Canucks بازی بعد: آنچه که برای Demko?

کناکز شروع چهار بازی سفر جاده ای در مونترال روز سه شنبه.

شنبه

ونکوور کناکز (33-22-6) در Montreal Canadiens (29-27-8)

4 بعد از ظهر زنگ مرکز. تلویزیون: Sportsnet اقیانوس آرام. رادیو: Sportsnet 650 AM


بزرگ MATCHUP

تاچر Demko کری در مقابل قیمت

ناگهان آن را netminder تاچر Demko را در چین. شروع دروازه بان یعقوب Markstrom است که با مصدومیت زانو برای چند هفته. این rookie قرار داده است در برخی اجراهای این فصل اما او یک گام پایین کلی از Canucks’ MVP. او به بازی بازی های عمده ای از بازی در طول ماه آینده. خبر خوب این است که بیش از این پنجره اگر او نقش به عنوان او احتمالا تفاوت در اهداف-در برابر در مقایسه با آنچه که شما می توانید از Markstrom خواهد بود و تنها تعداد انگشت شماری از اهداف است. ترین معیارهای رای یک پیروزی به عنوان معادل آن به حدود 5.5 اهداف-علیه در دراز مدت است. بنابراین شاید کناکز از دست دادن یک بازی بیشتر با Demko در شبکه از آنها را با Markstrom?


پنج کلید برای بازی

1. به ثمر رساند در خوشه

شما نمی خواهید به نمره نه گل در هر شب اما با تکبر راه رفتن نشان داده شده توسط Canucks در روز شنبه در برابر برونز دقیقا همان است که آنها می خواهند. ما می دانیم که آنها می توانند نمره خود را راه برون رفت از بسیاری از مشکلات خود را. این امر زندگی را زیادی آسان تر در Demko اگر آنها می توانید آن را نگه دارید.

2. جاده برجستگی

جاده نبوده است به خصوص نوع محل برای Canucks این فصل: آنها فقط 13-15-2 دور از راجرز آرنا. خوشبختانه آنها بازی-در-دست خود را در اقیانوس آرام بخش رقبای اما آنها نمی توانیم به بازی زیر .500 هاکی در طول چند هفته آینده اگر آنها می خواهند برای جلوگیری از یک واقعا دشوار دور اول حذفی matchup.

3. مونترال فطرت

Canadiens مدیر کل مارک Bergevin به رسمیت شناخته شده و با تیم خود را. آنها شش امتیاز از یک نقطه حذفی. وجود دارد نه به اندازه کافی زمان از چپ به را تشکیل می دهند شکاف بین آنها و Maple Leafs. بنابراین می تواند به حبس’ بازیکنان نجات غرور خود را و مبارزه را به پایان ؟ خواهد شد و یا آنها شاید سر به گوشه کمی با احتیاط بیشتر امیدوار به دریافت از طریق شش هفته از فصل بدون آسیب ؟

4. بازگشت به صحنه جرم

یک سال پیش الیاس Pettersson بود قطع توسط پوچ ضربه توسط همکار rookie Jesperi Kotkaniemi در مونترال. فین است که در حال حاضر در افراد زیر سن قانونی در حالی که Pettersson است که در میان این لیگ رو به رشد ستاره. او را مشتاق به در یک نمایش قرار داده.

5. روز بعد از

چند Canucks مطمئنا احساس کمی سبک تر در مراحل خود را در حال حاضر که تجارت مهلت گذشته است. آنها می توانند تمرکز در مسابقه حذفی و فقط بازی هاکی.


CANUCKS’ پیش بینی صف

جلو

J. T. Miller — الیاس Pettersson — تایلر Toffoli

تنر پیرسون — Bo Horvat — Loui Eriksson

آنتوان روسل — آدم Tipping Point Pr — جیک Virtanen

تایلر Motte — جی Beagle — برندن Sutter

دفاع جفت

کوین هیوز — کریس Tanev

الکس Edler — Troy Stecher

Jordie بن — تایلر مایرز

Goalies: تاچر Demko لوئیس Domingue


CANADIENS’ پیش بینی صف

توماس تاتار — فیلیپ Danault — برندان گالاگر

جاناتان Drouin — نیک سوزوکی — Joel Armia

پل بایرون — حداکثر Domi — اردن سعادت

Artturi Lehkonen — جیک Evans — دیل Weise

دفاع جفت

بن Chiarot — شیا وبر

برت کولاک — جف Petry

کارل Alzner — مسیحی Folin

Goalies: Carey, قیمت, Charlie لیندگرن


خلیج بیمار

Canucks: Micheal Ferland (پست-علائم ضربه مغزی), جاش Leivo (شکسته زانو), براک Boeser (کبود غضروف دنده) یعقوب Markstrom (زانو).

Canadiens: نوح Juulsen (سر) ویکتور Mete (پایین بدن), Joel Armia (دست)


تیم های ویژه

قدرت بازی

Canucks: 23.6 درصد (پنجم)

Canadiens: 19.3 درصد (20)

مجازات کشتن

Canucks: 80.1 درصد (17)

Canadiens: 79.5 درصد (19)

[email protected]

twitter.com/risingaction


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>