Canucks نوت بوک: عزاداری MacEwen را تشویق می کردند تا از بودن در کنار هم تیمی های

کناکز برگزار پنجم خود را بر روی یخ تمرین این هفته صبح روز شنبه در راجرز آرنا — آنها را از رفتن به ادمونتون در اواخر این ماه برای پست-فصل عمل

زاک MacEwen پدر خود را از دست کریگ در اوایل ممکن است به یک سکته مغزی. پدر خود را تنها 48.

آن را به عنوان تکان دهنده از دست دادن می تواند برای جوان ونکوور کناکز وینگر. پدرش کار می کرد که برای وزارت امور کهنه سربازان در حال توسعه یک لخته خون در قلب خود را. جراحان حذف لخته اما وجود دارد عوارض و خدمت بنده هرگز بهبود.

“این بسیار غیر منتظره زندگی در حال تغییر رویداد. بازگشت به بازی هاکی است که قطعا یک کمی عجیب و غریب داشتن پدر من به من شماره 1 مرد,” او گفت:. پدرش همیشه می خواستم به دانستن چه چیزهایی بودند که او اسکیت با و چگونه او احساس.

“این یک چیز دیوانه های unexpectedness از زندگی است.”

هم تیمی Troy Stecher درگذشت تنها بیش از یک ماه بعد سوم Canuck به از دست دادن پدرش این NHL فصل. یعقوب Markstrom درگذشت در ماه نوامبر.

“هر دوی ما در زمان دور از آن است که شما فقط می دانم که هرگز او گفت:” از مکالمات او با Stecher در هفته های اخیر.

به اطراف خود هم تیمی دوباره به عقب بر گردیم به انجام آنچه او را دوست دارد و پرداخت شده است به انجام شده است مسهل برای او.

“من احساس آن را در آینده تمام پسران وجود دارد. هر کس می خواهد برای کمک به هر راه که آنها می توانند” او گفت:. “وجود دارد یک نرمال آن است.”

هر دو سر مربی تراویس سبز و کاپیتان و جدید پدر بو Horvat هر دو گفت: آن را “غیر قابل تصور” چه MacEwen, Stecher و Markstrom مواجه شده اند در این فصل است.

“شما نمی توانید آنها ارائه مشاوره اما شما می توانید اجازه دهید آنها را می دانم که شما وجود دارد برای آنها” سبز گفت.

“من می دانم که چگونه تنگ پدر من و من آن را هرگز آسان به از دست دادن یک عضو خانواده به خصوص پدر خود” Horvat گفت. “ما می خواهیم به انجام کاری خاص برای پدران خود در پلی آف.”

کلمات قوی برای جیک

Horvat تا به حال برخی از کلمات قوی برای هم تیمی جیک Virtanen پس از به جلو انداخت اواخر ضربه به دور از بازی در روز شنبه را داد و بیداد, در آشکار سرخوردگی بیش از یک botched مبارکه.

“فقط به خاطر شما f***** تا بدان معنا نیست که شما را وادار به اجرای f*** در اطراف” Horvat گفت: در آن زمان. این یک نصیحت که ممکن است شوکه چند تماشاچیان بودند كه با طرفداران در می ایستد.

در مورد خواسته رهبری او انگیزه خود را در واکنش نسبت به Virtanen, Horvat گفت: ارز, همه چیز در مورد یادآوری هم تیمی خود را به نگه داشتن چشم خود را بر روی این جایزه.

“من در تلاش برای نگه داشتن چیزهای رقابتی نگه داشتن همه چیز عادلانه است. نگه داشتن هر کس در حق طرز فکر” Horvat گفت.

به طور کلی او به فکر سرعت داد و بیداد عالی بود حتی اگر کوتاه ترکیب اولیه ساخته شده برای کار بر روی ریه ها در پایان.

“این ضربه تا شدت,” او گفت:. “فقط با 2½ خطوط شما یک کمی خسته به سوی پایان آن.”

مربی سبز همچنین با اشاره به سرعت داد و بیداد فوت کردن بعد. “اما به طور کلی من با آن خوشحال بود.”

ساتر می گرداند

براندون ساتر اعلام شد نا مناسب برای بازی چهارشنبه و غایب بود دوباره در روز پنج شنبه برای هر دو صبح اسکیت و این تیم را به شب داد و بیداد.

او skated به عنوان یک اضافی رو به جلو دوشنبه مبادله در داخل و خارج برای جی کاراگاه به عنوان چهارمین خط مرکز در بیشتر قسمت ها.

تحت NHL آسیب جدید/COVID-19 گزارش سیاست بازیکنان تنها به ذکر شده به عنوان مناسب یا نامناسب برای بازی با جزئیات دیگری ارائه شده است.

Micheal Ferland که اعلام شد نا مناسب برای بازی دوشنبه و سه شنبه skated دوباره شنبه با کوچکتر Utica ستاره های دنباله دار ، او skated با آنها چهار شنبه و پنج شنبه به عنوان به خوبی.

“نا مناسب برای شرکت کامل در عمل” بود که چگونه سبز توصیف Ferland وضعیت.

بن سر خانه

Jordie بن را نامزد جسیکا Kohout باردار است و کودک خود را با توجه, تاریخ جولای 24, پس از آن هیچ جای تعجب جانباز defenceman از دست رفته و شنبه را در عمل.

بن به رهبری بازگشت به دالاس که در آن زن و شوهر باید خارج از فصل در خانه. کناکز در حال برنامه ریزی برای سفر به ادمونتون در پنج شنبه, جولای 26. بن رود به سفر به طور مستقیم به ادمونتون در ایالت تگزاس و در خدمت اصلاح قرنطینه بعد از ورود او.

تحت شرایط NHL فاز 4 پروتکل بن خواهد قرنطینه در اتاق هتل خود را و سپس به تست منفی برای COVID-19 چهار بار در چهار روز قبل از او می تواند دوباره وارد Canucks’ حباب.

کناکز بازی در نمایشگاه بازی برابر وینیپگ جتز در جولای 29 و باز خود را به بهترین از پنج بازی در سری برابر مینه سوتا وحشی در اوت. 2.

Olli Juolevi skated در خود جای شنبه در چهارمین جفت شدن.

عکس ضربه محکم و ناگهانی — کناکز در حال شبیه سازی یک بازی شب روز یکشنبه با 7 p. m. مرحله. … MacEwen skated در خط سوم با آنتوان روسل و آدم tipping point pr در شنبه تمرین در حالی که جی کاراگاه محور تایلر Motte و Loui Eriksson ترک Virtanen به عنوان یدکی رو به جلو در کنار ساتر است. Virtanen بازی نمی کند و در پنج مرحله. … Netminder مایکل DiPietro بازگشت به تمرین با گروه دوم است. او نیز غایب است, از شنبه. … Jalen Chatfield همچنین skated اصلی این گروه برای بار دوم در این هفته او به نظر می رسد در سمت راست چهارمین جفت شدن.

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>