Canucks نظرسنجی ها: شما به ما گفت در مورد 2019-20 فصل


بهترین شب های نجومی: اسلحه جوان کوین هیوز, کاپیتان بو Horvat و الیاس Pettersson — به همراه یک بسته بندی راجرز آرنا — شادی در یک 9-3 برنده بیش از این منفور بوستون برونز در فوریه. 22. غنی لام / گتی ایماژ فایل

از مهمترین به کم اهمیت است که مبالغه و بهترین حافظه صدها نفر از خوانندگان خود را به حال می گویند در نظر سنجی آنلاین

فقط بیش از یک هفته پیش ما خواسته ونکوور کناکز طرفداران آنها چه فکر 2019-20 تیم که فصل باقی مانده است در وقفه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

در روزهای صدها نفر از خوانندگان در پاسخ از طریق ورزشی استان در سایت هر چند چند بود ایمیل در افکار خود را بیش از حد.

امروز ما به شما ارائه نتایج حاصل از این نظرسنجی:

مهم ترین Canuck

داده می شود که چگونه بسیاری از برنده این سال شده اند با توجه به ستارگان بازی آن را هیچ جای تعجب است که بیش از نیمی از آرا در مهم ترین Canucks دسته رفت و به یعقوب Markstrom (53.6 درصد).

جانباز netminder شده است در یک پارگی در طول فصل قبل و نیم داشتن یک معلم خصوصی در دروازه بان مربی یان کلارک که ثابت شد که برای مناسب کامل. بزرگ مرد سوئدی ثابت کرده به لیگ رهبر در ساخت سخت موجب صرفه جویی با توجه به داده های ردیابی چشم روشن تجزیه و تحلیل این شرکت اجرا شده توسط ex-NHL دروازه بان استیو Valiquette.

در آخرین Markstrom کار رسم بود Vezina جایزه توجه در هفته قبل از او پاره خود را MCL در اواخر فوریه. اگر فصل کند و در نهایت بازگشت او به طور کامل بهبود خواهد شد و یک عامل کلیدی در هر برنامه کناکز صورت.

دو Canucks درو مقدار زیادی از پشتیبانی که نیست تعجب: Wunderkind کوین هیوز جلب 23.4 درصد از آرا در حالی که سرکش J. T. Miller سوم شد و با 17.1 درصد از آرا.

به تعجب از حداقل یک ضرب و شتم نویسنده الیاس Pettersson چهارم انتخاب در دسترس به پاسخ دهندگان برنده فقط 5.9 درصد از آرا.


دروازه بان یعقوب Markstrom به دست آورد بیش از نیمی از آرا — 53.6 درصد — به عنوان مهم ترین Canuck در به تعویق افتاد 2019-20 فصل است.

حداقل مهم Canuck

امضای یک قرارداد و پس از آن تلاش برای تولید یک راه مطمئن آتش برای جلب طرفداران خشم و Loui Eriksson بود انتخاب قریب به اتفاق طرفداران در نظر سنجی ما مصرف 59.7 درصد از آرا.

Eriksson ممکن است انجام بسیاری از چیزهای کوچک اما حقیقت ساده این است که او امضا شد به نمره و او به سادگی انجام نمی بنابراین پس از ورود به سیستم در خط خال خال در سال 2016.

Jordie بن که بیشتر شان خواهد بود یک جامد مناسب زمانی که مدیر کل جیم Benning امضا او در تابستان گذشته تلاش کرده است در این فصل بود و دوم انتخاب مصرف 25.2 درصد از آرا.

بیش از مورد بحث است ؟ مبالغه?

ما خواسته است که کانادایی بود صحبت در مورد بیش از حد ترک درب باز برای طرفداران به انتخاب یک بازیکن آنها فکر مبالغه و یا شاید یک بازیکن که به سادگی در اخبار بیش از حد به دلیل آسیب دیدگی و یا عوامل دیگر.

براندون ساتر بود که بازی خیلی خوبی در اوایل قسمت از فصل قبل از صدمه زدن به خود کشاله ران و تلاش برای بازگشت به سلامت کامل کردم بزرگترین تکه از آرا در 34.4 درصد بوده است.

جیک Virtanen بود انتخاب 26.8 درصد از رای دهندگان به دنبال آن تایلر مایرز با 21.8 درصد و جی کاراگاه با 17 درصد است.


که نمی توانید صحبت کردن به اندازه کافی در میان Canucks cognoscenti? دانشجوی سال دوم, سوم, خط مرکز آدم tipping point pr اینجا جشن هدف او چه بود ‘بهترین’ شب این تیم فصل 9-3 Canucks چسباندن بوستون برونز در اواخر ماه مارس در راجرز آرنا.

که آیا شما عشق است ؟

بسیار شبیه به مخالف سوال وجود دارد كه غالب نام, هر چند دو وسط و شش به جلو را ترکیب به رسم اکثر طرفداران نفع: آدم tipping point pr انتخاب شد 32 درصد از طرفداران به عنوان Canuck که نمی توانید صحبت در مورد به اندازه کافی با تنر پیرسون نزدیک پشت به عنوان انتخاب 25.8 درصد از آرا.

Tipping point pr تا به حال یک جامد تهاجمی فصل از خط سوم, داشتن خود را بهبود شات و اسکیت. او یک جامد مشارکت کننده در دومین قدرت-بازی بازی های واحد اما در دراز مدت نیاز به بهبود دفاعی خود را به بازی بود واقعا موثر نیروی.

پیرسون یک وانت بزرگ کردن ضایعات توده توسط بنینگ. بازی در بو Horvat بال مستقیم-اسکیت جناح به کشف دو طرفه شکل ساخته شده است که او مورد علاقه سابق Los Angeles Kings مربی داریل ساتر است.

Defencemen الکس Edler و تروی Stecher که کرده اند که اغلب زوج در خط آبی این فصل به خود جلب کرد 19.6 و 16.7 درصد از آرا بود. آنتوان روسل که برنده قهرمان گمنام در Canucks تیم جوایز در 2018-19 بود فقط 5.9 درصد از آرا.

یک حافظه مانند که

این Canucks’ فصل تا به حال بیش از چند بسیار سرگرم کننده بازی. این تیم به طور ناگهانی اکتان بالا جرم شده است خوش آمدید توسعه پس از یک رشته از فصل است که در آن مخالفت هدف گاهی به یاد تماشاچیان از مثلث برمودا.

شاید جای تعجب نیست پس از آن که 63.6 درصد از رای دهندگان انتخاب 9-3 تخریب بوستون برونز در اواخر فوریه به عنوان به یاد ماندنی ترین بازی سال. نه گل در برابر هر کسی را نور چشم هر فن اما برای آن بوده است در برابر B را بسیار خوب درمان است.

این Sedins’ بازنشستگی شب جامد بود دوم اینکه برداشت با 26.2 درصد از رای دهندگان در حالی که صفحه اصلی باز 8-2 برنده بیش از L. A. — شب درو بی باک رفت در مورد از دست دادن به “یک تیم مانند آن” — جلب حمایت کمی در فقط 7.9 درصد است.

یک بازی امتیاز داده شده توسط برخی از رسانه ها به عنوان بهترین سال های خطر ناک در ضربات پنالتی از دست دادن به Carolina در سوپر باول یکشنبه درو فقط 18 رای یا 2.3 درصد از کل.

بهترین در Sedinery

Feb. 12 یک شب خاص است. یعقوب Markstrom ایستاده بر روی سر خود را برای رهبری تیم در خانه به یک پیروزی بیش از Blackhawks.

و Sedins’ شماره های 22 و 33 مطرح شد به rafters.

شب را برجسته شد کوین Bieksa خنده دار کباب از دوقلوها با توجه به 42.4 درصد از رای دهندگان.

نزدیک به یک سوم از رای دهندگان 30.8 درصد گفت: مورد علاقه خود را بخشی از شب بود از دیدن cavalcade از قهرمانان قدیمی که شامل Bieksa الکس لانه رایان Kesler مارکوس Naslund, Mattias Ohlund, Jannik هانسن روبرتو سیدنی و ترور لیندن.

ساده خاطراتی که با عجله از طریق ذهن همه را به خود جلب کرد 16.5 درصد از آرا در حالی که Sedins’ سخنرانی خود به خود انتخاب شد 10.3 درصد از رای دهندگان.

پشت در, سیاه

نوستالژی برای Canucks’ سیاه پرواز-اسکیت ژاکت معنای ’90s شب که مفتخر کناکز تیم از بیش از دو دهه پیش به خود جلب کرد “ayes” از 51.9 درصد از رای دهندگان.

کناکز در اصل برنامه ریزی شده خود رجعت لباس های سیاه و سفید تنها سه بار در این فصل اما اولین “اسکیت” در این فصل — فقط بار دوم آنها می خواهم فرسوده در حال حاضر کلاسیک سیاه و سفید-ماهی قزل آلا-زرد setups پس از تعویض به نهنگ قاتل در 1997-98 — چنان محبوب بود که به تیم اضافه شده یک چهارم بازی است.


چهره های جدید به صورت کلاسیک (خوب اوایل ’90s شیک) نیوجرسی: Tanner پیرسون, Tyler مایرز بو Horvat و کوین هیوز (چپ به راست) نگاه شیرین سازی بسیار محبوب رجعت کشباف — ‘اسکیت’ — که در این فصل را Canucks عینک در چهار نوبت در 2019-20 در راجرز آرنا.

مدرن شیفت

این یک شگفتی بزرگ که سال 2011 Sedin-led Canucks مورد علاقه-تیم انتخاب 50.2 درصد از Canucks طرفداران. آن را نیز یک شگفتی بزرگ که شماره 2 است که در سال 94 تیم ملی نقاشی 35.9 درصد از آرا.

ترکیبی از این دو صحبت می کند به جایی که بخش عمده ای از Canucks’ فن پایه است که به عنوان حقیقت این است که ’03 West Coast بیان Canucks درو چهار بار به عنوان بسیاری از آرا به عنوان اصلی Canucks تیم ملی را به جام استنلی نهایی در سال 1982.

بهترین بازیکنان

آن را به عنوان کمی تعجب است که یعقوب Markstrom و کوین هیوز به آسانی موفق به کسب رای برای بهترین دروازه بان و بهترین defenceman بود.

اما شاید کمی از ناراحتی که J. T. Miller بود پیشرو انتخاب به عنوان تیم بهترین رو به جلو در نظر گرفتن 58.8 درصد از آرا. بدون شک او تا به حال باور نکردنی برای اولین بار در فصل سبز و آبی و اما چگونه این تیم کرایه بدون الیاس Pettersson در صف?

دو نقاط قوت و یک ضعف

که دو تا از قوی ترین بخش از Canucks’ صف دیده می شود به جلو و goalies جای تعجب نیست; که دفاع است و در واقع ضعیف ترین بخش از صف نیست تعجب یا نه.

این تیم می تواند نمره. و از آن شده است در حذفی تعقیب چرا که آن را دریافت کرده عالی goaltending.

هنوز هم وجود دارد پیشرفت های ساخته شده در جلو وجود دارد اما برخی از جذاب چشم انداز در راه را به جلو گروه های عمیق تر. این عدم جذاب نام در دفاعی خط لوله که باقی می ماند نگران نباشید. آبی-سپاه خط می توانید به وضوح خیلی بهتر است.

بازگرداندن Marky

دیگر هیچ ذهن و بسیار خوشحال نتیجه رای گیری: از تمام Canucks’ در انتظار نامحدود رایگان عوامل یعقوب Markstrom است و دو سوم از طرفداران می خواهم جیم Benning به تمرکز تلاش خود را در حفظ.

تایلر Toffoli شده است یک کانادایی برای 10 بازی اما خود انتقال بدون درز به تیم جدید خود, اسکیت الیاس Pettersson جناح راست برنده او به نفع 28.9 درصد از طرفداران.

تفنگ ساچمهای عشق

محدود رایگان عوامل لازم نیست که کل یک تن از اهرم در تعقیب پس از قرارداد جدید پس از آن فقط در مورد شرط بندی امن آنها را همه حفظ شود. اما این زاویه دارای پیچ و تاب و کمی در ونکوور به دلیل پیچیده کلاه وضعیت و واقعیت هر دو جیک Virtanen و تروی Stecher باید حقوق را به Canucks به داوری برای حل و فصل جدید خود قرارداد.

اما سوال مطرح شده در اینجا بسیار ساده تر: از چهار Canucks که محدود رایگان عوامل که در اولویت است ؟

Virtanen انتخاب از نزدیک به سه چهارم از رای دهندگان. این Abbotsford جناح تا به حال خود را در بهترین فصل به عنوان یک نرم افزار با به ثمر رساندن 18 گل در 69 بازی در این فصل.

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>