ونکوور کناکز مدیر کل جیم Benning تا به حال هرگز هر گونه شک او می خواهم جک Rathbone به ثبت نام در پایین خط.

جیم Benning کردم ،

ونکوور کناکز و ستاره چشم انداز جک Rathbone, توافق در سه سال ورود به سطح قرارداد در روز سه شنبه.

این defenceman قرارداد آغاز خواهد شد بلافاصله معنی آن را اجرا خواهد کرد برای دو فصل فراتر از پایان فصل جاری.

یک سال 2017 پیش نویس دور چهارم انتخاب توسط Canucks صاف-اسکیت چپ شات blueliner بازی گذشته دو فصل برای دانشگاه هاروارد. او نوشته شده 31 امتیاز در 28 بازی در فصل گذشته برای زرشکی.

Benning گفت که او خوشحال به دریافت Rathbone امضا کردند.

“ما خوشحال به دریافت آن انجام شده در حال حاضر,” او گفت:.

متولد و بزرگ شده در ماساچوست Rathbone دیده می شد به عنوان یک under-the-رادار پیدا Benning سابق سراغ مدیر جاد Brackett و سراغ کارکنان.

Benning نیز انداخت اعتباری راه سابق طلایه دار مایک Adessa که او گفت: می دانستم که Rathbone خانواده هست.

کناکز گفته بود جری باکلی Rathbone مشاور در پایان NCAA فصل است که آنها علاقه مند به امضای 21 ساله. Rathbone و خانواده اش را در زمان خود ساخت و تصمیم خود را.

آنها به نام Benning صبح روز سه شنبه.

Benning که در حال حاضر در ششمین سال اجرا Canucks گفت: او هرگز نگران است که آنها نمی Rathbone امضا کردند. او اعتبار تلاش های خود را توسعه کارکنان رایان جانسون و کریس هیگینز هر دو سابق collegians و همچنین جوانب مثبت با ایجاد یک ارتباط با تمام تیم دانشگاهی پیش نویس میدارد.

“ما از بازیکنان ما زمانی که ما پیش نویس آنها را ما نگه داشتن در تماس با آنها را,” او گفت:.

Rathbone نیست مجاز به بازی برای Canucks در بازی در دور اما او ممکن است در عین حال پیوستن به این تیم در برخی از ظرفیت اردوگاه های آموزشی هر چند Benning اذعان کرد که آنها را به صحبت با وزارت بهداشت ،

“ما باید برای دیدن آنچه که او را قرنطینه به نظر می رسد,” او گفت:. “او قطعا می خواهم به انجام این دو هفته.”

همانطور که برای 2020-21 فصل است که بسیاری از ناشناختهها تا آنجا که به آمریکایی لیگ هاکی نگران است Benning گفت که خیلی دور. Rathbone می تواند بازی در اروپا به عنوان یک جایگزین, اما GM پیشنهاد کرد که نبوده است مورد بحث و بررسی نشده است.

“بیایید از طریق این سال,” او گفت:.ونکوور کناکز TJ.T. میلر نشسته روی یخ پس از مطبوع اسکیت در طول جلسه دوم روز دوشنبه در راجرز آرنا.

ریچارد لام / PNG

میلر دیگر هیچ-مسرف

مانند هر پدر-ورزشکار که انتخاب کرده است به رزومه, خود, فصل, J. T. Miller گفت: آن را فوق العاده دشوار بود باید خانواده خود را به دوباره به ونکوور.

“من گم شده بخش بزرگی از زندگی خود را کوچک من تغییر روزمره,” او گفت: پس از ونکوور کناکز’ در دومین روز از بازگشت آنها به بازی اردوگاه آموزشی.

اما هرگز وجود هر گونه شک و تردید در ذهن خود در مورد آینده را. یک بازیکن هاکی حرفه ای کوتاه است, او گفت:. و او باور نکردنی حمایت از همسر خود.

به علاوه او خوش شانس به یک مقدار زیادی از حمایت خانواده برای همسر خود نزدیکی خود را خارج از فصل در خارج از خانه پیتسبورگ.

او می داند که وقت خود را در حرفه ای هاکی کوتاه است. هیچ شانسی بود او می خواهم تصویب بازگشت به تیم خود و همسر خود به توافق رسیدند.

“این یک امتیاز باید در NHL,” او گفت:.ونکوور کناکز’ Jordie بن, حق, چک آنتوان روسل از فرانسه در طول این تیم هاکی NHL اردوگاه آموزش در ونکوور در روز دوشنبه.

داریل Dyck / کانادا پرس

روسل اولین کمپ

آنتوان روسل همیشه رسانه های مورد علاقه. او همیشه چیزی برای گفتن دارد.

پس از آن تعجب آور بود که زمانی که او نشسته در مقابل از مصاحبه با دوربین خود را به نوبه خود در روزانه زوم رسانه های کنفرانس بود که او ورزشی یک لبخند بزرگ و حتی شوخی برخوردی خشن روبرو ،

فرانسوی بود سریع به اشاره است که این هم در واقع اولین Canucks اردوگاه های آموزشی. او از دست رفته خود را اولین اردوگاه در سال 2018 چون از اواخر تابستان تصادم و پس از آن بود هنوز هم rehabbing زانو خود را هنگامی که اولین اردوگاه آموزشی از 2019-20 اردوگاه صورت گرفت در سپتامبر گذشته در ویکتوریا.

او شروع به پیدا کردن شیار به عنوان یک بازیکن که این فصل در رفت و مکث در مه.

آن را سخت کردن یخ برای مدت طولانی — میدان نمی بازگشایی تا اواخر ماه ژوئن در کبک — قرار دادن او را در پشت اسکیت هشت توپ, اما آن را نیز بدان معنی است که او با قرار دادن فاصله بیشتر بین در حال حاضر و در سال گذشته عمل جراحی زانو.

“آن را به من زمان بیشتری برای کار با زانو من,” او گفت:.

او آنچه او می تواند برای حفظ تناسب اندام وجود دارد ولی بدون شک او تا به حال به شرایط کمتر از مطلوب آموزش وضعیت. او سعی کرد به منظور وزنه و طناب به او اجازه می دهد برای تمرین در خانه یافت اما تقریبا همه چیز او می خواست در حال حاضر فروخته شده توسط این زمان به او نگاه می خواهم.

“اگر شما صبر کنید دو دقیقه آن را رفته است,” او گفت: با خنده.ونکوور کناکز’ Brogan Rafferty اسکیت در دومین روز از تیم هاکی NHL اردوگاه آموزش در ونکوور روز جمعه در 14 ژوئیه سال 2020 است.

داریل Dyck / کانادا پرس

Rafferty می پیوندد اصلی گروه

Brogan Rafferty که انباشت اشیاء بدست آمده تا نقاط روی Utica ستاره های دنباله دار’ blue-line در 2019-20 پیوست اصلی Canucks گروه در روز سه شنبه اسکیت به عنوان هشتمین defenceman در کنار Jordie بن.

Jalen Chatfield که صرف مقدار زیادی از فصل به طور منظم با Canucks به عنوان یدکی blueliner اما هرگز در یک بازی در Rafferty این نقطه در روز دوشنبه.

سر مربی تراویس سبز اذعان کرد که نقطه فهرستی است که قطعا برای grabs.

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان