز.

“ما بسیاری از نیش زدن به بازی ما بسیاری از بچه ها که می تواند دسته خود را” بو Horvat در ابتدا گفت: از این چهار بازی سفر. “و من می خواهم به آن مرد بیش از حد.”

Horvat جنگیدند قوی چارلی Coyle بوستون برونز در فوریه. 22 و بیش برگزار می شود خود را.

“ما نیاز به آن” اضافه شده کاپیتان. “به من گفته شد نشان می دهد هرگز اواخر برای یک مبارزه توسط Derek Dorsett. من می خواستم تا مطمئن شوید که من نمی توانید ضرب و شتم و آدرنالین طول می کشد بیش از وجود دارد.

“حذفی هاکی است, همه چیز در مورد که شما در حال رفتن به آن نیاز دارید و برای ما نشان می دهد که ما می تواند در سخت matchups و نشان دادن عزم آن به ما می گوید ما می توانیم به دور است.”

رایان رستگاری: ‘من نمی تواند به یاد داشته باشید این اعصاب را در یک روز بازی در یک زمان طولانی. که نشانه خوبی است و یک احساس خوب دوباره’

مشکل سناتور جناح در پاسخ به اولین بازی خانگی پس از خروج از باشگاه Nov. 19 توجهی در مد. هت تریک او منجر به ایستاده او ابراز احساسات کردند و شعارهای ‘بابی بابی.’

آن را همیشه اینگونه نبوده است.

رایان وارد NHL بازیکنان برنامه کمک به دریافت کمک برای اعتیاد به الکل. او به Ottawa, on Dec. 23. و skated خود را قبل از اجازه برای تمرین. سنگی در جاده به بازیابی آسان نبود اما همیشه وجود دارد در حمایت از homefront و از سناتورهای.

“این واقعا خوب بود و واقعا خوب بود به پشت در رقابت حالت” Ryan به خبرنگاران گفت: در نشویل زیر اولین بازی خود را پس از پاک کردن تمام برنامه از پروتکل های. “من نمی تواند به یاد داشته باشید این اعصاب را در یک روز بازی در یک زمان طولانی. که نشانه خوبی است و یک احساس خوب دوباره.”

[email protected]
twitter.com/benkuzma


گوش دادن: اد Willes و پاتریک جانستون عضویت Paul Chapman به بحث در مورد این تیم تابآوری در آینده در برابر مونترال نبوغ کوین هیوز, افسانه, اولین تصور از تایلر Toffoli (و چه آن را به نگه داشتن او را در ونکوور) و همچنین از دست دادن یعقوب Markstrom.

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما از دستگاه تلفن همراه خود را:

از طریق اپل پادکست | از طریق TuneIn | از طریق Spotify | via Stitcher

این بازیکن کار نمی کند ؟ اینجا را کلیک کنید.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>