Canucks پست بازی: به جرات رویا Markstrom مارس Domingue ظرف هیوز تور


بو Horvat جشن قدرت خود را-بازی بازی هدف برای کمک به آتش رالی سه شنبه. میناس Panagiotakis / گتی ایماژ

مونترال — امتیاز به اندیشیدن و خاموش کردن یخ به عنوان Canucks بسیج از 2-0 و 3-2 کسری قبل از این ادعا 4-3 اضافه کاری تصمیم بر Canadiens روز سه شنبه با آنقدر در رفتن در اطراف این باشگاه:

DARE TO DREAM:ما خوشحال هستیم که در آن ما هستند. شما نمی توانید یک بازیکن مثل Toffoli اگر شما فکر نمی کنم تیم خود را یک فرصت برای رسیدن به پلی آف’

بیست بازی بروید.

این کشش درایو Canucks پیش بینی. آنها را اب و هوای صدمات و راههایی را به نفع خود. آنها در بر داشت یک راه برای دوباره جوان کردن بازی قدرت بهبود مجازات کشتن آنها ساخته شده و یک کلید کسب در تایلر Toffoli.

پس چرا می گویند, ‘P’ کلمه ؟

“ما خوشحال هستیم که در آن ما هستند” گفت: مربی تراویس سبز. “شما نمی رفتن و گرفتن یک بازیکن مثل Toffoli اگر شما فکر نمی کنم تیم خود را یک فرصت برای رسیدن به پلی آف. بچه ها ما باید ما را به این موقعیت وجود دارد و رفتن به برخی از فشار است. نوع مختلف از بازی و ما می خواهیم آنها را به هیجان زده است.”

و سبز به تشویق این شیوه ای است که در آن Canucks پیدا کردن راه هایی را به نفع خود — حتی در خارج از شب و انجام آن راه سخت است. بی ضرر به دنبال الکس Edler نقطه شات شگفت زده کری به قیمت دستکش طرف چون آنتوان روسل و آدم tipping point pr مجموعه دو صفحه نمایش با مبارزه سخت در حافظه.

“در این زمان از سال, اگر شما نمی توانید به شبکه, و اگر شما در حال بازی در برابر قیمت اگر او آن را می بیند از نقطه او احتمالا رفتن به آن را متوقف کند” گفت: سبز.

بهترین فشارسنج برای آنچه که در اتاق J. T. Miller. او یک حذفی شجره نامه دهکدهای از دست داد و دو بازی 7s در خانه یخ در کنفرانس شرق نهایی.

“من فقط فکر می کنم من برای اولین بار زن و شوهر از بازی حذفی” او به یاد می آورد. “آنها سخت است. من تا به حال کمک زیادی از هم تیمی و جانبازان و بچه ها از طریق از طریق بوده است ، اگر من می تواند در هر راه کمک من قصد دارم برای انجام این کار — به خصوص با بچه ها.

“در این زمان از سال شما انجام آنچه در آن طول می کشد برای دریافت دو (امتیاز). آنها (Canadiens) بودند وزوز امشب و ما خاموش ریل کمی. ما باید برای قرار دادن با هم یک بهتر است 60. وجود دارد مقدار زیادی از یخ و شما می خواهید را به بازی و سپس شما آن را به نوبه خود بیش از.

“این که چگونه ما می خواهم به بازی و این که چگونه ما را به خوبی در چهره و forecheck و گرفتن pucks به عقب.”

آیا MARKSTROM مارس در?‘زمانی که من در دبیرستان من پاره من منيسک و سه ماه در آن و در نهایت آن را فقط پاره و من زانو قفل شده است’

کوری هرش احساس یعقوب Markstrom درد.

با Canucks استارت کنار تا یک ماه با مصدومیت زانو — به روز رسانی خود را دقیق بیماری برای بهتر بازیابی زمان خط است انتظار می رود به عنوان به زودی به عنوان چهارشنبه — کسانی که کنار در یک مد مشابه می داند که بسیاری در بازی.

هرش سابق Canucks چوب پنبه و زمان Sportsnet650 رادیویی تحلیلگر مجبور به جایگزین کرک مکلین در فصل 1995-96 پس از استارت پاره غضروف در زانو چپ خود را. مکلین در حال حاضر داشتن یک رابطه جنسی خشن فصل با متورم 3.54 اهداف-برابر میانگین و 15-21-9 رکورد.

آخر بی عدالتی بود و آسیب زانو در ژانویه سال 1996 که در کنار او برای شش هفته پس از عمل جراحی.

“تیم شروع شد به نوعی از بین بردن یک بیت از سال 94 جام اجرا شد و فشار زیادی را به پلی آف بنابراین من از نوع کردم محوری به کانون توجه و عالی بود” به یاد می آورد هیرش. “زمانی که من در junior (Hollywood) من پاره من منيسک در ماه نوامبر و سه ماه در آن و در نهایت آن را فقط پاره و من زانو قفل شده است.

“اگر این است که آنچه در آن است با Marky شما باید برای نگه داشتن خوراکی آن به دلیل منيسک گرفتار می شود. و هنگامی که من تا به حال عمل جراحی آن شش هفته اما آن را نباید بیش از است که در حال حاضر برخی از بچه ها در حال بازگشت سریع است.”

این curiousity با Markstrom است که او پیوست Canucks در این چهار بازی سفر اما نمی, تمرین دوشنبه. در ابتدا این باشگاه آن را به نام حفظ روز و در حال حاضر آن را به دنبال وضوح.

شد Markstrom بازی را از طریق بیماری قبل از آن بدتر ؟ زمانی که او اجرا شد در برابر مینه سوتا در روز چهارشنبه و پس کشیده در یک David Pastrnak deke شنبه بود که باعث آسیب و یا فقط آنچه که طولانی بدتر ؟

“این می توانست اتفاق افتاده است که مدت ها قبل” اضافه شده هیرش. “وجود دارد هیچ فوق العاده صدا برای پارگی منيسک یا پزشکی. این مکانیک از درک من اما من پزشک نیستم. این ممکن است به نقطه ای که آنها (Canucks) گفت: اجازه دهید آن را در حال حاضر ثابت شده.”

DISHING در DOMINGUE:“او یک گربه که bounced بازگشت و فرود روی پای خود را. او یک دروازه بان با استعداد و یک پسر فوق العاده بیش از حد. او یک پوشش نقره ای برای ما’

میلر بود که برگزاری دادگاه صبح روز سه شنبه و شما هرگز از دست یک به دلیل در دسترس بودن شما کاملا مطمئن شوید که چه قدیمی مدرسه جناح ممکن است می گویند.

و چون او با لوئیس Domingue در خلیج تمپا شما را لاغر در به دست آوردن یک فیلتر را بر روی هر چیزی. همانطور که برای تازه وارد او تمجید دوشنبه تجارت-مهلت خرید Domingue برای کمک به این باشگاه از طریق از دست دادن Markstrom.

Domingue تمدید پیروزی خود را خط به 11 بازی از یک سال پیش با رعد و برق و آن را به پایان رسید در شروع بعدی در برابر بوستون برونز. او پاک و چشم پوشی در ماه سپتامبر و فرستاده شده به افراد زیر سن قانونی.

او رسیدگی به Devils on Nov. 1 و به یاد می آورد به عقب بلک وود مکنزی اما برنده فقط سه بار در 16 ظاهر بود و پف کرده 3.79 GAA و .882 موجب صرفه جویی در صد. قرار داده شده در چشم پوشی دوباره او اختصاص داده بود به اهل و سپس Canucks تلفن آمد.

چه می دهد ؟ چه Canucks گرفتن ؟

“هر زمان که او نامیده می شد بر ما برنده بسیاری از بازی ها” میلر گفت: در اشاره به این چوب پنبه را 21-5-0 رکورد 2.88 GAA و .908 موجب صرفه جویی در صد به عنوان یک پشتیبان برای آندره Vasilevskiy در یک تیم بسیار خوب است. “او یک واقعی خوب دروازه بان. او به اطراف کمی و من هیجان زده به او. پسر خوب به در آمده است.

“من خراب شده من کار تمام است. من تا به حال دو واقعا خوب goalies در شبکه تمام وقت (هنریک Lundqvist با رنجرز و Vasilevskiy) و به Marky پایین رفتن آن را به یک مرد که می توانید پر کنید. ما احساس راحتی با او.

“فقط بازی. آسیب اتفاق می افتد در همه مواضع و ما به دنبال به جلو به آن است.”

آنتوان روسل بود یک وینگر با Chicoutimi از QMJHL زمانی که Domingue یک درپوش برای کبک. وجود دارد همیشه از حرارت در Remparts را به نفع خود یک عنوان و Domingue رانده شد سخت توسط مربی پاتریک روی.

“ما مشترک همان عامل و مسیرهای عبور چند بار گفت:” روسل. “بسیار آوازی ، او صحبت های زیادی. ما تا به حال یک رقابت و من به یاد داشته باشید از دیدن فیلم از روی پشت او را در خالص و حرکت او را مانند یک عروسک خیمه شب بازی به دلیل وجود مقدار زیادی و یا فشار بر او را.

“او یک گربه که bounced بازگشت و فرود روی پای خود را. او یک دروازه بان با استعداد و یک پسر فوق العاده بیش از حد. او یک پوشش نقره ای برای ما است.’

هیوز اعتیاد به مواد مخدره سران شرق:“من دوست دارم که او باقی می ماند فروتن و همچنین می توانید مسئولیت رسیدگی به بالا و پایین. اگر او اشتباه کند او را فرو نمی کند’

خوش آمدید به کوین هیوز تور.

اعضای حرفه ای هاکی نویسندگان’ Association رای در کالدر جایزه و بسیاری از scribblers در حال رفتن به دیدن کناکز’ rookie جن-حرکت جادوگر برای اولین بار.

و اگر شما فکر می کنم که ممکن است در هم ریختن یک مرد که منجر تمام سال اول بازیکنان با 50 امتیاز (18-42) کمک می کند (42) قدرت-بازی بازی امتیاز (22) و قدرت-بازی بازی های کمک (19) و زمان یخ (21:42) فکر می کنم دوباره. او در حال حاضر به تصویب دیل Tallon را rookie حق رای دادن رکورد برای کمک و باشگاه را برای نقاط با یک blueliner است 63. تاسیس شده توسط داگ Lidster در فصل 1986-87. او 25.

باشگاه علامت rookie امتیاز توسط 66 تاسیس شده توسط الیاس Pettersson فصل گذشته و این که در معرض خطر بیش از حد.

بنابراین زمانی که مونترال رسانه ها درخواست شد سبز در مورد هیوز صبح روز سه شنبه این مربی سعی کردم برای قرار دادن خیره کننده defencemen به چشم انداز برای کسانی که نه در هیوز می دانم. پس از همه, او قول می شود حتی بهتر از او شده است در قابل توجه او در فصل.

و که می گوید چیزی. او چهارم در میان تمام defencemen در نقاط.

“آنچه تاثیر گذار است و به طور کلی مهارت” آغاز شده سبز. “باور نکردنی اسکیت باز بزرگ لبه های بزرگ دید. من دوست دارم که او باقی می ماند فروتن و همچنین می توانید مسئولیت رسیدگی به بالا و پایین. اگر او اشتباه کند او را فرو نمی کند. و اگر او نمرات یا سه یا چهار امتیاز او دریافت نمی کند پیش از خود است.”

“این بخشی از خوب بودن بازیکنان جوان در لیگ است.”

و قطعا به ارزش بیش از فقط کلدر جایزه در نظر, به خصوص با توجه اضافه شده.

“او می پردازد با این همه سال میلر گفت:”. “اگر من در تیم های دیگر به من گفت: شما را به پس از رفتن او و Petey و اگر شما آن را آسان نیست شب. و ما بچه ها که چوب خواهد تا برای او و او می داند که آن را به بدتر و نه بهتر.”

[email protected]
twitter.com/benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>