Canucks مگا نظرسنجی: چه چیزی شما را از این 2019-20 فصل ؟

به ما بگویید چه شما فکر می کنم در مورد متوقف ونکوور کناکز 2019-20 های نجومی:

با دکمه مکث هنوز هم فشرده در NHL فصل به طور منظم و قرائنی وجود دارد نمی توان زمان را به بازی کردن کل برنامه باید لیگ رزومه خود را تعقیب برای 2019-20 جام استنلی آن ممکن است زمان مناسبی را در نظر بگیرید که بهترین Canucks بودند قبل از COVID-19 شیوع.

ما دیده ایم یک معامله بزرگ از این بازسازی ونکوور تیم در این فصل به اندازه کافی به منظور جلب برخی از نتیجه گیری. بنابراین ما از شما درخواست برای رای دادن در زیر:

بهترین بازیکن با موقعیت

در یک فصل که در آن Canucks اغلب تا به حال یکی از کشنده ترین جرائم وجود دارد احتمالا تنها دو ستاره واقعی نامزدها در جلو اما از 14 به جلو در Canucks’ فهرستی که در این فصل بود متوقف شد که خارج از غرفه به عنوان تیم بهترین است ؟

الیاس Pettersson ساخته شده خود rookie فصل با نشان دادن یک سطح جدید از دو راه بازی و فریبنده ترین مهاجم این تیم است اما آیا شما تحت تأثیر باور نکردنی تاثیر J. T. Miller کرده تا به حال ؟ یا شما نگاه کنید در جای دیگر?

“دفاع” در Canucks’ مورد رانده شده goaltender یعقوب Markstrom بازی برای بیشتر قسمت ها, اما هنوز هم وجود دارد چند standout چهره به عنوان تیم بهترین blueliner: آیا خطر ناک razzle-dazzle از تازه کار کوین هیوز? آن است که هنوز ثابت دو طرفه بازی از جانباز الکس Edler? است آن را توهین آمیز و تاثیر گذار تایلر مایرز?

Netminder یعقوب Markstrom انجام داد این بار در این فصل اما پشتیبان گیری تاچر Demko است به طور کلی در ایستاده بود و زمانی که بر نامیده می شود. هنوز هم این اتفاق آرا رای دادن ؟

قوی ترین بخش از Canucks’ فهرست فعلی

که بخشی از Canucks’ صف است به احتمال زیاد به صرفه جویی در روز ؟

ضعیف ترین بخش از Canucks’ فهرست فعلی

که بخشی از Canucks’ صف باید بیشتر بهبود است ؟

انتظار UFAs

وجود دارد پنج Canucks که می توانید تست بازار این تابستان. که یکی کاملا باید آورده شود ؟

محدود رایگان عوامل

وجود دارد چهار RFAs در این تابستان. هر چهار نفر حق دارند به دنبال داوری به شکل بعدی خود قرارداد هر چند تنها جیک Virtanen و تروی Stecher خوب موارد به صورت واقعی بالا می برد. Virtanen این است که به وضوح بزرگتر مورد از Stecher است.

است وجود دارد یک فضا در ترکیب فصل آینده برای یک تازه کار ؟

هفت وجود دارد چشم انداز خواهد شد که بازی هاکی طرفدار فصل آینده است. می توانید هر یک از آنها را کرک NHL فهرستی?

بهترین بازیکن این سال

این چهار بازیکن که واقعا ایستاده بود در این سال, اما اگر شما آنها را از صف که ترک بزرگترین سوراخ ؟

بدترین بازیکن این سال

کناکز باید چند بازیکن که تلاش برای زندگی تا قرارداد خود را. که سخت ترین زمان انجام آن ؟

ترین مبالغه Canuck

که پخش می شود اعتبار بیشتر از او سزاوار?

Underrated ترین Canuck

که Canuck باید دریافت اعتبار بیشتر برای خود سهم ؟

چه شد بهترین Canucks’ بازی در این سال

شده اند وجود دارد برخی از به ثمر رساند بالا بازی ها در این سال, اما هم وجود دارد برخی از standout اجرای بیش از حد. که در بازی و خارج از غرفه به عنوان قطعی ترین بازی ؟

بهترین تم شب

کناکز افتخار هر دهه از NHL وجود است. خوبی دیگر از 2010s که به تعویق افتاد به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر. چه کسی می داند که ممکن است به نظر می رسد که شب. ادی فاقد ؟ درک Dorsett? مانی Malhotra? رایان میلر به نحوی ؟ که شب آیا شما لذت بردن از بهترین ؟

Sedins شب

وجود دارد بسیاری از نکات مهم در شب Nos. 22 و 33 در نهایت صعود به تیر در راجرز آرنا. آنچه که مورد علاقه شما است ؟

تمام وقت تیم تمام وقت Canucks تیم

سه Canucks تیم در جام استنلی نهایی. یک چهارم احتمالا باید ساخته شده نهایی نیز شاید حتی برنده. که یکی soars ترین در قلب خود را?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>