Canucks پست بازی: خوب نیست به اندازه کافی خوب کمپبل در Markstrom به Ayres انسان است


Auston ماتیوز می یابد سمت کوتاه شنبه در تاچر Demko. نیک Turchiaro / USA TODAY Sports

“فشار” گفت: کاپیتان بو Horvat. “این جایی است که ما باید به ما امتیاز و آن را در زمان بحران است.

تورنتو —امتیاز به اندیشیدن و خاموش کردن یخ به عنوان Canucks’ جاده رکورد کاهش یافته و به 14-17-2 در 4-2 دست دادن به افرا برگها در روز شنبه برای اعمال فشار بیشتر به ماندن در حذفی chase:

چقدر خوب است که خوب است؟: ‘ما یک جاده خوب بازی و مبارزه بازگشت. یک پاسخ خوب توسط تیم ما به سختی ساختمان در برابر یک تیم خوب’

اگر آنها خوب بودند شنبه, آنها ممکن است نیاز به توان زیادی یکشنبه.

کناکز شد بازی در لیگ برتر به ثمر رساند و به دور یک اتفاقی دوباره بجای اول برگشتن در یک شات کردن نوار برای این بازی برنده, پس شاید بعد از بازی روایت را بیشتر نیش می زنند. اما جاده رکورد می تواند موانع به postseason و بدون مجروح یعقوب Markstrom و قوام خود را از نگرانی واقعی است.

تاچر Demko تا به حال خوب و بد و لحظات این سفر و این نتیجه بسیار کوچک حاشیه خطا از بین برنده و ضرر. کناکز باید برنده یکی از شش جاده بازی ها, اما تراویس سبز معتقد است فشار خود باشگاه تا به حال در دوره سوم شنبه در تیراندازی برگ 13-11 در دوره نهایی ثابت کرد چیزی.

“اگر ما بازی بود که من دوست دارم شانس ما گفت:” Canucks مربی. “ما یک جاده خوب بازی و مبارزه بازگشت. بیت از یک بدشانسی گزاف گویی خود به گل سوم. یک پاسخ خوب توسط تیم ما به سختی ساختمان در برابر یک تیم خوب.

“این به راحتی می تواند رفته اند دیگر راه است.”

کناکز نیاز به اعمال گریس یکشنبه در کلمبوس. آسیب-سرند کت برنده شده اند اما یکی از 10 بازی گذشته (1-4-5) دارای 27-رتبه جرم و 26 امتیاز مجازات کشتن.

“فشار” گفت: کاپیتان بو Horvat. “این جایی است که ما باید به ما امتیاز و آن را در زمان بحران است. پلی آف در حال بسته شدن هستند و بنابراین دیگر تیم آینده پشت سر ما و ما را برای آن آماده.

“ما در سمت راست وجود دارد (شنبه) و در آن گره خورده بود از رفتن به دوره سوم و ما تا به حال شانس. ما انجام یک کار خوب در پایان خود و حفظ منطقه اما آنها انجام یک کار خوب از بوکس و بسته بندی آن در پایین پایین.

“آن را مانند Pearse هدف. ما رو به زنجیر pucks و امیدوارم که شما راست پرش. آیا کسانی که همه چیز به خوبی و ما برای آن پاداش وجود دارد اما وجود دارد به ثبات است.”

جاده به بازیابی:‘به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید آن را مراقبت از شما می توانید شروع به rehabbing آن است. این مطلب فقط در مورد گرفتن قدرت’

جک کمپبل شده است وجود دارد و احساس می شود که. همین کار را برای Jonathan سریع.

و اگر Markstrom در واقع دچار همان زانو عنصر به عنوان NHL همسالان — کناکز تنها آنرا پایین بدن آسیب وجود دارد دلیلی برای باور بازیابی پنجره ممکن است کوتاه تر است. استارت تحت یک عمل جراحی کوچک شنبه و خواهد بود دوباره ارزیابی در دو هفته.

که می تواند یا تشویق یا منع بسته واقعی آسیب و درجه یک مشکوک به پارگی منيسک.

فصل گذشته لس آنجلس کینگز از دست کمپبل به پارگی منيسک در Nov. 10 و او پشت بازی Jan. 1. سریع نیز مورد نیاز همان روش به تعمیر مشابه اشک. پادشاهان استارت بازی چهار بازی و پس از آن از دست رفته پنج و NHL باشگاه تصمیم گرفت در اکتبر.30 که بهترین دوره بود عمل جراحی است. او در بازگشت خالص در Nov 29.

کمپبل که در حال حاضر برگ پشتیبان زخمی شده بود در یک بازی خاص و سریع آسیب دیدگی شد تجمعی.

“این اتفاق افتاد تغییر اول از دوره دوم در برابر کلگری” کمپبل گفت: صبح روز شنبه. “من به نوعی در این پست در معکوس-VH (آب بندی برای کمک به جلوگیری از پخش از گوشه و به شکاف منطقه) و کسی فرود بر روی زانوی راست.

“من فقط احساس می کرد که اشک اما با آدرنالین شما به پایان بازی. من پرسید اگر من می توانم نگه داشتن بازی در آن را تا سریع کردم اما آنها گفتند که می خواستم به آن را تعمیر کنند.”

پس از آن آمد تشویق توسعه است.

“من یک کمی تعمیر و آن را خوب بود” اضافه شده کمپبل. “به محض این که شما می توانید آن را مراقبت از شما می توانید شروع به rehabbing آن است. این مطلب فقط در مورد گرفتن قدرت و پس از آن احساس خوب شما قطعا می توانید قدرت از طریق آن کمی.

“این بستگی دارد به آنچه پزشکان می گویند و درد خود را تحمل. آن می تواند ساییدگی و پارگی.”

به AYRES انسان است:“این یک لحظه بزرگ — و آن را هنوز هم یک لحظه بزرگ — و از آن شده است بسیار عالی. اما آن می تواند به راحتی رفته دیگر راه’

یک هفته بعد و دیوید Ayres است که هنوز هم یک پلاریزه داستان.

او هم آغوش بودن برای سرگرمی های خالص و یا نقطه ای برای کسانی که معتقدند آنچه رخ داده است خجالت در یک لیگ حرفه ای.

اورژانس پشتیبان goaltender شات برای ستاره شدن در یک خیره کننده cameo به backstop 6-3 به پیروزی افرا برگها در سپتامبر. 22 چون جیمز ریمر و پتر Mrazek مجروح شدند در این بازی است.

42 ساله Zamboni راننده و برگها تمرین دروازه بان نیز بخشی از هاکی سالن از شهرت. او اهدا بازی خود را-استفاده از چوب به عنوان اولین EBUG به ثبت نام NHL برنده شوید. و او در Canucks-برگها مسابقه بیش از حد.

Ayres که تحت پیوند کلیه, اجازه اهداف در برگ’ دو عکس در معروف خود تفرج اما متوقف شد بعد از هشت.

این Bowmanville, Ont. ساکن شده است در ایالات متحده مشهور مدار – امروز و اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت — و مهمان در یک طوفان بازی اصلی.

این EBUG معمای نیز یک موضوع در NHL کلی مدیران جلسات شروع دوشنبه در فلوریدا. وجود دارد باید پروتکل در محل برای اطمینان حاصل شود اضطراری دروازه بان در دیدار رقابتی و سن معیارهای ؟ باید او را از یک سن خاص?

سابق Canucks دروازه بان کوری هرش مطرح شده برخی از نگرانی های معتبر پس از Ayres ظاهر.

“چه می شود اگر او صدمه دیده می شود پرسید:” Hirsch. “آن را تبدیل به یک احساس خوب داستان. من فقط می خواهم او را در آغوش بگیرید چرا که او یک پسر دوست داشتنی.

“این یک لحظه بزرگ — و آن را هنوز هم یک لحظه بزرگ — و از آن شده است بسیار عالی. اما آن می تواند به راحتی رفته راه دیگر. اگر چه او روشن برای 10 (اهداف) و مردم crucifying NHL برای قرار دادن در در و شرم آور است ؟ این می توانست اتفاق افتاده است.

“بسیاری کالج goalies در اطراف. شما نمی توانید بگویید من وجود ندارد. وجود دارد به عنوان یک دستور از بازی به یک سطح خاص و یک سن خاص. شما نمی نیاز به یک زن 47 ساله مثل من در آن وجود دارد حتی اگر من ایفا کرده است.

“شما باید کسی در وجود 30 و یا در زیر است که بازی در لیگ — نه rec لیگ — و آن را ندارد به نرم افزار. نه junior, kid, اما شاید 20 و به بالا و بیش از 30.”

[email protected]
twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>