Canucks نوت بوک: ونکوور بازیکنان در حال بازی خوبی اما به باور آنها می تواند بهتر شود

بوستون — با کمتر از سه دقیقه به بازی در روز یکشنبه 4-3 در ضربات پنالتی از دست دادن به کارولینای طوفان الیاس Pettersson در بر داشت خود را مسابقه در جناح چپ با جن در دو در دو با عجله.

اگر چه در اصل او تا به حال به جمع آوری جن از پشت و آن را تا زمانی که او وارد منطقه است که او واقعا تا به حال کنترل دیسک کناکز’ دانشجوی سال دوم مرکز بود و هنوز هم قادر به گرفتن یک قدرتمند مچ شات. اما با توجه به طوفان دروازه بان جیمز ریمر با آرامش آن را در کنار شما تعجب می کنم اگر Pettersson می خواستم انجام بیش از.

پست بازی او گفت که او.

“آره, من می خواهم که یک بازگشت. کسانی که شانس من همیشه تمرین در. اما من آن را از دست رفته بنابراین من به تمرین بیشتر است.”

عمل می کند کامل است که واقعا یک شعار جوان Canucks’ ستاره. او می خواهد برای تحویل در هر فرصت.

اما فکر نمی کنم او بیش از حد سخت را بر خود.

“من فکر می کنم او یک مرد است که می خواهد به خوبی انجام” Canucks سر مربی تراویس سبز گفت: قبل از اینکه تیم خود را در زمان در بوستون برونز در TD Garden.

“من فکر می کنم تمام بازیکنان نخبه در لیگ بسیار شبیه هستند که راه به جایی که آنها انتظار می رود بسیاری از خود.”


Canucks مرکز الیاس Pettersson نمرات در ضربات پنالتی برابر Carolina Hurricanes دروازه بان جیمز ریمر در روز یکشنبه اما او rued از دست رفته یک فرصت طلایی برای hat-trick هدف پیش از آن در زمان تنظیم. کناکز از دست 4-3 در ضربات پنالتی.

جیمز Guillory / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

و مثل همیشه آن را در مورد تصویر بزرگ. بهترین بازیکنان می خواهم به مطمئن شوید که آنها همیشه در بهترین خود را. Pettersson به ثمر رساند و دو بار در برابر طوفان اولین برگه در چهار بازی.

“من فکر قبلی دو بازی قبل از این که او واقعا خوب” مربی گفت. “فقط به خاطر شما لازم نیست نمره معنا نیست که شما نمی بازی هست. ما در مورد صحبت کردیم که بسیاری از شما می توانید بازی خوبی اما نه نمره شما می توانید بازی های خوب اما نه برنده شدن. اما اگر شما با قرار دادن بهترین خود را پا به جلو به صورت جداگانه, شما در حال رفتن به موفقیت است.”

Fantenberg می خواهد به انجام بهتر

از آغاز ماه دسامبر اسکار Fantenberg شده است تقریبا شبانه انتخاب به عنوان Canucks’ ششم defenceman.

او بازی نیست و یک تن اما او به وضوح انجام می شود به اندازه کافی برای نگه داشتن خود را در کادر مربیگری را زینت های خوب.

اما هر لحظه شمارش زمانی که شما یک حباب defenceman و 28 ساله سوئدی گفت که او می داند که چگونه همه چیز تنگ می شود.


Canucks blueliner اسکار Fantenberg اسکیت جن تا یخ در برابر Buffalo Sabres در طول بازی NHL ماه گذشته در KeyBank مرکز در بوفالو.

Nicholas T. LoVerde / گتی ایماژ فایل

“برای اولین بار زن و شوهر بازی ها شما می خواهید در بالای انگشتان خود آدرنالین پمپ,” او گفت: تأمل در این دوره از فصل خود را تا کنون. “اما پس از 10 بازی شاید من آهسته کمی از آنجا که من شروع به فکر کردن در کمی بیش از حد, اما من فکر می کنم من در پشت صحنه اینجا.

“من تا به حال یک زن و شوهر بازی که در آن من فکر نمی کنم من در بازی به عنوان خوب به عنوان من می تواند, بنابراین من فکر می کنم شما باید برای پیدا کردن یک تعادل بین بودن پمپ و اعتماد به نفس و راحت و نوع آرامش بیش از حد.

“ما در حال پایین آمدن به کشش اجرا و احساس می کنم مثل من می توانم آرام کمی و تعقیب نیست این بازی تا آنجا که من انجام برخی از بازی ها است.”

خیلی از آن پایین می آید به آماده سازی هر چه او مجموعه های خارج برای خود و در نظر گرفتن آنچه مربیگری کارکنان انتظار دارد از او و هم تیمی های خود. و البته عادت کردن به هم تیمی های جدید خود را.

خط سوم chugs همراه

مهم نیست که در جناح راست در خط سوم این مرکز و جناح چپ موقعیت قفل شده در هفته در حال حاضر: آدم tipping point pr و آنتوان روسل.

روسل است نگاه به جامد دو راه چرخ که با استفاده از تصمیم گیری در فضاهای تنگ به ایجاد فرصت برای جفت خود را. Tipping point pr دارای شات شده است هل دادن اسکیت خود را به یک سطح جدید.

اما به تازگی آنها بوده ام آرام. روسل به طور معمول در ترکیب با همه چیز تا به حال هیچ بازدید در هشت بازی به روز یکشنبه کارولینای بازی.

و روسل را ورق آمار تنها سه بار در قبلی 10 بازی کناکز شده در دو رقم برای شات تلاش است. در حال حاضر زمانی که شما در خط سوم, گرفتن شانس به پاک کردن می تواند یک چالش.


Canucks جناح آنتوان روسل evades چک کردن Tampa Bay Lightning را میچل است. در طول بازی NHL در آمالی عرصه در تمپا در ماه گذشته.

مایک Ehrmann / گتی ایماژ

خط است که در آن بهترین زمانی که شما می دانید آن را روی یخ هنگامی که آن را درگیر.

“هنگامی که خط رفتن ما تمایل به دیدن آن می شود بیشتر بر روی یخ و من فکر نمی کنم ما بودند که با دو بازی گذشته” او گفت:.

به همین دلیل روز یکشنبه بازی بود قابل توجه: با روسل روی یخ در حتی قدرت کناکز کارگردانی جن نسبت به طوفان’ net 19 بار یک فصل بالا برای فرانسوی.

“من آرزو می کنم ما می مانند که بازی تمام وقت,” او گفت: امیدوارم.

pjohston@postmedia.com

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im