تاچر Demko نمی توانید در سراسر در زمان برای متوقف کردن اردک قدرت-هدف بازی یکشنبه است. باب Frid / USA TODAY Sports

امتیاز برای اندیشیدن به عنوان Canucks کاهش یافت و به پایین-فیدر کاهش یافت و از مقام اول و سقوط تخت در دفاعی-منطقه پوشش در طول تکان دهنده 5-1 دست دادن به اردک در بعد از ظهر یکشنبه ساخته شده است که Sedins پایان هفته با یک ضربه:

برنامه یاجشن بعدازظهر اشتباه: “هر بازی همان است و هیچ دلیلی وجود دارد شما باید در هر بازی متفاوت’

تاچر Demko داده شد ،

بعد از ظهر بازی می توانید با بازیکنان از یک ریتم به خصوص با شروع goalies. هیچ فرصتی برای کار بر روی جزئیات قبل از بازی صبح روز اسکیت و سپس ببینید که به اندازه کافی لاستیک به آماده برای جن رها کردن.

“هر کس در اینجا بازی های برگزار شده است بسیاری از هاکی و بعد از ظهر ها پس از هر بازی همان است و هیچ دلیلی وجود دارد شما باید در هر بازی متفاوت” Demko گفت: پس از 23-ذخیره تفرج.

اما زمانی که همه چیز به حواس پرت می توانید آن را کمک نمی کند.

زمانی که تروی Stecher در زمان استثنا به یک ناخوانده بالا آرنج او در گوشه تخته از نیک Ritchie این defenceman chirped این ref.

اردک نیازی به پاسخ به رایان Getzlaf رفت پشت خالص و تغذیه, بازگشت پاس به درک گرانت در این پست برای آسان شیر-در و 2-0 منجر شود. اردک را باز کرد به ثمر رساند با Stecher رفت و به زانو خود را برای متوقف کردن یک صلیب-یخ خوراک و جن منحرف کردن چوب و 5 سوراخ در Demko.

“که فقط اتفاق می افتد گاهی اوقات” گفت: Demko. “او یک بازی خوب است. وجود یک تهدید backdoor و او را پایین می رویم و فقط در تلاش برای جلوگیری از تصویب — فقط بد شانس. من قصد ندارم به سرزنش بسیاری از مسائل است. من فقط به تلاش و کار را از طریق آن.

“اولین هدف خود در سوم من نوعی رو به اجرا و مربیان تصمیم به چالش نیست و به آنها اعتماد کنم.”

قبل از آن بازی کریس Tanev شد در جعبه در اوایل دوره دوم و تروی تری تغذیه کراس یخ عبور الکس Edler را اسکیت و راست بر روی نوار آدم Henrique. او به راحتی ضرب و شتم یک غواصی Demko آن را سه هدف برآمدگی.

اما آنچه که واقعا صدمه دیده است Canucks شد ناتوانی خود را برای دفاع از زمانی که آنها باید تحت فشار بوده اند سخت تر به بازی آن را. با اردک تا 3-1 سام فولاد به ثمر رساند کردن پایین-کم شانس که چپ Demko ریخته در قفس خود را و زودگذر فکر این بود که دروازه بان دخالت.

اما تراویس سبز بهتر می دانستند. کناکز مربی می تواند روی نیمکت مانیتور که Tanev رانده بود ریکارد Rakell به چوب پنبه و یک چالش شده اند بیهوده است.

سفت STECHER لب:“من فقط رفتن به اظهار نظر در تمام بازی و نگه داشتن دهان من بسته’

Stecher اغلب به شما بگویم که او را “منفجر” حداقل یک بار در بازی.

این یک نشان افتخار برای تحت اندازه defenceman که مشت بالاتر از کلاس وزن خود را در گرفتن ضرب و شتم و نگه داشتن در تیک تاک. اما چیزی متفاوت بود جمعه.

این unpenalized Ritchie آرنج بالا بود. آن را به صدمه دیده است. اما آنچه که صدمه دیده Stecher بیشتر شد که به نام برای unsportsmanlike انجام زمانی که او در اعتراض به عدم تماس بگیرید. آن را مانند Stecher تف آبی خط. او نه سیمی که راه و یا در حال کناکز.

“من دلخور بدیهی است که در خودم” او آغاز شده است. “من نمی خواهم به از خود گذشتگی ما رفتن یک مرد را. ما در اینجا شما را تبدیل به خیلی تنگ و هنگامی که شما دریافت جریمه شما احساس نمی خوب است.”

و راه این بازی رفت و جنوبی مالیده Stecher راه اشتباه است. او idolizing هنریک و دانیل Sedin. او فکر می کردند که اجازه یکشنبه زیرا آنها در سمت چپ یک فرهنگ که در آن شما بازی سخت شما به دست آوردن احترام و شما نگه داشتن دهان خود را بسته است.

“فرهنگ آنها ساخته شده است برای رفتن برای مدت زمان طولانی گذشته و آنها بیشتر احترام مردم من را با بازی و استاندارد نگه داریم خودمان را برای” گفت: Stecher. “این فقط به نظر می رسد مانند وجود دارد دو پا مساحت نمی pucks ، از جلو انتظار آن را به اتفاق می افتد و آنها کشش منطقه وجود دارد و نه پنج مرد واحد.

“یک چیز spirals به یک اثر بزرگتر و ما باید برای پاک کردن آن و آن را به شدت متفاوت است. آن را خوب است برای پیدا کردن راه هایی برای پیروزی در بازی ما سزاوار نیست اما پایین کشش است که قصد ندارم به اتفاق می افتد اغلب.”

PETTERSSON بزرگ کمک کند:“این یک ضربه بد اما من واقعا قدردانی از او ایستاده تا برای من’

الیاس Pettersson نبود برداشت یا ناودان به یخ.

او اجرا در مانند سه گانه-پرش و نبود bashed در اطراف مانند یک پینیاتا.

بهترین چیز برای بیرون آمدن از یک meh برنامه یاجشن بعدازظهر بود مسیر مستقیم Tyler مایرز در زمان خود برای دفاع از باشگاه گلزن برجسته و ارسال-بازی لبخند بر Pettersson لیوان. تصور کنید بازی بدون سر خود را در یک مفصل گردنده و تعجب که در آن بعد از شات ارزان در راه است ؟

زمانی که نرم و صاف سوئدی محوری ریخته شد توسط Max جونز در نزدیکی پایان دوره دوم قوی Canucks defenceman در پاسخ با یک صلیب-بررسی و سپس مخلوط آن با یاکوب Silfverberg قبل از اینکه شروع به پریدن کرد جاش منسون.

منسون و مایرز دریافت دو افراد زیر سن قانونی اما پیام فرستاده بود لیگ هشدار.

“من تماس بگیرید و من دیدم Petey به گفته مایرز. “راستش من حتی نمی یاد داشته باشید که چگونه ضربه رفت. اما آن را یکی از ما بهتر بازیکنان پس شما گام به گام در. او را به سوء استفاده فقط بهترین ها در تیم های دیگر انجام دهید.

“تلاش برای از بین بردن تا آنجا که ما می توانیم و در صورتی که به معنی وارد شدن به یک کمی از یک درگیری که خوب است.”

که واقعا طنین انداز با Pettersson.

“من به او رفت و گفت: با تشکر از شما” مخابره Pettersson. “این آمار به خودی خود خوب و بد را ضربه. اما من واقعا قدردانی از او ایستاده تا برای من. او برخی از عکس های اما او یک مرد سخت.”

bkuzma@postmedia.com
twitter.com/benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im