Canucks پست بازی: خرد کردن خط می شود, تاثیر coronavirus تست همه فطرت


آدم tipping point pr جشن خود را 12th هدف از این فصل در روز سه شنبه. Anne-Marie Sorvin / USA TODAY Sports

امتیاز برای اندیشیدن و خاموش کردن یخ به عنوان Canucks در بر داشت یک راه برای انجام آن در یک 5-4 در ضربات پنالتی پیروزی روز سه شنبه نشینان که در آن تاچر Demko ساخته شده 45 صرفه جویی و J. T. Miller مشبک مهارت نشان می دهد برنده برای کمک به این باشگاه فوق حذفی نوار:

خرد کردن خط باعث می شود تاثیر: “من را دوست داشته آنها را بازی امشب بیشتر به این دلیل که آنها رفتن و واقعا خوب’

وجود دارد مقدار زیادی از خوب-اخبار.

براک Boeser بود گم شده و پس از یک دوجین بازی با یک غضروف دنده شکستگی و تا به حال سه خوب به ثمر رساند به نظر می رسد. قدرت بازی را به ثمر رساند چه نگاه به هدف پیروزی و کلیدی خواهد بود برای آینده دو بازی سفر جاده ای. و تایلر Toffoli یک بار دیگر نشان داد که چرا او ستمکار انتشار سریع آن را سخت برای goalies برای پیگیری.

اما یکی از بهترین تحولات بود بازی زاک MacEwen و آدم tipping point pr در خرد کردن خط با آنتوان روسل. وجود دارد به اندازه کافی چربی در که تراز دلخواه برای نگه داشتن هر دستگاه در حال اجرا صاف و سه بازی از نوع بازی است که می تواند کمک به سوق دادن کناکز برگشتی برای اولین بار در پنج سال.

MacEwen و tipping point pr کردم به مناطق کثیف کردم و به شبکه برای منحرف کردن الکس Edler نقطه عکس صفحه اصلی. و با تمام حرارت در بالا و شش مخلوط به تفاوت هر شب سوم خط ساخت این تصور درست در زمان مناسب.

“که خط من را دوست دارند به آنها را بازی امشب بیشتر به این دلیل که آنها رفتن و واقعا خوب” گفت: Canucks مربی تراویس سبز. “مشکل این بود که آنها (جزایر) از دست یک بازیکن و آن را تقریبا تبدیل به یک سه خط بازی کمی است که می تواند صدا های احمقانه از خارج است.

“اما زمانی که شما در حال تطبیق یک زن و شوهر از خطوط آن می اندازد دیگر ترکیب هیرو ، اما در این زمان از سال شما نگاه کنید تیم که به خوبی انجام می دهند و حتی به پلی آف — اگر شما لازم نیست که ثانویه به ثمر رساند آن را یک جاده دشوار است. در حال حاضر در هر اینچ از یخ مسائل وجود دارد و فشار بر شما.”

MacEwen که به دنبال مانند یک فهرستی از عماد, کمک های خود را به علت. او رفت و سنگین در forecheck, ناودان یک مدافع به پایان تخته رفت و به خالص و ماهرانه منحرف یک Edler نقطه شات برای پنجمین بار در هدف و سوم در سه بازی گذشته.

“من فقط سعی کردم به عنوان سریع که من می توانم در forecheck و ادی ساخته شده یک بازی خوب نگه داشتن آن در و من فقط رفتن بود توسط شبکه کردم و یک چوب بر روی آن و به اندازه کافی خوش شانس به در” گفت: MacEwen که بازی های برگزار شده است 17 بازی این فصل NHL. “به این منطقه است که بخشی از بازی ما پایین کشش. اعتماد به نفس نوع ایجاد بیشتر یخ می کنید و بیشتر به نظر می رسد و هر یک از بازی شما می توانید راحت تر است.

“من هنوز هم باید کار را به انجام, و من نیاز به لحن خوب من بازی به عنوان آنجا که ممکن است. من فکر می کنم این روند در مسیر درست و رو به چوب با آن. آن را در جزئیات کمی دفاعی و در forecheck. ما فقط گرفتن سخت در forecheck و تبدیل pucks و ایجاد تهاجمی منطقه زمان. این بخشی از بازی ما و ما در حال دفن شانس ما.”

“و ما را دریافت نمی کردن. ما نیاز داریم که پایین آمدن کشش.”

CORONAVIRUS آزمون رسانه ها:‘اگر شما لازم نیست که دسترسی به آن سخت می تواند به عمیق تر به موضوعات. این امر می تواند بد برای بازی’

ما نه داستان.

اما ما باید به نوعی تبدیل به یک داستان.

جدی وجود دارد گسترده عواقب مربوط به گسترش coronavirus. مردم در حال بیمار شدن مردم در حال گرفتن قرنطینه و مردم در حال مرگ هستند. بسیاری از آنها سفر خود را و معیشت را تحت تاثیر قرار در حالی که دیگران در حال وحشت توسط انباشت پاک کننده و محصولات کاغذی — به خصوص کاغذ توالت. تصور کنید که ؟

اما من آن را دریافت کنید. من تبدیل به یک فن بزرگ از مرطوب آنهایی که دستی دستمال مرطوب.

که ما به ارمغان می آورد به راجرز آرنا.

داخلی-خلوتگاه که Canucks’ اطاق کابینت قلفی تبدیل به یک رسانه هیچ منطقه. این مایه تاسف است و در عین حال قابل فهم است. ماهیت خوب روزنامه نگاری است 1-در-1 مصاحبه نه تنها به ایجاد تفاهم و اعتماد با بازیکنان اما در عمق پوشش از تیم NHL است که مجموعه استاندارد بالاتر برای همه خوب است برای کشف مسائل anddrive علاقه.

اما هیچ کس این است که کوته بینانه به کوتاه فروش بسیار جدی است و از coronavirus. همه که فوق العاده vigilent با شستن دست و عفونی در حالی که اجتناب از دست دادن و نگه داشتن امن کار فاصله است.

اما با اشتهای سیری ناپذیر در هاکی-mad بازار برای همه چیز Canucks خبرنگاران شده اند نشسته اند به نشست مطبوعاتی سبک در دسترس بودن با بازیکنان پس از تمرین بازی روز اسکیت و بعد از بازی.

از آن شده است به دور از ایده آل اما به Canucks اعتبار آنها در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه حل مناسب است که در آن 1-در-1 مصاحبه می تواند انجام شود در یک شیوه ای امن که در آن یک بازیکن و خبرنگار نگهداری می شوند فاصله مناسب از یکدیگر است.

و تا آنجا که بازیکنان شوخی که یک نشست مطبوعاتی تنظیم مناسب است برای نگه داشتن آنها را از بیشتر سوال کاوش آنها آن را دریافت کنید. آنها می دانند که چه می کنیم و چه منظور ما را به رشد و علاقه در این بازی است.

“شما بچه ها انجام یک کار بزرگ ترویج بازی و اگر شما لازم نیست که دسترسی به آن سخت می تواند به عمیق تر به موضوعات” گفت: Canucks جناح آنتوان روسل. “این امر می تواند بد برای بازی.”

“شما هنوز هم نیاز به اخبار” اضافه شده کاپیتان بو Horvat. “شما بچه ها نیاز به انجام کار خود را و ما را مجبور به انجام آن ماست. اعتماد یک چیز بزرگ. شما بین عمل می کنند و شما ببینید ما به عنوان افراد و نه فقط بازیکنان. من می خواهم به فکر می کنم من یک پسر خوب کردن یخ بیش از حد و به اینتر-عمل با شما بچه ها مهم است.”

در روز سه شنبه وجود دارد یک نشست مطبوعاتی تنظیم در رسانه های اتاق پس از صبح اسکیت. نیز وجود دارد یکی دیگر از منطقه در یک اتاق دیگر برای مصاحبه های فردی با یک فاصله ایمن بین مصاحبه و بازیکن. این چیز خوبی است.

نیز وجود دارد یک پیاده کردن مصاحبه تلویزیونی در محله های نزدیک بعد از بازی, بنابراین اجازه دهید فقط می گویند همه این است که هنوز یک کار در حال پیشرفت و تجلیل به کسانی که در تلاش برای آن را به کار برای همه.

کروناویروس در دیدار آقای پاک:“من نه لزوما یک germapobe اما من معمولا خیلی مراقب باشید. من واقعا تغییر چگونه من هستم اما من فکر کردن در مورد آن’

گاهی اوقات شما نیاز به یک کمی سبک سری.

جدیت coronavirus ویروس از دست داده است بر کسی. و در دنیای ورزشی, حوادث, لغو شده اند, لیگ را تعطیل و وجود امکان کناکز در نهایت می تواند در یک منطقه خالی از طرفداران.

سن خوزه کوسه شد بررسی گزینه های خود را روز شنبه پس از سانتا کلارا کانتی اعلام کرد که تعلیق هر گونه تجمع جمعی از طریق پایان ماه مارس. کوسه ها که برنامه ریزی شده به بازی یک بازی خانگی دوباره تا 17 مارس در حال بررسی برنامه های خود را در SAP مرکز.

کوسه ها در حال رفتن در جاده ها, اما زمانی که آنها بازگشت یک احتمال واقعی وجود دارد آنها را خالی میدان یخ بازی. و یک حالت اضطراری نیز اعلام شده است که در کلرادو پس کناکز را پیدا خواهد کرد که چگونه است که اثرات خود را بازی در دنور در روز جمعه.

بازیکنان هنوز هم در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به حرکت این طبیعی است. و در ونکوور زمانی که امکان بازی قبل از خالی راجرز آرنا ارائه شد به Canucks جناح تایلر Toffoli او سعی به روشن کردن خلق و خوی.

“این قطعا ایده آل نیست” گفت: Toffoli سابق لس آنجلس پادشاه. “اما متاسفانه برای خودم بازی در کودکان کمی وجود دارد برخی از غلطک (خالی) برای دلایل مختلف است. این بسیاری از سرگرم کننده رفتن به پیست و طرفداران booing شما و سپس آمدن به اینجا هم با تمام شادمانی.

را دریافت نمی اشتباه در خواندن Toffoli. او بیش از آگاهی از سلامت خود را از بسیاری از.

“من می خواهم که به طور کلی,” او اضافه شده است. “من لزوما یک germafobe اما من معمولا خیلی مراقب باشید. “من واقعا در حال تغییر چگونه من اما در همان زمان من فکر کردن در مورد آن را در پشت ذهن من. و من از همان راه است.

“ما سعی می کنید به نگه داشتن محل تمیز و پاک کننده آن است و بیشتر از آن باعث می شود ما احساس بهتر است.”

ایمن ماندن همه.

[email protected]
twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>