Canucks دروازه بان یعقوب Markstrom توبیخ توسط NHL GMs در Vezina رای گیری

ونکوور کناکز دروازه بان نیست فینالیست برای Vezina جایزه است که اعطا شده توسط NHL GMs به لیگ بهترین دروازه بان.

بسیاری از آنها تحت تاثیر قرار شده است ستارگان بازی یعقوب Markstrom در این فصل است. زمان و دوباره او ایستاده بر روی سر خود را به بالا طراحی شده جرم در مقابل او یک شانس برای برنده شدن.

اما به نظر می رسد که کار خود را با این وجود موفق به قرعه کشی به اندازه کافی چشم در میان لیگ ملی هاکی است cenacolo عمومی مدیران به عنوان ونکوور کناکز netminder نبود جمعه اعلام کرد به عنوان یکی از سه فینالیست برای 2019-20 Vezina جایزه که به رسمیت می شناسد این لیگ بهترین goaltender.

شانس-در مورد علاقه در ذهن همه است که کانر Hellebuyck از Winnipeg Jets. جت بودند در حذفی مخلوط برای بسیاری از فصل تقریبا صرفا به دلیل از کار را به دروازه بان.

جت های آبی-خط نابود شد در خارج از فصل از دست دادن یعقوب Trouba تایلر مایرز و به خصوص داستین Byfuglien.

این یک ضرب المثلی عکسبرداری گالری در وینیپگ پایان این فصل اما Hellebuyck تبدیل دور تقریبا هر چالش.

Tuukka Rask و آندره Vasilevskiy هستند نامزد دیگر. Rask نوشته شده قابل توجه دیگر از فصل برای بوستون برونز و خلیج تمپا Vasilevskiy به طور منظم مدعی برای لیگ, بهترین, بیش از حد.

اما Markstrom کار زمان بوده است توسط بسیاری از خبرنگاران در اطراف لیگ از جمله ارادتمند شما. و او به ستایش از دروازه بان گورو Stephen Valiquette که چشم روشن تجزیه و تحلیل داده ها به رهبری او را به نتیجه گیری در اوایل سال جاری که Markstrom بود شایسته Vezina نامزد شده است.

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان