Canucks نام فن قهرمانان — بچه با چاپگر 3D, سوپ, ساز, tech, پرستار


با NHL فصل مکث ونکوور کناکز به خود جلب کرد با الهام از تیم خود جوایز به رسمیت شناختن اعضای جامعه

چهار اهالی بریتیش کلمبیا در حال دریافت به رسمیت شناختن ویژه از ونکوور کناکز برای کار خود را در جامعه در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در اوایل این ماه کناکز به دنبال نامزد از به رسمیت شناختن افرادی که کار خاصی انجام می دهند در جامعه با جوایز الگوبرداری پس از پایان فصل بازیکن جوایز.

روز جمعه تیم NHL اعلام برندگان فن قهرمان جوایز: مدرسه ابتدایی دانش آموز کوین کللندر است MVP (فرد برجسته ساخت یک تفاوت), صاحب کافه Lorena سبز است هیجان انگیز ترین بازیکن (شناخت کسب و کار کوچک محلی و یا گروه جامعه), Shanaz علی بهترین defenceman (مراقبت های بهداشتی کارگران و یا first responder) و جارد بوگدانوویچ است قهرمان گمنام (خدمات ضروری کارگر).

تبریک ویدئوها ثبت شد توسط برندگان 2018-19 تیم جوایز: یعقوب Markstrom (تیم MVP), الیاس Pettersson (هیجان انگیز ترین بازیکن), Alex Edler (بهترین defenceman) و آنتوان روسل (قهرمان گمنام). برندگان دریافت خواهد کرد تیم کشباف از Canucks.

کللندر که 13 روز یکشنبه شده است با استفاده از یک چاپگر 3D به ایجاد “گوش نگهبانان” که کمک به ایجاد بیمارستان ماسک راحت برای پوشیدن دارم برای دوره های طولانی تر.

“این احساس بزرگ برای به دست آوردن شناخت از Canucks,” کللندر روز جمعه گفت. “من سعی می کنم بهترین من برای حل مشکلات است. من کسی هستم که تلاش می کند به شکل درونی کار از همه چیز.”

او با اشاره به Sedin, دوقلو, Henrik و دانیل به عنوان مورد علاقه خود را Canucks چون از همه کار را آنها انجام داده ایم در جامعه به ویژه با B. C. بیمارستان کودکان.

قهرمانان واقعی هستند و متخصصان پزشکی است.


کوین کللندر نشان می دهد کناکز نیوجرسی تیم فرستاده او را به عنوان بخشی از خود را به رسمیت شناختن او به عنوان MVP در سال 2020 فن قهرمان جوایز.

هدر Roney / Submited

“من فقط انجام آنچه من می توانم برای کمک به او گفت:” در یک توجه داشته باشید به Canucks.

“شوهر من و من بسیار افتخار از آنچه که او انجام داده گفت:” کللندر مادر هدر Roney که نامزد او برای این جایزه. “ما در حال proudest چگونه این ابتکار رفته ویروسی و الهام بخش دیگران برای چاپ خود را گوش سپاه پاسداران است.”

پدر و مادر خود را متوجه او علاقه زیادی در 3D printer مدرسه خود را به دست آورده بود و تصمیم گرفت او را برای تولد او.

او را درگیر با پیشاهنگی محلی و پدر و مادر او هر دو از رهبران. گوش خود را نگهبانان به دست آورده توجه جهانی پس از مادر خود را به اشتراک گذاشته عکسی از او را در Facebook به صورت یک پیشاهنگی کانادا مسابقه در مورد آنچه در پیشاهنگی در حال انجام در خانه در طول COVID-19 بحران است.

درجه 7 دانش آموز در هموند مدرسه ابتدایی در میپل ریج کوین فکر می کند او ممکن است می خواهم به یک مهندس هنگامی که او رشد می کند. او در بر داشت از Canucks یک هفته پیش بود که او یک برنده است.

“این قطعا سخت به نگه داشتن آن آرام” او گفت:.


Leona سبز صاحب سبزی و لوبیا دلی در New Westminster است که به رسمیت شناخته شده توسط Canucks برای کار خدمت سوپ به سالمندان است.

Leona سبز / PNG

Leona سبز که صاحب سبزی & لوبیا دلی یک کافه در New Westminster است که در حال حاضر در خدمت ساخت سوپ برای سالمندان 105 هفت روز هر هفته, او گفت:.

در اصل او تا به حال یک نفر — دبی کالاهای اساسی, “او می دانست که این قوانین” سبز گفت: — ساخت تحویل اما دو هفته پیش از وست مینستر جدید آتش نشانی در تماس با او و آتش نشانان در حال حاضر نیز ساخت و تحویل.

“این فوق العاده است چرا که نه تنها سالمندان دریافت سوپ آنها بررسی می شود در حال حاضر,” او گفت:. سبز است که متولد و بزرگ شده در New Westminster. او در کافه ای در شرق کلمبیا و خیابان و او فقط چند بلوک دور.

او با تشکر از شما توجه داشته باشید به Canucks او نیز به رسمیت شناخته شده پیتر LeBlanc است که کمک به او را پیگیری جامعه سوالات و کمک های مالی و درخواست برای سوپ از سالمندان است.

“ما در انجام بسیاری برای جامعه هنگامی که ما باز می کنیم و آن را به نظر می رسید مانند یک زمان خوب به انجام حتی بیشتر,” او گفت:. “ما آماده هستند تا همچنان به انجام این کار تا پایان این بحران است.”

او گفت که او لذت می برد تماشای خیره کننده بازیکنان مانند کوین هیوز بازی.


جارد بوگدانوویچ است که به رسمیت شناخته شده توسط Canucks برای کار خود را در جامعه به عنوان یک تهویه مطبوع تکنسین.

جارد بوگدانوویچ / PNG

اردن بوگدانوویچ, 24, تهویه مطبوع تکنسین و نامزد دریافت جایزه بود توسط دوست دختر خود اما برای کار خود را در ساخت مطمئن شوید که کسب و کار و خانه همچنان به گرما و آب و برق است.

بوگدانوویچ گفت که در مجموع تعجب است که دوست دختر خود را نامزد او است.

“وجود دارد هزاران نفر از مردم خارج وجود دارد مثل من,” او گفت:. مادام العمر Canucks فن الیاس Pettersson و بو Horvat ها بازیکنان مورد علاقه خود را.

او گفت که او عصبی در ابتدا در مورد نیاز به رفتن به سوئیت و ساختمان, اما در حال حاضر او می داند که چگونه برای محافظت از خود در برابر قرار گرفتن در معرض.

“هنگامی که ما به یک سوئیت با ما باشید با پوشیدن ماسک — ماسک شما نام آن را — و دستکش. بسیاری از شستن دست” او گفت:.

“من می خواستم این فرصت را به می گویند با تشکر از شما برای همه کار برای حفظ جوامع ما امن و سالم … ما همه در این با هم,” او گفت: “پذیرش توجه به Canucks.


Shanaz علی است که به رسمیت شناخته شده توسط ونکوور کناکز برای کار به عنوان پرستار, درمان COVID-19 بيمار در ساری بیمارستان یادبود.

Shanaz علی / PNG

Shanaz علی یک پرستار ثبت شده در ساری بیمارستان یادبود .

او در دسترس نیست برای مصاحبه اما شوهرش نامزد او است. او شده است یک پرستار برای بیش از 25 سال است.

در نامزدی خود را, او گفت که او با این نسخهها کار با COVID-19 بيمار در ساری یادبود. در اوقات فراغت خود او داوطلب با مسلمان غذایی بانک برای ارائه مواد غذایی و ثبت نام به حمایت از سالمندان با 2-1-1 خدمات تلفن.

او همچنین پرداخت برای مواد غذایی از دیگران فقط به یک سامری خوب.

“او دشوار است فرد با یک زن زیبا و نرم در داخل,” او نوشت.

“من بسیار افتخار را به نفع خود. آن را به من می دهد یک حس غرور و افتخار به رسمیت شناخته شده به عنوان من هرگز هر چیزی برنده LOL,” او گفت: Canucks.

“حمایت ما در حال دریافت از جامعه ما فراگير است و من می خواهم بگویم با تشکر از شما از ته قلب. حرکت رو به جلو در این گیر من معتقدم که آن را به ارمغان آورده است ما هم نزدیک به عنوان یک جامعه است. من فکر می کنم این مهم است که به گوش دادن و دنبال جهت رهبران ما در این مبارزه از آن خواهد شد بیش از یک روز اما تا آن زمان ما همچنان به انجام بخشی از ما.”

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>